Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

Sveikos,

Ieškau kas galėtų man nunerti airišku nėrimu vestuvinę suknelę (laikas-3 mėn.).
Gal kuri iš jūsų apsiimtų arba gal žinote, kas galėtų?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2008 04 12, 19:49)
Dar vienas neblogas albumas SICIA mirksiukas.gif


Dvi, aciu. Labai daug graziu dalykeliu thumbup.gif
Atsakyti
Peperoni gerai atrodo tunika thumbup.gif Otu ją be rankovių darysi kaip matau verysad.gif

tuo pačiu įdedu schemutę vienos forumietės prašymu

user posted image

pirma gėlytė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(111dalia @ 2008 04 15, 18:01)
Peperoni gerai atrodo tunika thumbup.gif  Otu ją be rankovių darysi kaip matau verysad.gif 

tuo pačiu įdedu schemutę vienos forumietės prašymu

user posted image

pirma gėlytė rolleyes.gif



su su ax.gif ten dar nieks sonuose nesujungta - tai as jas ruosiuos pritaisyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 15 balandžio 2008 - 17:17
Turiu prisipažiti ax.gif vakar visą dieną prasėdėjau 1-oje dalyje, labai viską stipriai analizavau...susigundžiau jau ir aš.Kai gerai pagalvojau, esu jau kažka panaušaus nėrus-kai mezgi atskirus gabaliukus ir juos sukabini bemezgant.Bet va tas sukabinimas brydėmis, ar pinutėmis, kai prisimezgi kruva dalelių ir dėlioji, čia jau aukšta klasė...
prašau, paiaškinkit, kai mezgi pvz. gėlyte, pabaigus megzti reikia siūla pakavoti, ar kaip tik reikia jį palikti ilgesni ir paskui jis bus panaudojamas susiuvimui...kokia ta darbo eiga?
Atsakyti
Radau dar viena knyga internete. gal dar nebuvoAiriskas nerimas
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
thumbup.gif

QUOTE(yzzy @ 2008 04 17, 10:05)
Radau dar viena knyga internete. gal dar nebuvoAiriskas nerimas

Atsakyti
Mergaitės, reikia jūsų patarimo: sėdžiu aš čia ir neriu išvarvėjusiom akim ir staiga man kilo klausimas: ar gražiai atrodys airiškas nėrimas, jei suknelė bus pūsta? Na, gal ne pūsta, bet plati. g.gif Nes jei padarysiu siaurą, tai vargu ar mano mažei bus patogu...
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 04 18, 23:07)
Mergaitės, reikia jūsų patarimo: sėdžiu aš čia ir neriu išvarvėjusiom akim ir staiga man kilo klausimas: ar gražiai atrodys airiškas nėrimas, jei suknelė bus pūsta?  Na, gal ne pūsta, bet plati.  g.gif Nes jei padarysiu siaurą, tai vargu ar mano mažei bus patogu...

Bus grazi, tik apacioj reikes pamusaliuko ir tiulio, kad ta pamusaliuka papustu. As saviskei kriksto suknele irgi dariau placia. Pirmadieni turesiu su pasiutu pamusalu, galesiu ikelti nuotraukas kaip atrodys ir koki padarem. Jei primirsciau, primink mirksiukas.gif (o tai mano pogimdybinis Alzhaimeris biggrin.gif )
Atsakyti
Oi ačiū, labai lauksiu 4u.gif
O tai čia tas Alzhaimeris panašu, kad ir man pasireiškia smile.gif

QUOTE(Dvi @ 2008 04 19, 00:29)
Bus grazi, tik apacioj reikes pamusaliuko ir tiulio, kad ta pamusaliuka papustu. As saviskei kriksto suknele irgi dariau placia. Pirmadieni turesiu su pasiutu pamusalu, galesiu ikelti nuotraukas kaip atrodys ir koki padarem. Jei primirsciau, primink mirksiukas.gif (o tai mano pogimdybinis Alzhaimeris biggrin.gif )

Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2008 04 16, 11:28)
Turiu prisipažiti ax.gif vakar visą dieną prasėdėjau 1-oje dalyje, labai viską stipriai analizavau...susigundžiau jau ir aš.Kai gerai pagalvojau, esu jau kažka panaušaus nėrus-kai mezgi atskirus gabaliukus ir juos sukabini bemezgant.Bet va tas sukabinimas brydėmis, ar pinutėmis, kai prisimezgi kruva dalelių ir dėlioji, čia jau aukšta klasė...
prašau, paiaškinkit, kai mezgi pvz. gėlyte, pabaigus megzti reikia siūla pakavoti, ar kaip tik reikia jį palikti ilgesni ir paskui jis bus panaudojamas susiuvimui...kokia ta darbo eiga?



Geriausiai iš karto pakavoti visus galus.Taip bent man yra patogiausiai bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos
norejau paklausti kaip cia jungta?gal kas is patyrusiu supranta. ar brydem, ar pynute, ar dar kazkaip? smile.gif
user posted image
Atsakyti