Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

Na gi cia dabar- uzmete, greitai kibk i darba , o mes nekantriai laukiam uzbaikto grozio mirksiukas.gif
Atsakyti

brydės


user posted image


Atsakyti
Nebeturiu noro uzsiimti nerimu verysad.gif buvau uzsidegusi iki balandzio pradzios nusinerti "lauros biagiotti" suknele, bet nebeturiu noro...ir jusu darbelius pasiziuriu ir pas rusaites nueinu,kad ikvepima pagauciau...bet jo kaip nera taip nera...issideliojau detales ir pamaciau,kad vos priekiui uztenka doh.gif o, atrodo, taip dirbau, taip neriau... cry.gif jauciu, teks atideti velesniam laikui....
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2008 03 20, 19:38)
Nebeturiu noro uzsiimti nerimu  verysad.gif  buvau uzsidegusi iki balandzio pradzios nusinerti "lauros biagiotti" suknele, bet nebeturiu noro...ir jusu darbelius pasiziuriu ir pas rusaites nueinu,kad ikvepima pagauciau...bet jo kaip nera taip nera...issideliojau detales ir pamaciau,kad vos priekiui uztenka  doh.gif  o, atrodo, taip dirbau, taip neriau... cry.gif  jauciu, teks atideti velesniam laikui....


aukstyn nosi - ir greit prie darbelio mirksiukas.gif

as jau susisiuvau visas priekio detales (kuriu irgi galvojau, kad uzteks visai tunikai biggrin.gif doh.gif ) dabar pradesiu braizyt brydes, o ryt jau tureciau pradet jungt... ax.gif kai pamaciau vientisa drabuzi ir jo forma - ojojoj koks kablys dabar doh.gif biggrin.gif taip nekrantru kuo greiciau baigt.... cool.gif
Atsakyti
aciu uz atsakyma, liepa50 wink.gif va o as jau dvi dienas neneriau nes neturejau laiko bet siandie tikiuosi atsigriebti, turesiu siek tiek laisvu dienu, tai tikiuosi bent jau puse priekio nunarpalioti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzula @ 2008 03 20, 19:38)
Nebeturiu noro uzsiimti nerimu  verysad.gif  buvau uzsidegusi iki balandzio pradzios nusinerti "lauros biagiotti" suknele, bet nebeturiu noro...ir jusu darbelius pasiziuriu ir pas rusaites nueinu,kad ikvepima pagauciau...bet jo kaip nera taip nera...issideliojau detales ir pamaciau,kad vos priekiui uztenka  doh.gif  o, atrodo, taip dirbau, taip neriau... cry.gif  jauciu, teks atideti velesniam laikui....


linkiu tau kad kuo greiciau ikvepimas sugriztu drinks_cheers.gif o siaip duosiu patarima:neuzsiplesk nunerti motyvus visam mezginiui per viena karta, geriau po kelis motyvus nerk ir tada junk ir tada vel nerk ir vel junk, taip bus idomiau ir ne taip igris mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almantė_k: 20 kovo 2008 - 20:18
Zuzula ir man buvo nusivylimas,prisinėriau tų gėlyčių ,o kai išdėlioji ant iškarpos verysad.gif žiūri kad jų dar daug daug reikės doh.gif

O be to man nusibosta vieną darbą daryti tai aš pakaitom kelis darbus darau ax.gif

štai dar vienas pradėtas airiškas nėrinys.Tik nerandu tinkamo atspalvio siūlų tinkleliui sad.gif

user posted image


Peperoni,o tu tą juodą tuniką brydėm jungi? Ar čia kažką kitką neri?


Almante tu čia greit nori prasisukt,per pusdienį puse priekio blink.gif Man tai kokio puse mėnesio doh.gif Aišku ne vien išvien neriant rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(111dalia @ 2008 03 21, 13:47)

Peperoni,o tu tą juodą tuniką brydėm jungi? Ar čia kažką kitką neri?



jep smile.gif tik nzn ar vaseliu pynele daryti sujungimai irgi gali buti vadinami brydemis... blush2.gif

prisipazinsiu - supanikavau vakar ir as... blush2.gif kai susibraiziau su piestuku tas brydes - tai pamaciau, kad ju kiekis - baisusinis... doh.gif unsure.gif tikiuos, kad nepraeis man tas kablys... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šaunuolės jūs, kad rankų nenuleidžiat biggrin.gif Aš pernai buvau labai užsikalbliavusi, visą nugarą padariau ir sujungiau (jungiau brydėmis)... doh.gif Bet taip ir guli kažkur padėta blush2.gif Bijau, kad taip ir liks tik projektas ax.gif Va, net nuotrauką turiu blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 03 21, 15:10)
Šaunuolės jūs, kad rankų nenuleidžiat biggrin.gif Aš pernai buvau labai užsikalbliavusi, visą nugarą padariau ir sujungiau (jungiau brydėmis)...  doh.gif Bet taip ir guli kažkur padėta blush2.gif Bijau, kad taip ir liks tik projektas ax.gif Va, net nuotrauką turiu blush2.gif




mama radnaja..... doh.gif na ir tankumas.... blink.gif bet grazu tai nerealiai.......... wub.gif

Misty - greit trauk i sviesa - vasara gi arteja mirksiukas.gif biggrin.gif tebunie as savo dezutes dar palauksiu irnesakyk.gif - bet sita grozi privalai pabaigt bigsmile.gif


as dabar apmastymuose giliuose.... g.gif ar bandyt tas brydes, ar visgi likt prie pyneles... g.gif labai bijau, kad neuzteks kantrybes tom brydems.... unsure.gif

ar daug laiko uzima ju darymas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 21 kovo 2008 - 15:14
QUOTE(Peperoni @ 2008 03 21, 15:14)
mama radnaja..... doh.gif  na ir tankumas.... blink.gif  bet grazu tai nerealiai..........  wub.gif 

Misty - greit trauk i sviesa - vasara gi arteja  mirksiukas.gif  biggrin.gif  tebunie as savo dezutes dar palauksiu irnesakyk.gif - bet sita grozi privalai pabaigt  bigsmile.gif
as dabar apmastymuose giliuose....  g.gif  ar bandyt tas brydes, ar visgi likt prie pyneles...  g.gif  labai bijau, kad neuzteks kantrybes tom brydems....  unsure.gif

ar daug laiko uzima ju darymas?  g.gif


Ačiū už gerą žodį blush2.gif Bandysiu sau į užpakalį įsispirti, bet jaučiu, kad tik kitai vasarai realu pabaigti doh.gif Nes šaltuoju metų laiku visai nesinori nerti... schmoll.gif

Arba gal reikės "suchaltūrinti" - airišką palikti tik priekį ir kokius rankogalius, o likusią dalį kokiu tinkleliu pavaryti... g.gif

Brydės užima nemažai laiko, bet aš esu bandžiusi jungti ir tinkleliu, tai man nepatiko, nepatogu kažkaip buvo

Beje, aš esu pasidriusi tokią spec. lentą airiškam nėrimui - faneros gabalą aptraukiau porolonu ir medžiaga. ax.gif Rekomenduoju, labai patogu mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misty: 21 kovo 2008 - 17:02
QUOTE(Misty @ 2008 03 21, 16:57)
Ačiū už gerą žodį blush2.gif Bandysiu sau į užpakalį įsispirti, bet jaučiu, kad tik kitai vasarai realu pabaigti doh.gif Nes šaltuoju metų laiku visai nesinori nerti... schmoll.gif

Arba gal reikės "suchaltūrinti" - airišką palikti tik priekį ir kokius rankogalius, o likusią dalį kokiu tinkleliu pavaryti... g.gif

Brydės užima nemažai laiko, bet aš esu bandžiusi jungti ir tinkleliu, tai man nepatiko, nepatogu kažkaip buvo

Beje, aš esu pasidriusi tokią spec. lentą airiškam nėrimui - faneros gabalą aptraukiau porolonu ir medžiaga.  ax.gif Rekomenduoju, labai patogu mirksiukas.gif





taip, gali ir pahalturint biggrin.gif vis vien sitas tavo turimas elementas nepraras savo zavesio wub.gif

o ta lenta as jau kazkur buvau macius... g.gif ir masciau jau tokia pasidaryt... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 03 22, 09:07)
taip, gali ir pahalturint  biggrin.gif  vis vien sitas tavo turimas elementas nepraras savo zavesio  wub.gif

o ta lenta as jau kazkur buvau macius...  g.gif  ir masciau jau tokia pasidaryt...  thumbup.gif


Tai gal maniske ir matei g.gif Jau kažkada rodžiau rolleyes.gif O gal pas rusaites matei - aš tai iš jų idėją pasiskolinau mirksiukas.gif
Atsakyti