Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Ačiukas.Manęs laukia didysis išbandymas.
Atsakyti
Vakar pradėjau šitą servetėlę:
user posted image
Tik neturiu žalių siūlų doh.gif Tai vakar nusinėrus visas gėlytes ir visą viduriuką sustojau. Gal šiandien rasiu kur nusipirkti jų, nes iki siūlų parduotuvės visai nepakeliui šiandien ax.gif Baigus įdėsiu pasirodyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2007 11 12, 13:27)
Vakar pradėjau šitą servetėlę:
user posted image
Tik neturiu žalių siūlų doh.gif Tai vakar nusinėrus visas gėlytes ir visą viduriuką sustojau. Gal šiandien rasiu kur nusipirkti jų, nes iki siūlų parduotuvės visai nepakeliui šiandien  ax.gif Baigus įdėsiu pasirodyti  smile.gif

Aš jau tokią turiu 4u.gif tik viduriuky gėlytės nenėriau , kad būtų vazelei pastatyt smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Jusu groziu ikvepta baigiau savo princeses kriksto suknele. Dar nelyginta ir iki galo nesutvarkyta, bet skubu pasigirti ax.gif. Teks tik pasiuti pamusala. Truksta ko nors ant galvytes, na dar kokio pribumbaso zvakei ir zadu dar numegzti rausva megztinuka virbalais, jei butu vesu. Taip kad krapstymo dar nemazai liko, bet uztat kooooooks malonumas wub.gif, o kadangi krikstysim pavasari, tai laiko dar irgi turiu pakankamai.
Kaip pirmu blynu esu patenkinta, bet kad kiti butu tobulesni, tai buciau dekinga uz jusu patarimus ka reikejo padaryti kitaip, geriau. Aciu is anksto! 4u.gif Gal ir kokiu ideju galvytes apdangalui turesit ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Dvi, nuostabu! Saunuople! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dvi, labai gražu 4u.gif šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Dvi, nepaprastai gražu. O kaip jungei - pynele, ar brydėmis?
Atsakyti
Dvi, likau sužavėta suknelės wub.gif
Atsakyti
Dvi, nuostabus darbelis bigsmile.gif . Tikrai be galo grazus thumbup.gif
Atsakyti
Dvi, aš apstulbus nuo šito grožio! blink.gif
Labai tinka rožinis pagrindas. Gal dailią skrybėlaitę ir dar rankinę prie šios suknelės? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Dvi, puiki suknelė
Atsakyti