Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

Adatine nuostabiai wub.gif wub.gif wub.gif grazi ,i tokia gaila ir adatas susmaigstyti ax.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes,
vis negaliu atsitraukti nuo sitos temos, perskaiciau abi dalis ir prisisvajojau ko man reikia. Kai tik rasiu laiko issiaiskint dar kaip tos brydes daromos ir pabaigti dvi pradetas bliuskutes doh.gif , imsiuos airisko nerimo. Tik pasakykit, kas neriat airiskai, kas ten daugiausiai laiko uzima, ar tos detales ar ju sujungimas g.gif koki geriau daryt retesni ar tankesni rasta.
Atsakyti
QUOTE(tiekto @ 2008 02 04, 20:23)
sveikutes,
vis negaliu atsitraukti nuo sitos temos, perskaiciau abi dalis ir prisisvajojau ko man reikia. Kai tik rasiu laiko issiaiskint dar kaip tos brydes daromos ir pabaigti dvi pradetas bliuskutes  doh.gif , imsiuos airisko nerimo. Tik pasakykit, kas neriat airiskai, kas ten daugiausiai laiko uzima, ar tos detales ar ju sujungimas  g.gif koki geriau daryt retesni ar tankesni rasta.


Viskas ten laiko užima doh.gif Ir pačios detalės - jų reikia kokį milijoną nusinerti, paskui išdėliojimas, o paskui jau jungimas doh.gif

Dėl tankumo - retumo tai čia labiau skonio reikalas. Man tankesni gražiau, bet ten ir darbo žymiai daugiau doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
planuoju savo vestuves liepa ir sumaniau antrai dienai nertis suknele...
radau nerealios spalvos geltonai oranzinius BRILLA siulus, bet jie siek tiek storoki ir nzn ar imanoma ka nors sugalvot is geliu, kad graziai atrodytu, gal jus turite kokiu ideju? ax.gif buciau l.dekinga jei pasidalintumet... 4u.gif nes ka maciau cia is pavyzdziu, tai sukneles ir plonu siuliuku... o kadangi spalva tokia fantastiska, tai lbj skaudu butu rinktis kitus siulus.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(justyyte @ 2008 02 05, 13:55)
Sveikos,
planuoju savo vestuves liepa ir sumaniau antrai dienai nertis suknele...
radau nerealios spalvos geltonai oranzinius BRILLA siulus, bet jie siek tiek storoki ir nzn ar imanoma ka nors sugalvot is geliu, kad graziai atrodytu, gal jus turite kokiu ideju? ax.gif  buciau l.dekinga jei pasidalintumet...  4u.gif  nes ka maciau cia is pavyzdziu, tai sukneles ir plonu siuliuku... o kadangi spalva tokia fantastiska, tai lbj skaudu butu rinktis kitus siulus....  doh.gif

na, jeigu nersi "airiškai", tai gali nerti ir iš storesnių siūlų. Juk vis tiek nėrinys gausis "skylėtas" ax.gif Žinoma, priklauso nuo rašto. Bet jeigu dar žadi kokį pamušalą dėt, tai gali ir tas "skyles" didesnes daryt mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

Gal kuri galėtų paaiškinti, kaip daroma ta pynė ar kaip čia pavadinti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 02 11, 15:09)
user posted image

Gal kuri galėtų paaiškinti, kaip daroma ta pynė ar kaip čia pavadinti. blush2.gif

Va CIA tas pats principas belgisku neriniu mezgimui. Tik mezgi viena juosta ir ja kaip nori susuki. Tikiuosi suprasi
Atsakyti

va zinule kaip nerti tas juosteles,

user posted image user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image
Papildyta:
čia gražios gėlės padarytos user posted image
Atsakyti
gal galite man padėti, norėčiau gauti tikaani telefono numeriuką smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(spulikė @ 2008 02 16, 17:26)
gal galite man padėti, norėčiau gauti tikaani telefono numeriuką smile.gif .

Tai tu jai parašyk AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spulikė @ 2008 02 16, 17:26)
gal galite man padėti, norėčiau gauti tikaani telefono numeriuką smile.gif .

Arba parašyk mamytei Siggy,tikaani jai mezgė kostimėlį "žvaigždinį"...pasakys kaip kitaip susisiekti-jei čia retai lankosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(siaubute @ 2008 02 16, 21:23)
Arba parašyk mamytei Siggy,tikaani jai mezgė kostimėlį "žvaigždinį"...pasakys kaip kitaip susisiekti-jei čia retai lankosi ax.gif

Ačiū jums labai už informaciją, rašiau jai į AŽ, bet žinutės jos nepasiekia, rašo kad jos AŽ pilnas. smile.gif
Atsakyti