Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

Paskutinis mano darbelis is motyvu.

user posted image

user posted image
Atsakyti
vaje kaip grazu thumbup.gif

o as visdar gincijuosi su kompu doh.gif
Papildyta:
beviltiska, kur bekelciau, visur dinaminiai kazkokie puslapiai, bet kol baigsiu suknele turiu dar daug metu- ismoksiu biggrin.gif dabar vis idesiu i savo galerija, per ten turbut galima paziuret g.gif
Atsakyti
labai,labai thumbup.gif
Atsakyti
wou, Liepa50 buvo kazkur dingus ir dabar priezastys aiskios.nerealu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o cia toms kurios nemato mano nuotrauku : nertinuko linkas
Atsakyti
Fantastika wub.gif Labai gražu...

QUOTE(liepa50 @ 2008 03 19, 18:32)
Paskutinis mano darbelis is motyvu.

user posted image

user posted image

Atsakyti
liepa50, kaip tu darai jungdama brydemis, ar padarius bryde siula nutrauki, ar ji persmaigstaii kita vieta ir darai lkita bryde?
Atsakyti
Darydama brydes, as siulo nenutraukiu, o persmaigstau, ir kur reikia vel daru bryde.
Atsakyti
kvailas klausimas, bet kas tos brydes?
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2008 03 20, 13:55)
kvailas klausimas, bet kas tos brydes?



Sujungimai tarp motyvu. Jie gali bur daromi ir adata, ir vaseliu.
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2008 03 20, 14:03)
Sujungimai tarp motyvu. Jie gali bur daromi ir adata, ir vaseliu.

O pavyzdžių būt galima, kaip būten atliekama g.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Parodysiu ką iraš nunarpliojau.Buvau numetusi į šoną ,nes nusibodo blush2.gif Gal dabar kartu kap nors užbaigsiu bigsmile.gif

user posted image

O kaip brydėm siuvinėt pažiūrėsiu pas save,turiu prisirinkus visokios informacijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(111dalia @ 2008 03 20, 16:17)
Parodysiu ką iraš nunarpliojau.Buvau numetusi į šoną ,nes nusibodo blush2.gif  Gal dabar kartu kap nors užbaigsiu bigsmile.gif

user posted image

O kaip brydėm siuvinėt pažiūrėsiu pas save,turiu prisirinkus visokios informacijos biggrin.gif

na jau najau, tokį darbelį numest į šona - nuodėmė. mirksiukas.gif Bet kruopštumas jūsų, airiškų nėrinių mėgėjos, neišpasakytas. bigsmile.gif Labai gražus rūbelis nusimato, 111dalia thumbup.gif
Atsakyti