Įkraunama...
Įkraunama...

bodyc.com

O kaip su BODYC kokybe ir dydziais blush2.gif ? Kol kas dar nesu uzsakinejusi,tai nezinau ax.gif Ar nera padidinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rennate: 15 gegužės 2007 - 08:11
QUOTE(rennate @ 2007 05 15, 08:09)
O kaip su BODYC kokybe ir dydziais  blush2.gif ? Kol kas dar nesu uzsakinejusi,tai nezinau  ax.gif Ar nera padidinti?


Man labai patinka thumbup.gif Rūbeliai tokie sexy, su giliomis iškirptėmis wub.gif Dydžiai, sakyčiau šiek tiek padidinti, jeigu krūtinė maža, geriau imti S ax.gif
Atsakyti
QUOTE(godive @ 2007 05 15, 09:41)
Man labai patinka thumbup.gif  Rūbeliai tokie sexy, su giliomis iškirptėmis wub.gif Dydžiai, sakyčiau šiek tiek padidinti, jeigu krūtinė maža, geriau imti S ax.gif

Aciukas 4u.gif Na,as tik S imciau,nes nesioju XS/S. Bet nelabai moku ten sudet norimas prekes i krepseli blush2.gif Kazkaip man neideda. Lendu rinktis,tikrai labai grazus rubeliai,kur as anksciau buvau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rennate @ 2007 05 15, 08:46)
Aciukas  4u.gif Na,as tik S imciau,nes nesioju XS/S. Bet nelabai moku ten sudet norimas prekes i krepseli  blush2.gif  Kazkaip man neideda. Lendu rinktis,tikrai labai grazus rubeliai,kur as anksciau buvau  ax.gif


Gal modeliukai ir sexy, bet kokybe prasta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2007 05 15, 10:13)
Gal modeliukai ir sexy, bet kokybe prasta blink.gif


Turiu tris drabužėlius iš bodyc.com, kokybė visai nebloga pasitaikė g.gif
Atsakyti
As irgi laukiu siuntinuko is bodyc.com...idomu kokia kokybe bus, bent jau fotkej tai nereaaliai atrodo wub.gif Gaila, vieno grozio, jau nebebuvo sandely cray.gif
Atsakyti
QUOTE(kitten` @ 2007 05 15, 12:09)
As irgi laukiu siuntinuko is bodyc.com...idomu kokia kokybe bus, bent jau fotkej tai nereaaliai atrodo wub.gif Gaila, vieno grozio, jau nebebuvo sandely cray.gif

As jau nusiunciau uzsakyma Kate is Bodyc,tokius marskinukus ir sijonuka uzsisakiau,nuotraukose labai graziai atrode,tikiuosi kokybe nebus prasta,nes ne taip jau ir pigiai uz du daiktelius gausis g.gif Tik bijau del dydziu,nes ten XS visai nera,o kazi ar tas S nebus kaip M doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rennate: 15 gegužės 2007 - 11:28
Oj mergaites,uzmoralizavo mus uz tai,kad Kate temoje klausinejam dydziu, kokybes ir t.t Bet,kai Kate paskelbia apie uzsakyma,uzsisakyti dazniausiai reikia greitai,nes niekas ilgai nelaukia,tai ir klausinejam blush2.gif Tai va,uzsisakiau as is Bodyc kelis daiktelius ir galvoju,ar nebus man jie dideli,nes ten XS'u visai nera, o tas S kazi nera padidintas g.gif Kazkaip neramu dabar,ar neteks nusivilti. Cia nelabai ka radau, be to dazniausiai darbe bunu,tai nelabai kada galiu knaisiotis ir ieskoti,tai nepykite labai blush2.gif Tai va,gal kas man galite atsakyti del Bodyc? Kelias nuomones skaiciau del kokybes, vienoms patiko,kitoms ne... ax.gif O kaip del dydziu?
Atsakyti
QUOTE(rennate @ 2007 05 17, 19:36)
Oj mergaites,uzmoralizavo mus uz tai,kad Kate temoje klausinejam dydziu, kokybes ir t.t Bet,kai Kate paskelbia apie uzsakyma,uzsisakyti dazniausiai reikia greitai,nes niekas ilgai nelaukia,tai ir klausinejam  blush2.gif  Tai va,uzsisakiau as is Bodyc kelis daiktelius ir galvoju,ar nebus man jie dideli,nes ten XS'u visai nera, o tas S kazi nera padidintas  g.gif  Kazkaip neramu dabar,ar neteks nusivilti. Cia nelabai ka radau, be to dazniausiai darbe bunu,tai nelabai kada galiu knaisiotis ir ieskoti,tai nepykite labai  blush2.gif  Tai va,gal kas man galite atsakyti del Bodyc? Kelias nuomones skaiciau del kokybes, vienoms patiko,kitoms ne...  ax.gif  O kaip del dydziu?


Turiu viena maikute is bodyc ,cia nesioju S ,o bodyc mano nuomone didesnis S.Bet patarciau S imti,ten juk nera xs
Atsakyti
QUOTE(rennate @ 2007 05 15, 09:46)
Aciukas  4u.gif Na,as tik S imciau,nes nesioju XS/S. Bet nelabai moku ten sudet norimas prekes i krepseli  blush2.gif  Kazkaip man neideda. Lendu rinktis,tikrai labai grazus rubeliai,kur as anksciau buvau  ax.gif

bijau, kad tau bus didoki. Aš taip pat nešioju S/XS, tai man tikrai norėtųsi mažesnių rūbelių. Na, kokybė tai nespindidnti, bet ir kaina ne kažkokia g.gif bet tikrai nėra skudurai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kitten` @ 2007 05 15, 12:09)
As irgi laukiu siuntinuko is bodyc.com...idomu kokia kokybe bus, bent jau fotkej tai nereaaliai atrodo wub.gif Gaila, vieno grozio, jau nebebuvo sandely cray.gif

Na,kai sulauksi parasyk ar tiko ir ar patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, nu ir kudutes mazuliukes jus bigsmile.gif xs-s ax.gif

as turiu keliata drabuzeliu is bodyc. nesioju cia M dydi, tai ir uzsakinejau M, tai atitiko idealiai man. ir kokybe nesiskundziu rolleyes.gif nors gal ir nera pati geriausia biggrin.gif bet uz sale prekes, kurios ne tiek jau daug ir kainuoja, tai kazi ko ir nesitikejau. gal del to ir nenusivyliau ax.gif
Atsakyti