Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

Peperoni, help! Neriu tas lelijas, sujungiau ir neriu ta vainikeli, bet jis man atsiknojes negraziai kazkaip. Kai palyginsiu su garais- viskas bus gerai? Ar iskart nuardyti ir daugiau akiu prideti?
Nieko tokio, atrodo, viskas gerai...neriau toliau ir padejus ant stalo nera taip baisiai atsiknoje, kaip is pradziu buvo...dar kai pasilygins, manau, bus visai gerai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzula: 13 kovo 2008 - 17:37
QUOTE(zuzula @ 2008 03 13, 17:17)
Peperoni, help! Neriu tas lelijas, sujungiau ir neriu ta vainikeli, bet jis man atsiknojes negraziai kazkaip. Kai palyginsiu su garais- viskas bus gerai? Ar iskart nuardyti ir daugiau akiu prideti?
Nieko tokio, atrodo, viskas gerai...neriau toliau ir padejus ant stalo nera taip baisiai atsiknoje, kaip is pradziu buvo...dar kai pasilygins, manau, bus visai gerai...



manau, kad kai islyginsi - tikrai turi but viskas ok thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos, parodysiu savo KELIU DIENU darba doh.gif user posted image

o stai cia is arciau user posted image

laaabai jau sunkiai man tos brydes pasiduoda. o kas nors pasakykit ar as teisingai darau brydes: padarius viena, siulo nenutraukiu o persmaigstau per gelytes kol siulas atsiduria kitos busimos brydes vietoje, ar taip? nes labai jau daug neaiskumu kyla. dar labai sunkiai sekasi su pridaigstymu, gal sakau reikia pirma prijungti su brydemis ir tik po to prifastriguoti prie iskarpos g.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2008 03 17, 10:13)
sveikos, parodysiu savo KELIU DIENU darba  doh.gif user posted image

laaabai jau sunkiai man tos brydes pasiduoda. o kas nors pasakykit ar as teisingai darau brydes: padarius viena, siulo nenutraukiu o persmaigstau per gelytes kol siulas atsiduria kitos busimos brydes vietoje, ar taip? nes labai jau daug neaiskumu kyla. dar labai sunkiai sekasi su pridaigstymu, gal sakau reikia pirma prijungti su brydemis ir tik po to prifastriguoti prie iskarpos g.gif

darbas nuostabus 4u.gif
aš šiaip tik servetėles esu darius, jokių rūbų. Bet man ir taip jau brydės atrodo sunkiai įveikiamos g.gif Tu nebandei su vąšeliu nerti? O gal geriau daryti daugiau "skylių"? Gal tada brydės lengviau pasiduos? 4u.gif
Atsakyti
bandziau jungti tinkleliut.y. vaseliu, bet laiku sustojau kol nepraradau upo isvis ka nors nerti biggrin.gif o dabar jei jau daryciau didesnes skyles, tai tektu viska is naujo daryt, tai jau geriau tankiau padarysiu, beje si maikute eis kaip pamusalas ant nunertosios tik gal nelabai gerai kad ji trikotazine...
Atsakyti
sveikos mergaites,
jungiuosi ir as i jusu buri, jau nusineriau kelis lapukus ir gelytes, paskaiciavau, kad jei taip paskubesiu tai per simta metu turetu gautis ir suknele g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiekto @ 2008 03 17, 15:11)
sveikos mergaites,
jungiuosi ir as i jusu buri, jau nusineriau kelis lapukus ir gelytes, paskaiciavau, kad jei taip paskubesiu tai per simta metu turetu gautis ir suknele  g.gif

hihihi.gif tai gal jau kaip nors gausis greičiau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2008 03 17, 16:31)
hihihi.gif tai gal jau kaip nors gausis greičiau?  4u.gif

bijau, kad ne, megstu palikt nepabaigus doh.gif
Atsakyti
Tiekto, gal gali nufotkint ka prinarpliojai? idomu juk, ka airisko nerimo pradinukes sugeba(turiu omeny tave ir save wink.gif )
Atsakyti
almantė_k, as nematau tavo nuotraukyciu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2008 03 18, 23:38)
Tiekto, gal gali nufotkint ka prinarpliojai? idomu juk, ka airisko nerimo pradinukes sugeba(turiu omeny tave ir save wink.gif )


oi nufotkint tai greitai, bet kaip paskui viska i tuos interneto labirintus sukelt g.gif nagi meginsiu
Atsakyti
Kelk per www.keep4u.ru , ir kopink 3 eilute.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa50: 19 kovo 2008 - 12:18