Įkraunama...
Įkraunama...

shoes.com

Jei nesunku mestelk nuotraukeles kokius uzsisakei, vistiek cia batu temel, butu idomu. Tikiosi tau tiks,gal nereiks siulyt kolegems. As i krepseli ir prisidejusi, laukiu nuolaidu.
Atsakyti
QUOTE($vaida$ @ 2007 06 04, 14:44)
As pirkau dvejus Steve Madden batus 8 dydzio (jie raso EUR 39) (liet. nesioju 38,5-39) tai ikisau tik kiek daugiau nei puse pedos schmoll.gif , labai siauruciai, reikia imti platesnius ir tikriausiai dydziu didesnius. Nors dabar man viena aisku, kad batus pirkti didele rizika doh.gif


Man ir panasiai gavosi, emiau 8 dydzio basutes, cia nesioju 38-38.5, tai irgi mazokos kaip reikiant, ir mano peda tikrai ne is placiuju biggrin.gif
Va tokios, taip norejau vasarai ruzavu verysad.gif
user posted image
Atsakyti
Tai man reiskiasi tikrai pasiseke, nes emiau dvejus ir abejus su dydziais pataikiau ax.gif
Papildyta:
Gal merginos reiketu savo uzsakytu baciuku firmas parasyti ir kas tiko ir kas netiko, tada zinotumem kokius dydzius skirtingu firmu uzsisakyt, gal maziau prasautumem pro sona. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 06 04, 19:19)
Jei nesunku mestelk nuotraukeles kokius uzsisakei, vistiek cia batu temel, butu idomu. Tikiosi tau tiks,gal nereiks siulyt kolegems. As i krepseli ir prisidejusi, laukiu nuolaidu.


As irgi pries sale'a prisidejau batu i krepseli biggrin.gif , neziurint i kainas, o paskui tuos pacius patikrinau pagal kodus, kiek nukainavo. Tik dvieju jau nebebuvo, kol nuejo uzsakymas verysad.gif

Bandysiu ikelti, ka pirkau ir dar radau shoes.com:

user posted image[/IMG]

user posted image[/IMG]user posted image[/IMG]user posted image[/IMG]
Atsakyti
Žalsvi tai labai labai wub.gif Kiek kainavo? Jie is SALE ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Blizgė @ 2007 06 05, 14:07)
Žalsvi tai labai labai wub.gif Kiek kainavo? Jie is SALE ar ne?


Dabar tie zali yra nupiginti ir kainuoja tiek pat, kiek per sale'e, gali paziuret issirinkus Naughty Monkey brand'a. Geriausiai tai mano vyras prajuokino lotuliukas.gif , jam tie batai taip patinka, sako jeigu truputi spaudzia, tai nors kambari sedek ant sofos, gali i kiema ir neiti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE($vaida$ @ 2007 06 05, 13:14)
Dabar tie zali yra nupiginti ir kainuoja tiek pat, kiek per sale'e, gali paziuret issirinkus Naughty Monkey brand'a. Geriausiai tai mano vyras prajuokino lotuliukas.gif , jam tie batai taip patinka, sako jeigu truputi spaudzia, tai nors kambari sedek ant sofos, gali i kiema ir neiti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Radau biggrin.gif O tau jie spaudzia, koki dydi pirkai ir koki cia nesioji, gal nori parduoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Blizgė @ 2007 06 05, 15:30)
Radau biggrin.gif O tau jie spaudzia, koki dydi pirkai ir koki cia nesioji, gal nori parduoti biggrin.gif


Spaudzia priekinis skliautas, reikia siauresnes kojos, dar bandysiu purskala panaudoti, kad praplestu. Cia nesioju 38.5-39, o tie batai 8. Jei esi klaipediete, gali atvaziuoti pasimatuoti 4u.gif
Atsakyti
Pirkau GUESS basutes, tik deja jau nėra jų tinklapyje, tai negaliu įdėti nuotraukytės. Gal namie rasiu išsaugotą, tai įkelsiu. Dydis 8,5. Tiko idealiai. Pamatavus basutės vidų - lygiai 26 cm. Tai manau atitinką tikrą 38,5 europinį dydį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2007 07 20, 12:06)
Pirkau GUESS basutes, tik deja jau nėra jų tinklapyje, tai negaliu įdėti nuotraukytės. Gal namie rasiu išsaugotą, tai įkelsiu. Dydis 8,5. Tiko idealiai. Pamatavus basutės vidų - lygiai 26 cm. Tai manau atitinką tikrą 38,5 europinį dydį  ax.gif

Va tokios thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Temidė: 20 liepos 2007 - 12:47
Kiek mokejai, man tai reiks kita sestadieni ziuret bus ispardavimas,gal ka rasiu grazaus
Atsakyti
Norėčiau paklausti dėl shoe.com batų dydžių. kaip jūs renkatės ar pagal tai kas yra nurodyta skliausteliuose euro, ar pagal size chart, nes ten skiriasi dydžiai.
Žinau, kas Sima77 esi iš ten pirkusi, tai kokį dydį ėmei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kryyste: 15 rugpjūčio 2007 - 15:53