Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

QUOTE(111dalia @ 2007 05 27, 17:01)
O kaip geriau slėpti siūllū galus kai nėrinys iš daug smulkių detalių, ar su vašeliu, ar su adata.Misty ,tu mačiau taip neri.Tai kaip darai pati.

Kažkur skaičiau, kad profesionalai nėrėjai siūlų galus slepia adata iš mezgimo mašinos.
Asmeniškai aš pati slėpiu su adata, kai išskalbi nebeišlenda.
Atsakyti
QUOTE(tetulė @ 2007 05 28, 12:46)
Peperoni, nuostabus sijonas. Ar pati nėrei, ar turėjai kokią schemą? Atvirai kalbant, jau senokai  aš pati kažko panašaus ieškojau, tiksliau šios palaidinės schemos, gal kas nėrė?

http://www.tindirind...19_67_71399.jpg



turėjau gėlyčių schemas, ir paties sijono foto, bet manasisi kelis kart ardytas gavosi laaaabai toli nuo originalo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(111dalia @ 2007 05 27, 16:01)
O kaip geriau slėpti siūllū galus kai nėrinys iš daug smulkių detalių, ar su vašeliu, ar su adata.Misty ,tu mačiau taip neri.Tai kaip darai pati.


as tai nunerus kiekviena detale vaseliu slepiu siuliukus... blush2.gif

Beje, gal kas gali papasakot, kaip su adata juos paslepti, jei tai efektingiau? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 05 29, 10:11)
as tai nunerus kiekviena detale vaseliu slepiu siuliukus...  blush2.gif

Beje, gal kas gali papasakot, kaip su adata juos paslepti, jei tai efektingiau? mastau.gif


Slepiant su adata siūlo galą reikia pasilikti ilgesnį, kad įvert į adatą.
Adata varstyti kur tankiau sunerta, kadangi adata plona ji pralenda visur ir siūlas užsitvirtina stipriau
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2007 05 29, 09:21)
Slepiant su adata siūlo galą reikia pasilikti ilgesnį, kad įvert į adatą.
Adata varstyti kur tankiau sunerta, kadangi adata plona ji pralenda visur ir siūlas užsitvirtina stipriau


aaaa, aisku aisku, paprasta ir efektyvu, kaip matau bigsmile.gif
Atsakyti
Su adata galiukus galima slėpti lygiai taip pat, kaip ir su vąšeliu, gal net patogiau, kai siūlas yra ilgesnis, tai galima ir sujungti su kitu elementu. Svarbu, kadpo to neišlįstų iš gatavo mezginio.
Atsakyti
Dabar yra adatų su prakirstu galu (nu net nežinau kaip paaiškinti g.gif ) tai labai paprasta. Nereikia į skylutę siūlo kaišioti ir galiuką galima ne tokį ilgą palikti.
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2007 05 29, 12:44)
Dabar yra adatų su prakirstu galu (nu net nežinau kaip paaiškinti  g.gif ) tai labai paprasta. Nereikia į skylutę siūlo kaišioti ir galiuką galima ne tokį ilgą palikti.


Kas čia per daiktas blink.gif Niekada nesu tokios mačiusi schmoll.gif
Atsakyti
Tokios adatos naudojamos medicinoje, o kad prie siuvimo reikmenų būtų, tai nesu mačiusi schmoll.gif
Atsakyti
Aš pirkau Šiauliuose smile.gif Man pasiūlė pardavėja.
Bandau prisegti paveiksliuką (atsiprašau už kokybę, bet iš manęs dailininkė doh.gif )

Kažkodėl neišeina prisegti
verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Di72: 29 gegužės 2007 - 13:41
Įterpiu nuorodą. Ten paskutinis paveiksliukas tam puslapy. adatos
Atsakyti
Mat kokių adatų yra.Būtų neprošal tokią turėt,kiek laiko sutaupytų beveriant siūlą
Atsakyti