Įkraunama...
Įkraunama...

GAP.com

QUOTE(Shiaurinee @ 2007 05 15, 16:38)
Čia inchais viskas. Daugink viską iš 2,54 smile.gif

ta prasme dydžius iš lentelės dauginti iš 2,54 ot tai thumbup.gif o tai jau galvojau, kad GAP-uose burgerinė tešlė būsiu lotuliukas.gif
Papildyta:
blink.gif 22 ¾ a kaip tokį skaičiuką padaugint? man su matieka provalas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 05 15, 16:43)
ta prasme dydžius iš lentelės dauginti iš 2,54 ot tai  thumbup.gif o tai jau galvojau, kad GAP-uose burgerinė tešlė būsiu  lotuliukas.gif
Papildyta:
blink.gif 22 ¾ a kaip tokį skaičiuką padaugint? man su matieka provalas  unsure.gif

22,75 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 05 15, 16:43)
ta prasme dydžius iš lentelės dauginti iš 2,54 ot tai  thumbup.gif o tai jau galvojau, kad GAP-uose burgerinė tešlė būsiu  lotuliukas.gif
Papildyta:
blink.gif 22 ¾ a kaip tokį skaičiuką padaugint? man su matieka provalas  unsure.gif


¾= 0,75, taigi 22,75.
Atsakyti
ką GAPuose reiškia tie TALL, PETITE ir REGULAR? žodžių reikšmes aš žinau, bet kas amerikonui yra tall? neįsivaizduoju, kur save priskirti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo light blue: 15 gegužės 2007 - 20:55
QUOTE(light blue @ 2007 05 15, 21:50)
ką GAPuose reiškia tie TALL, PETITE ir REGULAR? žodžių reikšmes aš žinau, bet kas amerikonui yra tall? neįsivaizduoju, kur save priskirti  g.gif


tall yra virs 180 cm ugiui.
Atsakyti
Praktiškai mano tema nail.gif vacation4.gif bet jei pačiai sau dar ir atsakinėti teks doh.gif
Tai dabar galiu drąsiai "negerbti" kitų kuom buvau apkaltinta, nors tokia neesu unsure.gif Visą dieną sugadino, vaikščiojau po namus, kaip kažką pikto padariusi, kartais ne tik pagarbos, bet ir pakantumo reikia. Nežino žmogaus situacijos ir karksi. Na bet čia ne apie tai, nors labai norėjosi išsilieti.... unsure.gif

Noriu kaprių iš GAP. Tai jei mano ūgis 172 kaip suprantu esu REGULAR boba smile.gif Bet...jei mano tie inčai stovi tarpe tarp dydžių, į kurią pusę pasiduoti? g.gif Į mažesnę, ar didesnę? g.gif Nenoriu kaip dūda apsitempusi vaikščioti, bet kad ir kabotu viskas nesinori?
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 05 16, 17:14)
Praktiškai mano tema  nail.gif  vacation4.gif bet jei pačiai sau dar ir atsakinėti teks  doh.gif
Tai dabar galiu drąsiai "negerbti" kitų kuom buvau apkaltinta, nors tokia neesu  unsure.gif Visą dieną sugadino, vaikščiojau po namus, kaip kažką pikto padariusi, kartais ne tik pagarbos, bet ir pakantumo reikia. Nežino žmogaus situacijos ir karksi. Na bet čia ne apie tai, nors labai norėjosi išsilieti.... unsure.gif

Noriu kaprių iš GAP. Tai jei mano ūgis 172 kaip suprantu esu REGULAR boba smile.gif Bet...jei mano tie inčai stovi tarpe tarp dydžių, į kurią pusę pasiduoti?  g.gif Į mažesnę, ar didesnę?  g.gif Nenoriu kaip dūda apsitempusi vaikščioti, bet kad ir kabotu viskas nesinori?


nium as nesu uzsisakius is gap tik istiesiai vezusis is jav, bet pastebejau tendencija jog geriau mazesni jamt dydi wink.gif nium manau nepralosi, bet gal dar kas patikslins smile.gif
Papildyta:
o as ce norejau kvailai uzklaust kuo skirias olnavy nuo gap? Kiek suprantu firma ta pati tik kad zenklas skiriasi g.gif o tai yra kokybes skirtumas?
Atsakyti
QUOTE(pukuotasangeliukas @ 2007 05 16, 16:04)
kuo skirias olnavy nuo gap? Kiek suprantu firma ta pati tik kad zenklas skiriasi  g.gif  o tai yra kokybes skirtumas?

kaina. oldnavy man atrodo pigiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 05 16, 18:42)
kaina. oldnavy man atrodo pigiau  unsure.gif



nium asta ir pastebejau mirksiukas.gif bet tai jei kaina skirias ir kokybe turi skirtis g.gif gi nepardavines to paties skirtingom kainom wink.gif as dar kzkokia ju firmos parde zinojau... pamirsau pavadinimuka doh.gif tai ten kainos daaaug daaaug aukstesnes negu oldnavy ar gap... tai keista man g.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 05 16, 16:14)
Praktiškai mano tema  nail.gif  vacation4.gif bet jei pačiai sau dar ir atsakinėti teks  doh.gif
Tai dabar galiu drąsiai "negerbti" kitų kuom buvau apkaltinta, nors tokia neesu  unsure.gif Visą dieną sugadino, vaikščiojau po namus, kaip kažką pikto padariusi, kartais ne tik pagarbos, bet ir pakantumo reikia. Nežino žmogaus situacijos ir karksi. Na bet čia ne apie tai, nors labai norėjosi išsilieti.... unsure.gif

Noriu kaprių iš GAP. Tai jei mano ūgis 172 kaip suprantu esu REGULAR boba smile.gif Bet...jei mano tie inčai stovi tarpe tarp dydžių, į kurią pusę pasiduoti?  g.gif Į mažesnę, ar didesnę?  g.gif Nenoriu kaip dūda apsitempusi vaikščioti, bet kad ir kabotu viskas nesinori?


imk i mazesne puse. Bent jau man tiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 05 16, 16:14)
Bet...jei mano tie inčai stovi tarpe tarp dydžių, į kurią pusę pasiduoti?  g.gif Į mažesnę, ar didesnę?  g.gif Nenoriu kaip dūda apsitempusi vaikščioti, bet kad ir kabotu viskas nesinori?


As irgi manau, kad i mazesne. Mano apimtys tarpe tarp 8 ir 10 dydzio, paemiau 10, tai noretusi siek tiek siauresniu.
Atsakyti
Suprantu kaip erzina tokie klausimai, bet padekit.,... Man su 89 cm klubais, 70 cm liemeniu, koki dydi GAP suknele imti? 0 ar 2? 4u.gif
Atsakyti