Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

QUOTE(zinulė @ 2008 04 02, 19:34)
Nieko nematyt g.gif Kai keli, tai paspausk naršyti, tada surask norimą nuotrauką kompe, paspausk apačioje, kad užkrautų. Kai nuotrauka užsikraus, nukopijuok 2 arba 3 adresą ir įklijuok iš karto į žinutę.


Nezinau, kas cia daros. Tadien atsidare, o siandien tikrai nieko nematyti. Neturiu kantrybes as su tais dalykais... schmoll.gif
Atsakyti
Prisiduodu ir aš: vakar nusipirkau siūlų ir šian jau spėjau 2 ornamentukus nunerti - daugiau nėra kada, mažė reikalauja dėmėsio smile.gif Bet labai smagu nerti, praktiškai 15 min ir viena detalė jau yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 04 04, 19:34)
Prisiduodu ir aš: vakar nusipirkau siūlų ir šian jau spėjau 2 ornamentukus nunerti - daugiau nėra kada, mažė reikalauja dėmėsio smile.gif Bet labai smagu nerti, praktiškai 15 min ir viena detalė jau yra  thumbup.gif



primink - ka neri? g.gif ax.gif
Atsakyti
Bandysiu savo fėjukei krikštynoms suknytę nunerti, tik jos planuojamos rugpjūčio mėn., tai iki to laiko prisinersiu detalių, o tada jungsiu, nes nelabai žinau, kokia ji bus pas mus tuo metu smile.gif

QUOTE(Peperoni @ 2008 04 04, 19:41)
primink - ka neri? g.gif  ax.gif

Atsakyti
sveikos karts nuo karto cia uzeinu, ir matau, kad musu gretos dideja, visos turi entuziasmo kazka nusinert, pasidaryt, o vat s uzmeciau savo nerini, nors apie ji prisimenu kasdien, tik rankos nekyla vel pradet, nes per nzn nedailiai man gaunasi atrodo, ir detales pernelyg daznai kartojasi, nes neriu rodos is 5 motyvu....na nzn tkiuosi greitu metu vel cia uzeiti, noredama pasirodyt pvz nunarpliota prieki..
Atsakyti
Mergaitės, turiu prašymą - gal kuri turite kapmuotų gėlyčių schemų? Na, kad būtų tokios kaip žvaigždutės, bet nedidelės. Perkračiau savo archyvus - labai jau didelės gaunasi, o visos kitos apvalios. Norisi įvairesnių motyvų...

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 04 06, 21:33)
Mergaitės, turiu prašymą - gal kuri turite kapmuotų gėlyčių schemų? Na, kad būtų tokios kaip žvaigždutės, bet nedidelės. Perkračiau savo archyvus - labai jau didelės gaunasi, o visos kitos apvalios. Norisi įvairesnių motyvų...

Ačiū  4u.gif

http://public.fotki....zinule/airikas/

Pažiūrėk, gal rasi ką pas mane rinkinyje
Atsakyti
AČIŪ thumbup.gif Radau ir ko norėjau ir ko ne smile.gif Puikus lobynas 4u.gif

QUOTE(zinulė @ 2008 04 06, 21:58)
http://public.fotki....zinule/airikas/

Pažiūrėk, gal rasi ką pas mane rinkinyje

Atsakyti
Labas rytas visoms 4u.gif
QUOTE(almantė_k @ 2008 04 06, 11:41)
sveikos karts nuo karto cia uzeinu, ir matau, kad musu gretos dideja, visos turi entuziasmo kazka nusinert, pasidaryt, o vat s uzmeciau savo nerini, nors apie ji prisimenu kasdien, tik rankos nekyla vel pradet, nes per nzn nedailiai man gaunasi atrodo, ir detales pernelyg daznai kartojasi, nes neriu rodos is 5 motyvu....na nzn tkiuosi greitu metu vel cia uzeiti, noredama pasirodyt pvz nunarpliota prieki..

aš vakar pagavau kalbį nerti tuniką iš ramunių. Visokių raštelių prisigaudžiau, išsibandžiau įvairiausių variantų, prisibraižiau schemų... O ramunėlių viduriukus pagal matytą nuotrauką vis tik sugalvojau daryti geltonus. Bet tokių siūlų namie neturiu doh.gif Tai sėdėjau ir alkūnes graužiau, kad negaliu dirbti... Ir, spėju, toks kablys kaip atėjo, taip ir praeis unsure.gif Taip kad, almante_k, ne vienai tau tokios bėdos ištinka thumbup.gif Pervesiu dar šiandien zinulės albumiuką, gal įsikrausiu dozę įkvėpimo kokio ax.gif
Atsakyti
va jau sitas koks nerealus....
user posted image
aisku truputi pritaikius gyvenimui, o ne podiumui wub.gif wub.gif wub.gif
p.s. isirasau i atminti, gal kada ir igyvendinsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yzzy: 07 balandžio 2008 - 13:34
Sveikos visos, neriančios tokius grožius. Radau pas rusaites tokią knygą apie airiško nėrimo techniką. Visos labai gražiai neriat, bet gal pravers:
http://fotoplenka.ru...s/riele/387107/
Atsakyti
Na va, gavau fotika, tai rodau savo ipusejusi darbeli... ax.gif

cia jau sujungtas priekis:

user posted image

tik dar nesuslapstyti siulu galiukai - tai gadina vaizda... unsure.gif


o cia pradeta jungti nugara...

user posted image

sorry uz foto kokybe... blush2.gif svetimas fotikas - nemoku nustatyt normaliai... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 12 balandžio 2008 - 13:53