Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

Pacioj apacioj desniam kampe yra 100%, 200% ... Neriau is populiariuju "Maxsi"
Atsakyti
Ačiū už komplimentus 4u.gif Viršus visai lygus, tik iš medžiagos, todėl atskiros nuotraukos ir nedėjau. Visi mano nėriniai tik apačioje ax.gif
Atsakyti
Syte, pikolina šaunuolės thumbup.gif thumbup.gif

Aš tai apleidau nėrimus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pikolina @ 2007 10 17, 17:53)
Pacioj apacioj  desniam kampe yra 100%, 200% ... Neriau is populiariuju "Maxsi"



Na pas mane tikrai niekur nerodo tu 100 ar 200 %.
O gal kokias schemutes turi, gal galetum ikelt? blush2.gif
Atsakyti
Syte, Pikolina, man trūksta žodžių bigsmile.gif , nu pasaka, auksarankės esat wub.gif
Atsakyti
tikrai labai labai graži bliuskutė.Ar jus greitai tokius nuneriate. man tai labai ilgai gaunasi,o dažnai padedu neužbaigtą.Vieną nėriau šią vasarą,vos vos užbaigiau,gal ,kad pirmas tokia technika.
http://public.fotki....i/pa020339.html
Atsakyti
Viliuteee, labai grazus tavo nertinys.Tokiam darbeliui ir laiko reikia nemazai nunert. O is kokiu siuliuku tu nerei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa50: 23 spalio 2007 - 23:18
Žaviuosi airišku nėrimu, tik labai gaila kad pirmoje temoje tikaani įdėtos nuorodos su paaiškinimais neatsidaro, prašo slaptažodžio verysad.gif
Atsakyti
detales nėriau iš MAXI o sujungiau su plonesniais medvilniniais
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2007 10 24, 10:15)
detales nėriau iš MAXI o sujungiau su plonesniais medvilniniais

Na ir kruopštumas doh.gif jau MAXI ir taip ploni , o dar su plonesniais sujungt...tiesiog žavu wub.gif
Atsakyti
verysad.gif
QUOTE(Viliuteee @ 2007 10 24, 00:09)
tikrai labai labai graži bliuskutė.Ar jus greitai tokius nuneriate. man tai labai ilgai gaunasi,o dažnai padedu neužbaigtą.Vieną nėriau šią vasarą,vos vos užbaigiau,gal ,kad pirmas tokia technika.
http://public.fotki....i/pa020339.html


Viliuteee labai gražūs darbai.Aš tai irgi pradėjau tuniką , turiu jau priekį sujungusi ,tikiuosi ateinančią vasarą pasipuošti. rolleyes.gif Man labai gražūs drabužiai nerti šiuo būdu ,tik labai daug laiko trunki kol juos nuneri verysad.gif
Atsakyti
gal geriau nerti daugiau smulkių detalių,jas iš karto suneriant ir mažiau to tinkliuko. Arba gal nerti storesniais siūlais.Net neįsivaizduoju kaip kitos tokius daro pardavimui,aš tai net duonai neuždirbčiau.šiaip procesas labai malonus,tikrų tikriausia kūryba.
Atsakyti