Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

Nėriau neįmanomai ilgai doh.gif . Praktiškai visus metus su didelėm pertraukom. Kai laukiausi pradėjau nerti gėlytes, nes norėjau sau palaidinukės. Prisinėriau jų daug ir sustojau, nes nežinojau, kaip sujungti. Tada po kurio laiko susiradau airiškų nėrinių temas ir supratau, kad tai kaip tik tai, ko man reikia, bet kol viską išstudijavau... Jau buvo gimusi dukrytė, laiko praktiškai visai neturėjau, labai jau nerami buvo.
Po to nusprendžiau, kad jai vis tiek reiks suknelės krikštynoms, tai panaudojau gėlytes, dar prinėriau lapukų ir tada jau ėmiausi bandyti visokius tinkliukus, kol galiausiai nusprendžiau jungti brydėmis. Jungiau gerus du mėnesius, gal net dar ilgiau, bet tik vakarais po porą valandų. Vyras vis klausinėjo, ko aš taip vargstu, žadėjo nupirkti bet kokią suknelę už bet kokią kainą biggrin.gif . Bet man patiko. Tai va, po to ilgai nėriau viršų ir rankoves, nes daug kartų teko ardyti.... Ir šiaip neriu aš lėtai. Net skrybėlaitę nėriau daugiau nei savaitę , tiesa irgi dukart nuardžiau po pusę doh.gif

Tai va, tokia šios suknelės istorija. Įkvėpimo darbui sėmiausi žiūrėdama kitų darbus, kažkaip labai padėjo smile.gif
Atsakyti
[IMG]http://i192.photobucket.com/albums/z93/111dalia/mano%20darbai/IMG_2048.jpg?t=1186
313990[/IMG]
Papildyta:
bandžiau nuotrauką įkelt ,ale nesigavo
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
O tu kelk is kompo per radical.ru arba keep4u.ru, tada galesime nuotraukyte pasididint.
Atsakyti
Trupučiuką pasigirsiu ir aš blush2.gif

Pabaigiau tokį nedidelį airišką darbelį...

user posted image
Atsakyti
Na tu ir saunuole! Darbelis superinis! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 08 13, 20:56)
Trupučiuką pasigirsiu ir aš blush2.gif

Pabaigiau tokį nedidelį airišką darbelį...

user posted image


Man patinka tie lenkti lapeliai.
Atsakyti
Parodysiu dar ir kitą pusę...

user posted image

O čia procesas....

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 08 14, 10:59)
Parodysiu dar ir kitą pusę...



O čia procesas....




o jau koks kruopštumas 4u.gif bigsmile.gif , labai labai wub.gif
Sėkmės ir toliau darbuojantis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 08 14, 10:59)
Parodysiu dar ir kitą pusę...



Super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Misty
Atsakyti
Nu tu blyn blyn, Misty, kaip gražu... wub.gif net baltas pavydas suėmė................. blush2.gif
Atsakyti
Ačiū blush2.gif
Atsakyti
Misty, kaip visada wub.gif
Atsakyti