Įkraunama...
Įkraunama...

shoes.com

Va ir apsispresk ,zmogau,kad nori doh.gif . Reiks pasisakymus paciam psl pasiskaityt,nes jie labai naudingi buna.Taip labai patogius fainus baciokus nusipirkau thumbup.gif
Atsakyti
Merginos,
padėkite apsispręsti dėl dydžio. Noriu pirkti STEVE MADDEN batukus (ilgi batukai). Bet niekaip dydžio neišsirenku. Yra 7,5 / 8 / 8,5. Pati nešioju 38 arba 38,5. Kuriuos imti? Imčiau didesnius, bet problema ta, kad didesnių nėra mano norimos spalvos doh.gif . Labiausiai linkstu prie 7,5 dydžio, nes turėtų būti EUR 38. O gal kuri pirkote Steve Madden batus (ne basutes, o ilgus batus) ir galite patarti? Viena mergina mačiau pardavinėjo šio gamintojo batus, bet niekaip nepamenu kuri, o taip norėčiau paklausti kokį dydį pardavinėjo ir kokį realiai jie atitiko.
Tai va, domina bet kokia pagalba lotuliukas.gif šiuo klausimu.
Atsakyti
QUOTE(oztoko @ 2007 10 23, 10:24)
Merginos,
padėkite apsispręsti dėl dydžio. Noriu pirkti STEVE MADDEN batukus (ilgi batukai). Bet niekaip dydžio neišsirenku. Yra 7,5  / 8  / 8,5. Pati nešioju 38 arba 38,5. Kuriuos imti? Imčiau didesnius, bet problema ta, kad didesnių nėra mano norimos spalvos  doh.gif . Labiausiai linkstu prie 7,5 dydžio, nes turėtų būti EUR 38. O gal kuri pirkote Steve Madden batus (ne basutes, o ilgus batus) ir galite patarti? Viena mergina mačiau pardavinėjo šio gamintojo batus, bet niekaip nepamenu kuri, o taip norėčiau paklausti kokį dydį pardavinėjo ir kokį realiai jie atitiko.
Tai va, domina bet kokia pagalba  lotuliukas.gif  šiuo klausimu.

Imk 8 arba 8,5. Bijau, kad 7,5 bus tikrai mažas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2007 10 23, 13:29)
Imk 8 arba 8,5. Bijau, kad 7,5 bus tikrai mažas  g.gif


7,50tikrai bus maži
Atsakyti
Prisidedu perie pasisakiusiuju, tikrai bus mazi 7,5.
As imciau 8,5 rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(oztoko @ 2007 10 23, 11:24)
Merginos,
padėkite apsispręsti dėl dydžio. Noriu pirkti STEVE MADDEN batukus (ilgi batukai). Bet niekaip dydžio neišsirenku. Yra 7,5  / 8  / 8,5. Pati nešioju 38 arba 38,5. Kuriuos imti? Imčiau didesnius, bet problema ta, kad didesnių nėra mano norimos spalvos  doh.gif . Labiausiai linkstu prie 7,5 dydžio, nes turėtų būti EUR 38. O gal kuri pirkote Steve Madden batus (ne basutes, o ilgus batus) ir galite patarti? Viena mergina mačiau pardavinėjo šio gamintojo batus, bet niekaip nepamenu kuri, o taip norėčiau paklausti kokį dydį pardavinėjo ir kokį realiai jie atitiko.
Tai va, domina bet kokia pagalba  lotuliukas.gif  šiuo klausimu.

As pirkau batelius, buvo 1 dydziu pamazinti rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū visoms labai drinks_cheers.gif

Aš taip pat suabejojau dėl to 7,5, nes pardavėjas taip pat rašo, kad EU bus 37,5, o 8 bus EU 38. Bandysiu pirktis 8 ir žiūrėsiu kas bus. lotuliukas.gif
Tiesa, labiausiai pergyvenu, kad bus per blauzdą platoki. Rašo, kad 14,5" (colių), tai išvertus būtų apie 36,83 cm. Tik va nežinau per kurią vietą matuoti doh.gif Kažin, o iš patirties gal kuri žinote, koks standartiškai būna plotis per blauzdą ilgų batų? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oztoko: 25 spalio 2007 - 14:30
Na, merginos, nepaklausiau jūsų patarimų ir užsisakiau 7,5 dydžio tuos Steve Madden batus. Dydis gal ir geras, bet UŽTRAUKTUKAS doh.gif doh.gif vienam batui iškart buvo brokuotas. Išsižergia ir nelaiko verysad.gif verysad.gif verysad.gif Tiek susinervavau, kad baisu. Sumokėjau 189 $ + 41 $ atsiuntimas + 40 $ muitinei doh.gif doh.gif . O jeigu pagrąžinti, tai dar ir už siuntimą susimokėti reiks. Į bankrotą taip išeisiu doh.gif Nunešiau šiandien pas batsiuvius, bandys užtrauktukus pakeisti, bet kažin ar išeis gražiai verysad.gif nes jie yra ne iš vidinės, o iš išorinės pusės verysad.gif verysad.gif verysad.gif .
Tai va, mergaitės, galiu pasakyti tik tiek, kad STEVE MADDEN batai nėra kokybiški, nes šio gamintojo dar vienus turiu, tai taip sakant tep lep padaryti. O šiuos pirkau ir maniau, kad jeigu jau ne Kinijoj, o Brazilijoj gaminti ir dar natūralios odos, tai bus kokybiški. Nė velnio, š.... paskutinis verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Oztoko, labai gaila, kad nepasisekė su batukais. verysad.gif Mano vyras turi dvejas poras Steve Madden batų ir yra labai patenkintas. Vienus pirkom Italijoj, o kitus užsisakinėjom per Kate, per išpardavimą kainavo apie 70 $. Tai tikrai labai gražūs ir kokybiški batukai.
Atsakyti
Dėl grožio tai ir aš sutinku, labai wub.gif , bet bent jau man tai nepasisekė (kaip ir visada verysad.gif )
Atsakyti
QUOTE(oztoko @ 2007 11 09, 13:32)
Dėl grožio tai ir aš sutinku, labai  wub.gif , bet bent jau man tai nepasisekė (kaip ir visada  verysad.gif )



oi, ne tau vienai nepasiseke - as tuoj parodysiu kaip atrodo mano Steve Madden basutes po 1 dienos devejimo verysad.gif doh.gif


Cia mano basutes po vienos dienos devejimo sad.gif

Pada tiesiog nuvaiksciojau per pusdieni, jau per pietus panasiai atrode. O pado vidus nusilupo, itariu del to, nes grizdama nuo stoteles namo (eiti apie 7 min.) pakliuvau i lietu.

Esu neviltyje ir pikta. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mariposa: 28 birželio 2008 - 18:13
Nu geras,man dar niekada nieko panasaus su batais is ten neivyko,o pirkau ne vienus g.gif
Atsakyti