Įkraunama...
Įkraunama...

GAP.com

QUOTE(Tornadziukas @ 2007 05 20, 21:46)
Pirkau tokiu, kur buvo 98 medvilnės 2 elastano, tai tempiasi tik truputuka, bet šiaip neblogi wink.gif

As pirkau 2 dydi regular. Apsimovus pirmas ispudis neblogas buvo, bet po vieno panesiojimo jauciausi, kaip pridejus kelnes doh.gif Grazinau ir nusipirkau be jokiu elastanu kitoje pardeje. Nors groziu, tai man labai grazus buvo maniejie "eks" gap'ai wub.gif Arba reikejo man spraustis i 1 dydi biggrin.gif
Atsakyti
gap ir old navy vaikuciams - patys paciausi thumbup.gif
grozio, kokybes ir kainos atzvilgiu thumbup.gif
Atsakyti
as turiu gap dzinsiuku XS tai size 0
Atsakyti
QUOTE(3xmama @ 2007 12 15, 16:50)
gap ir old navy vaikuciams - patys paciausi thumbup.gif
grozio, kokybes ir kainos atzvilgiu thumbup.gif

old navy kokybe tragiska, gal 5 rubus esu pirkusi, tai viska pardaviau, daugiau tikrai nepirksiu.
Atsakyti
Gal kas pirko savo kleckuciui toki GAP kombinezona?Ar tiktu musu ziemai?Ar siltas?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Blizgė @ 2010 07 15, 20:58)
old navy kokybe tragiska, gal 5 rubus esu pirkusi, tai viska pardaviau, daugiau tikrai nepirksiu.

O man pasiseke, pirma (ir vieninteli) karta pirkau is old navy, dukrai megsta suknele, labai patiko 4u.gif Nors negaliu pasakyti kad kokybe kazkokia wow, bet tikrai labai neblogai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
gal galit padėt su dydžiais. XL regular ir plius size tai čia kokim vaikui?

http://www.gap.com/b...art.do?cid=2099
Atsakyti
QUOTE(Blizgė @ 2010 07 15, 19:58)
old navy kokybe tragiska, gal 5 rubus esu pirkusi, tai viska pardaviau, daugiau tikrai nepirksiu.

trikotazas - taip, bet dzinsai, paltai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikelisv @ 2011 02 02, 11:04)
gal galit padėt su dydžiais. XL regular ir plius size tai čia kokim vaikui?

http://www.gap.com/b...art.do?cid=2099

ieškau GAP pūkinio palto didesnei mergaitei xxl. Nieko nerandu gap.com ar jau išparduoti ar tiesiog ieškoti nemoku?
Atsakyti
QUOTE(zuikelisv @ 2011 02 07, 09:36)
ieškau GAP pūkinio palto didesnei mergaitei xxl. Nieko nerandu gap.com  ar jau išparduoti ar tiesiog ieškoti nemoku?

schmoll.gif Niekas nežinot?
Atsakyti
Žiūriu, skelbimų temoje kažkoks masinis GAP pūkinių kombinezonų pardavimas blink.gif Čia kodėl taip pavasarį - dėl to, kad po žiemos išsiparduoda? Bet kaip žinoti, ar kitai žiemai tiks vaikui, kaip žinoti, kiek vaikas užaugs? g.gif

Klausimėlis - ar faini tie kombiai (atskirai kombikelnės + striukė)?

Gal kas galėtų padėti su dydžiais? Jei, tarkim, man mergytei kitą žiemą bus 1 metukai 3 mėn. - kokį dydį reiktų žiūrinėtis? ax.gif Ar atitinka dydžiai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 07 balandžio 2011 - 16:24
tai kaip vis tik tie GAP dydžiai turbūt didinti? 4u.gif
Atsakyti