Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

QUOTE(Dvi @ 2008 04 26, 22:58)
aciuks.gif

Issiuvinejau karoliukais ir prisiuvau ant virsaus.

aciu 4u.gif blush2.gif

nu bet zinok man kaip grazu wub.gif negaliu atsigrozet thumbup.gif padirbejai is peties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2008 04 26, 23:01)
aciu 4u.gif  blush2.gif

nu bet zinok man kaip grazu wub.gif negaliu atsigrozet thumbup.gif padirbejai is peties 4u.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
LABANAKT 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 26 balandžio 2008 - 23:11
Labas vakaras. Noriu paklausti. Turiu airisku neriniu suknele, bet ja vilktis negaliu, nes tada atrodau pusiau nuoga doh.gif Ar galima deti pamusalo pagrinda po neriniais dabar ar reikejo tai padaryt, kol nebuvo iki galo viskas nunerta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2008 04 26, 23:20)
Labas vakaras. Noriu paklausti. Turiu airisku neriniu suknele, bet ja vilktis negaliu, nes tada atrodau pusiau nuoga doh.gif Ar galima deti pamusalo pagrinda po neriniais dabar ar reikejo tai padaryt, kol nebuvo iki galo viskas nunerta unsure.gif

Zinoma galima dabar. Jokiu problemu.
Atsakyti
DVI - labai labai wub.gif Kruopstus ir labai dailus darbelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2008 04 27, 01:28)
Zinoma galima dabar. Jokiu problemu.


Aciukas aciuks.gif
Atsakyti
Dvi wub.gif be žodžių... bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif labai labai gražu... ir ačiū už geras mintis smile.gif

Tiesa, o tu pati kūrei visą suknutę ar pagal kažkokią schemą darei?

QUOTE(Dvi @ 2008 04 26, 23:18)
Na va. Rodau ax.gif

Atsakyti
visas komplektėlis tiesiog iš kojų verčiantis swoon.gif nuostabu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 04 27, 13:00)
Dvi  wub.gif  be žodžių...  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  labai labai gražu... ir ačiū už geras mintis smile.gif

Tiesa, o tu pati kūrei visą suknutę ar pagal kažkokią schemą darei?

aciuks.gif visoms uz pagyrimus ax.gif Pati kuriau. Pradzioj prisimezgiau daug gabaliuku, o paskui pagal Burdos schema deliojau, deliojau, perdeliojau ir vel deliojau kol gavau tai, kas man tiko ir patiko.
O cia paskutinis komplekto gabaliukas:
user posted image
Atsakyti
Dvi, nuostabi suknyte. Sėdėjau išsižiojus, kai pamačiau. Tiesiog labai kūrybingai ir skoningai išdėliota detalės ir labai kruopštus atlikimas. Sužavėta wub.gif thumbup.gif

O iš kokio storio siūlų nėrei? Arba gal paprasčiau - kokio nr. vąšeliu?
Aš svajoju savo mergaitei kitam pavasariui pirmai komunijai suknelę ar bent jau jos dalį nunerti airišku nėrimu, tai vis žavalgausi ir renkuosi idėjas, bet įsivaizduoju, kad tai be galo daug darbo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 28 balandžio 2008 - 08:01
QUOTE(Kerpena @ 2008 04 28, 08:00)
Dvi, nuostabi suknyte. Sėdėjau išsižiojus, kai pamačiau. Tiesiog labai kūrybingai  ir skoningai išdėliota detalės ir labai kruopštus atlikimas. Sužavėta  wub.gif  thumbup.gif

O iš kokio storio siūlų nėrei? Arba gal paprasčiau - kokio nr. vąšeliu?
Aš svajoju savo mergaitei kitam pavasariui pirmai komunijai suknelę  ar bent jau jos dalį nunerti airišku nėrimu, tai vis žavalgausi ir renkuosi idėjas, bet įsivaizduoju, kad tai be galo daug darbo...

Darbo daug, bet rezultatas vertas pastangu smile.gif
Neriau is Maxi siulu su 0.75 vaseliu.
Atsakyti