Įkraunama...
Įkraunama...

shoes.com

Sakykit, shoes.com ten daugelio firmų batai. O gal yra tokių, kurių geriau net nežiūrėti ir yra tokių, kurios BŪTINA žiūrėti ir įsigyti? smile.gif Kuri firma geriausia? Nes man jos negirdėtos, bent daugelis
Atsakyti
na pagalvojau kad turetu praverst kate mergaitem tokia temele bent man tikrai smile.gif

as is shoes siunciaus kedukus tai 39 ismiera atitiko 8.5 bigsmile.gif labai grazuciai, kokybiski ir broko lyg dar nematyti g.gif

Beje kaip ten buna su tuo antru mensiuko sestadieniu? ax.gif kokios per nuolaidytes? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukuotasangeliukas: 30 gegužės 2007 - 15:16
QUOTE(pukuotasangeliukas @ 2007 05 30, 16:12)

Beje kaip ten buna su tuo antru mensiuko sestadieniu? ax.gif  kokios per nuolaidytes? biggrin.gif


Nebedaug liko laukti iki to nuolaidinio sestadienio, pamatysi pati smile.gif
Gaila, kad patiems paciausiems batams nuolaidu jokiu visvien nepritaiko cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2007 05 30, 17:21)
Nebedaug liko laukti iki to nuolaidinio sestadienio, pamatysi pati smile.gif
Gaila, kad patiems paciausiems batams nuolaidu jokiu visvien nepritaiko cool.gif

O nuolaidos islieka ilgesniam laikui ar tik tam sestadieniui? O Garednija per ka jus siuciates??? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edre: 30 gegužės 2007 - 18:10
QUOTE(edre @ 2007 05 30, 20:08)
O nuolaidos islieka ilgesniam laikui ar tik tam sestadieniui? O Garednija per ka jus siuciates??? bigsmile.gif



nme gardenija, bet atsakysiu rolleyes.gif is kate25 ax.gif skelbimuose yra jos temute wink.gif
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 05 30, 19:08)
O nuolaidos islieka ilgesniam laikui ar tik tam sestadieniui? O Garednija per ka jus siuciates??? bigsmile.gif


Taip, buna tik ta viena diena, net laikrodukas puslapyje buna, rodantis, kiek laiko liko iki nuolaidu pabaigos smile.gif
O per kur uzsakinejam, jau atsake pukuotas angeliukas smile.gif
Atsakyti
man reikia is shoes.com guess sliopkiu nesioju 39 ismera tai kokia man ten imti?patarkit prasau
Atsakyti
Jei tavo batu ismiera tinka 38 ir 39, tai bandyk imt 8. Pvz.: mano 39 bet i didesne puse, tai as jau imu 8,5. O siaip zinai tie batai toks dalykas kartais koja ikisu vos i 40dydi, o kartais lengvai telpa ir i 38. Taip kad cia tau sprest ar imt 8 ar 8,5. Jei netiks parduosi.
Atsakyti
QUOTE(INGRIDIK81 @ 2007 05 31, 10:50)
man reikia is shoes.com guess sliopkiu nesioju 39 ismera tai kokia man ten imti?patarkit prasau



man 39 atitiko 8.5 mirksiukas.gif
Atsakyti
Nešioju 37, o is shoes.com basutes ėmiau 7 dydį (nors ten rašė, kad tai euro38) - tiko idealiai thumbup.gif
Atsakyti
shoes.com yra įvairios firmos ir dydžiai skiriasi smile.gif guess 38 - 8 , steve madden 38 - 8 babyphat balerinkos 38.5 - 8 / 8.5 4u.gif
Atsakyti
Pirkau is shoes basutes 8 dydzio, cia nesioju 38, bet deja mazos atitinka kazkur 37-37.5 dydi.

Atsakyti