Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

Peperoni pavargsi tu su tom brydėm doh.gif Aš tai pynutėm jungiau ,aš galvoju kad ir originalas pynutėm jungtas blink.gif

Misty tiek daug padariusi vistiek kaip nors užbaik ,o tą juodą su tinkleliu nebeneri irgi verysad.gif labai gražiai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(111dalia @ 2008 03 22, 19:38)
Misty tiek daug padariusi vistiek kaip nors užbaik ,o tą juodą su tinkleliu nebeneri irgi verysad.gif labai gražiai atrodo bigsmile.gif


Ech, gal kaip nors pargrįš įkvėpimas, tai užbaigsiu unsure.gif

O tas juodas man nepatiko, kaip atrodo schmoll.gif išardžiau doh.gif tik detalės kažkur sudėtos, vis ruošiausi kokį nedidelį daiktelį iš jų pagaminti - pvz. išeiginį rankinuką ar kosmetinukę rolleyes.gif
Atsakyti

Almante tu čia greit nori prasisukt,per pusdienį puse priekio blink.gif Man tai kokio puse mėnesio doh.gif Aišku ne vien išvien neriant rolleyes.gif
[/quote]


ei as taip nesakiau lotuliukas.gif as sakiau kad turesiu keleta laisvu dienu tai per jas tiek padaryt noreciau. bliamba stringa mano darbelis nes ko gero per daug galvoju kaip isdelioti gelytes kad vienodi motyvai vienas salia kito nebutu g.gif ir vienoj vietoj PASTRIGAU. ir sulauziau savo taisykle, teko du vienodus motyvus sujungti cool.gif
Atsakyti
Labukas, mergaites, su Sv. Velykom 4u.gif (tiesa, jau praejusiom)
Peperoni,kiek tu sunaudojai siuliuku tai tunikai? As po truputi neriu bigsmile.gif visai neblogai atrodo...tik dabar nebezinau ar man patiks spalva rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2008 03 25, 01:30)
Labukas, mergaites, su Sv. Velykom  4u.gif  (tiesa, jau praejusiom)
Peperoni,kiek tu sunaudojai siuliuku tai tunikai? As po truputi neriu  bigsmile.gif  visai neblogai atrodo...tik dabar nebezinau ar man patiks spalva  rolleyes.gif  biggrin.gif


Mazdaug 2.5 kamuoliuko Maxi siulu po 100g sueis priekiui (liko tik puse priekio sujungt pynele) ... ax.gif tai dar tiek pat nugarai ir nzn ar uzteks kantrybes rankovems... ax.gif
Atsakyti
Priimkite ir mane į savo būrį smile.gif
Planuoju nerti mažylei suknelę krikštynoms, visokių gėlyčių pavyzdžių turiu, kaip daryti brydes irgi išsiaiškinau, tik niekaip nesuprantu, kaip padaryti tas pūstas gėlytes. Peržiūrėjau pirmą dalį ir radau nuorodą, tačiau man jos neatidaro. Gal kuri turite paaiškinimą, kaip jas nerti?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
sveika pisijungusi i musu buri wink.gif paaiskinima kaip daryt tokias gelytes tikai kazkur maciau, o tu ar pervertei ir pimaja tema? siaip nesu nerusi daugiasluoksniu gelyciu bet kaip suprantu pyneles ant kuriu bus antrasis ziedlapiu sluoksnis reikia prijungti nugarineje pirmojo sluoksnio dalyje, na pabandyk isivaizduot tikra zieda, kai visi ziedlapiai auga is viduriuko wink.gif ar aiskiai parasiau?
Atsakyti
Taip, pirmoje temoje yra net nuoroda į 7R semja puslapį, bet vat jo man kažkodėl neatidaro, t.y. nerodo paveikslėlio... Ačiū už paaiškinimą, bandysiu kaip nors. O gal kas turite schemutę? blush2.gif
Ačiū

Labai gaila, kad pirmoje temoje dauguma įdėtų nuorodų neveikia. Ir ypač, kad neveikia tikani (berods) nuorodos su paaiškinimais...
QUOTE(almantė_k @ 2008 03 30, 11:08)
sveika pisijungusi i musu buri wink.gif paaiskinima kaip daryt tokias gelytes tikai kazkur maciau, o tu ar pervertei ir pimaja tema? siaip nesu nerusi daugiasluoksniu gelyciu bet kaip suprantu pyneles ant kuriu bus antrasis ziedlapiu sluoksnis  reikia prijungti nugarineje pirmojo sluoksnio dalyje, na pabandyk isivaizduot tikra zieda, kai visi ziedlapiai auga is viduriuko wink.gif ar aiskiai parasiau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žuvelė: 30 kovo 2008 - 14:04
QUOTE(Žuvelė @ 2008 03 30, 15:02)
Taip, pirmoje temoje yra net nuoroda į 7R semja puslapį, bet vat jo man kažkodėl neatidaro, t.y. nerodo paveikslėlio... Ačiū už paaiškinimą, bandysiu kaip nors. O gal kas turite schemutę?  blush2.gif
Ačiū

Labai gaila, kad pirmoje temoje dauguma įdėtų nuorodų neveikia. Ir ypač, kad neveikia tikani (berods) nuorodos su paaiškinimais...

http://club.osinka.r...&...p;&start=30
čia daugiasluoksnės gėlytės schema, o paieškojusi temoje dar daug ko rasi.
Atsakyti
prisinarpliojau tu gelyciu, lapuku ir k.t. gerai pradziai tai dabar kitas galvos skausmas- kaip pasidaryt lekalus suknelei pagal savo dydi g.gif patarkit kas nors, ant kito rubo neturiu ant ko deti, nes neradau nieko netrikotazinio doh.gif
Atsakyti
Cia ir mano galvos skausmas tie lekalai...as sukarpiau paklode- priekis-nugara-rankoves=kvadratai g.gif ar tai bus gerai unsure.gif labai bijau, kad atrodys kaip maisas verysad.gif labai susiaurinti ir bijau, nes paskui neilysiu...
Atsakyti
Siūlau nusipirkti kokią Burdą - ten tikrai rasite paprastų iškarpų 4u.gif Kai jau tiek pastangų ir laiko sudedama į gėlyčių nėrimą, nepatingėkit pasidaryti normalią iškarpą mirksiukas.gif
Atsakyti