Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

Gaip man čia viskas gražu, bet taip sudėtinga atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonytė @ 2008 02 21, 09:06)
Gaip man čia viskas gražu, bet taip sudėtinga atrodo  g.gif

tai kad kažin ar čia labai jau sudėtinga mastau.gif Man asmeniškai tai tik kantrybės klausimas airiškuose nėriniuose hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2007 11 04, 23:08)
user posted image
Papildyta:
o čia plačiau aprašyta
http://forum.knittin...showtopic=32462

Labuka 4u.gif Kas neria sia tunika, labai prasau pasirodyti blush2.gif as ja ir pradejau, tik darysiu panasiai- nekopijuosiu aklai...skubu, nes noriu balandzio pradzioj ja pasipuosti...kazin ar imanoma, gal as per daug uzsinorejau
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2008 03 11, 18:54)
Labuka  4u.gif  Kas neria sia tunika, labai prasau pasirodyti  blush2.gif  as ja ir pradejau, tik darysiu panasiai- nekopijuosiu aklai...skubu, nes noriu balandzio pradzioj ja pasipuosti...kazin ar imanoma, gal as per daug uzsinorejau
Sekmes  4u.gif

na, manau, jeigu paskubėsi - tikrai spėsi 4u.gif
o dar noriu paklausti, kaip neri - turi iškarpėlę savo kokią? Ar gal tiesiog nersi ir matuosies? Eigos metu, tsakant, taisysi ax.gif Nes aš noriu nerti tuniką iš ramunių didelių, tai mane šitas klausimas labai kankina. Niekada dar nesu nėrus rūbelių jokių. O jau apie iškarpas tai iš viso kalbos nėra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2008 03 11, 18:54)
Labuka  4u.gif  Kas neria sia tunika, labai prasau pasirodyti  blush2.gif  as ja ir pradejau, tik darysiu panasiai- nekopijuosiu aklai...skubu, nes noriu balandzio pradzioj ja pasipuosti...kazin ar imanoma, gal as per daug uzsinorejau
Sekmes  4u.gif



as neriu.... blush2.gif tik labai letai einasi - nes laiko truksta labai labai.... unsure.gif o pasipuost norisi geguzes pradzioj... blush2.gif

Jau turiu 4 pagrindines leliju sakas, nemazai gelyciu ir virsutini nerini... tik fotikas sugedo - tai negaliu pasirodyt.... unsure.gif

dar laukia apatinis nerinys - ir tada jau bandysiu jungt.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2007 11 04, 21:08)
user posted image
Papildyta:
o čia plačiau aprašyta
http://forum.knittin...showtopic=32462



cia yra geresnis forumas - didinasi foto be registracijos ir t.t. o ir puslapiu jau gerokai daugiau biggrin.gif

http://club.osinka.r...pic.php?t=33366
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2008 03 11, 23:22)
na, manau, jeigu paskubėsi - tikrai spėsi  4u.gif
o dar noriu paklausti, kaip neri - turi iškarpėlę savo kokią?

Tikiuosi suspeti ax.gif neriu dabar tik gelytes,prisinersiu daug ir tada deliosiu ir jungsiu (nezinau kaip, bet ismoksim) mirksiukas.gif as ir tokia pradedancioji rankdarbiuose
Peperoni, as tam forume ir ziurinejau...truputi sunkoka skaityti rusu klb. ir kol visur pasiskaitineju,pasiziurineju- nebelieka laiko nerimui... man siaip buvo idomu, kaiplietuvaitems sekasi nerti blush2.gif
Pabandziau nerti tuos virsutinius lapelius ir jie man rieciasi, persisuka. Ka darau netaip?
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2008 03 11, 22:36)
Tikiuosi suspeti  ax.gif  neriu dabar tik gelytes,prisinersiu daug ir tada deliosiu ir jungsiu (nezinau kaip, bet ismoksim)  mirksiukas.gif  as ir tokia pradedancioji rankdarbiuose
Peperoni, as tam forume ir ziurinejau...truputi sunkoka skaityti rusu klb. ir kol visur pasiskaitineju,pasiziurineju- nebelieka laiko nerimui... man siaip buvo idomu, kaiplietuvaitems sekasi nerti  blush2.gif 
Pabandziau nerti tuos virsutinius lapelius ir jie man rieciasi, persisuka. Ka darau netaip?


manau, kad darai viska gerai - man irgi rietesi... bet kai jungiau visus i viena kruva - apmezginejau dar viena eile, kurioje pridejau papildomai zemu stulpeliu ir po to viska sujungus - lyginau su garais - viskas kuo puikiausiai issilygino ir nebesiriecia thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz patarima, Peperoni 4u.gif bet as, jauciu, neapmegzinesiu dar viena eile...o ar butina? ax.gif Ir dar vienas klausimas- kaip mezgei leliju lapelius? Neriau pagal schema is rusaiciu forumo...ten zemi stulpeliai ar stulpeliai su pusiau uzmetimu? Ir kas ten per trikampiukai paskutineje eileje? Nuotraukoje salia, lapelis atrode kaip su dantukais...Nebuvau tikra, kad teisingai darau- nepasidarys kaip kauselis? Atrodo kuo storesnis lapelis tuo labiau reiketu praplatinti, kad nesiriestu...
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2008 03 12, 10:44)
Aciu uz patarima, Peperoni  4u.gif  bet as, jauciu, neapmegzinesiu dar viena eile...o ar butina?  ax.gif  Ir dar vienas klausimas- kaip mezgei leliju lapelius? Neriau pagal schema is rusaiciu forumo...ten zemi stulpeliai ar stulpeliai su pusiau uzmetimu? Ir kas ten per trikampiukai paskutineje eileje?  Nuotraukoje salia, lapelis atrode kaip su dantukais...Nebuvau tikra, kad teisingai darau- nepasidarys kaip kauselis? Atrodo kuo storesnis lapelis tuo labiau reiketu praplatinti, kad nesiriestu...


del apmezginejimo - tai as cia pati taip sugalvojau apjungt i viena nerini (nes susiuti adata - kaip parodyta pas rusaites - tikrai neuztektu man kantrybes doh.gif ) ... o be to tai dariau ir del to, kad taip pat abejojau del to rietimosi, o be to man kazkaip gavos per mazi tie lapukai - tai tuo paciu juos ir padidinau...

o lapukus lelijoms tai mezgiau is galvos taip pat... (apskritai pradzioj pradejau nert, o tik po to radau tuos susiskus online nerinius biggrin.gif doh.gif ) kur su dantukais tie lapeliai - tai jie apnerti "vezio zingsneliu"... tai man rodos vienos is rusaiciu improvizacija...


ooxxxTTTTTTTTTTTTTTTTxxxoo
oxxxxxTTTTTTTTTTxxxxx
oooooooooooooooooooo
oxxxxxTTTTTTTTTTxxxxx
ooxxxTTTTTTTTTTTTTTTTxxxoo

o- pyneles akis
x - zemas tulpelis
T stulpelis su uzmetimu
o nerinio pradzia
va tokia schema mano lapuku - nzn ar suprasi - bet labai sunku kitaip pavaizduot...

jei nesuprasi - bandysiu veliau nupiest ir nuskenuot... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 12 kovo 2008 - 11:07
na va - dabar turetu but aiskiau ax.gif dar galima "apeit" ir tuo vezlio zingsniu aplink - bet as jau tingejau blush2.gif ... situo budu labai greit neriasi tie lapeliai thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 12 kovo 2008 - 11:58
jezus jezus... su galva visai negerai man... doh.gif idejau schema, ir tik po puses dienos supratau, kad dar vienos eilutes nenupiesiau.... doh.gif einu pataisyt... doh.gif


-------------


na va - dabar jau pataisiau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 12 kovo 2008 - 15:09