Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

aš manau, kad nemažai detalių yra jungiama nėrimo metu. Taip ir paprasčiau, ir gal netgi tvirčiau laikosi... Aš kažkada nėriau atsikromis dalimis tokią sarvetėlę ir po to jas jungiau doh.gif vėliau radau schemučių, kaip tą daryti iš karto neriant... vos nagų nenusigraužiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tikaani @ 2007 10 02, 08:09)

labai grazi, ojei dar is plonu siuluku butu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o gal netycia kas sitos sukneles ir schemute turetu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2007 10 26, 13:09)
o gal netycia kas sitos sukneles ir schemute turetu?  4u.gif

Gal tikaani ir turėtų mirksiukas.gif
Atsakyti
Čia airiškai ir laaabai gražu

O čia kaip gražiai galima pasipuošti wub.gif

ir dar truputis airiškų motyvų

jai netyčia pasikartojau, tai labai nepykit ax.gif
Atsakyti
Anakondaaz, o kaip pasižiūrėti tuos grožius? g.gif Yra atsidarius toks mažytis paveiksliukas ir viskas, daugiau nieko su juo nesidaro doh.gif Arba aš nemoku... Taip suprantu, kad turėtų dar kažkas išsiskleisti, juk po paveiksliuku dar yra parašyta pvz. Photos: 48 - 1 MB
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 10 27, 10:47)
Anakondaaz, o kaip pasižiūrėti tuos grožius?  g.gif  Yra atsidarius toks mažytis paveiksliukas ir viskas, daugiau nieko su juo nesidaro  doh.gif  Arba aš nemoku... Taip suprantu, kad turėtų dar kažkas išsiskleisti, juk po paveiksliuku dar yra parašyta pvz. Photos: 48 - 1 MB

yra toks linkas (nuoroda) - "Download Pcasa" arba jeigu jau turi tą programėlę, tai bus "Download album". Ir tada susisiunti visas kiek tik nori nuotraukas iš to albumo.
Atsakyti
Dar airiškų detalių,
ir dar,
ir dar.
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
o čia plačiau aprašyta
http://forum.knittin...showtopic=32462
Atsakyti
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2007 11 04, 21:08)
user posted image
Papildyta:
o čia plačiau aprašyta
http://forum.knittin...showtopic=32462

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif be komentarų wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
na is tikro labai ispudingas modeliukas thumbup.gif
Atsakyti
as irgi susizavejau ir ,,uzkabliavo'' mane sita technika. o sito rezultatas -
rankinukas o cia is arti
Atsakyti