Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

QUOTE(sima77 @ 2006 11 29, 09:41)
As tai skalbsiu ir lyginsiu tik tuos kurie lieciasi su kudikio odele, mums ir per kursus taip pat sake ax.gif


Na, as isskalbiau ir islyginau visus maziulio daiktelius. Skalbiau Bobas milteliais. Drabuzelius, kurie liesis tiesiogiai prie odeles lyginau is abieju pusiu, nes bent jau taip patare ir per paskaiteles mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai ir skalbiau ir lyginau viską, kas skalbiama ir lyginama. Juk toks malonumas...
Atsakyti
As dar gerokai iki nestuke.gif zinojau, kad leliuko rubelius reikia skalbt ir lygint. Tai ir skalbiu. JToks malonus jausmas apima kai ieinu i vona, o ten kabo mazos kelnytes, marskineliai ir t.t. wub.gif wub.gif
Atsakyti
As drabuzelius lyginau tik is vienos puses, tai dabar galvoju jei rekomenduojama lyginti is abieju pusiu (tie kurie lieciasi su odele) tai gal reikia perlyginti g.gif
Atsakyti
as tai viska islyginau su garais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sima77 @ 2006 11 29, 09:41)
As tai skalbsiu ir lyginsiu tik tuos kurie lieciasi su kudikio odele, mums ir per kursus taip pat sake ax.gif

taip per kursus siais laikais pradeda mamytes pratinti, kad nekurtu per daug sterilios aplinkos leliukui.. kad neplautu grindu su ivairiais sterilizatoriais, kad nenaudotu kvarcines lempos baciloms bute panaikinti.. sako kad vandenuko virinti maudant net pradzioj nereikia ir t.t...
taciau skalbimas ar lyginimas visu rubeliu tai daugiau meiles israiska.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vvvvv @ 2006 11 29, 19:08)
taip per kursus siais laikais pradeda mamytes pratinti, kad nekurtu per daug sterilios aplinkos leliukui.. kad neplautu grindu su ivairiais sterilizatoriais, kad nenaudotu kvarcines lempos baciloms bute panaikinti.. sako kad vandenuko virinti maudant net pradzioj nereikia ir t.t...
taciau skalbimas ar lyginimas visu rubeliu tai daugiau meiles israiska..  wub.gif

Man rodos irgi nesamone su kvarcinem lempom ten naikinti bacilas lotuliukas.gif plauti grindis su sterilizatoriais doh.gif Paskui tie vaikiukai ir serga doh.gif
Vandeniuka virinti reikia tik tol kol uzgis bambute, paskui tikrai nebereikia, ir nereikia jokiu kalio permanganatu, nes jis ziauriai sausina ir taip jautria kudikio odele unsure.gif
As tai ziauriai nekenciu lyginimo doh.gif lotuliukas.gif ir kaip gaila man bus naujus rubelius kisti i masina doh.gif biggrin.gif bet kaip jau sakiau, tik tuos kurie lieciasi su leliaus odele, tai tu graziuju virsutiniu neskalbsiu bigsmile.gif Jie isliks nauji thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sima77 @ 2006 11 29, 20:36)
Vandeniuka virinti reikia tik tol kol uzgis bambute, paskui tikrai nebereikia, ir nereikia jokiu kalio permanganatu, nes jis ziauriai sausina ir taip jautria kudikio odele unsure.gif


O čia tiksliai vandenuką reikia virinti tik kol užgis bambutė? g.gif Man tai atrodo toks vargas su tuo virinimu, aišku, dėl savo leliuko viską padarysiu, bet aš tai irgi nematau reikalo visas bacilas gaudyti, tada jokio imuniteto nebus rasta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2006 11 30, 10:22)
O čia tiksliai vandenuką reikia virinti tik kol užgis bambutė?  g.gif  Man tai atrodo toks vargas su tuo virinimu, aišku, dėl savo leliuko viską padarysiu, bet aš tai irgi nematau reikalo visas bacilas gaudyti, tada jokio imuniteto nebus rasta  blink.gif


As irgi skaiciau, kad reikia virinti vandeni maudynems tol kol bambute uzgis, o kai bambute uzgis tada jau is krano mirksiukas.gif na juk netiek ilgai reikes virinti ta vandenuka 1-2 sav.
Atsakyti
As pries gimdyma ir gal koki menesi po gimdymo lygindavau saziningai is abieju pusiu,net merliukus ir tuos g.gif poto kazkaip jegu pritruko doh.gif tai dabar isskalbiu su surcare ar vaikisku muiliuku ir viskas blush2.gif niu ir nieko biggrin.gif
Del maudymosi,tai mum ligoninej akusere sake nevirint vandens,tipo taip rekomenduodavo pries pora metu.Musu pediatre sake ta pati biggrin.gif Bet kazkaip paciai ramiau atrodydavo pavirintas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(piaa @ 2006 11 30, 13:44)

Del maudymosi,tai mum ligoninej akusere sake nevirint vandens,tipo taip rekomenduodavo pries pora metu.Musu pediatre sake ta pati biggrin.gif Bet kazkaip paciai ramiau atrodydavo pavirintas biggrin.gif


hm.... g.gif tai kazin kaip ten geriau del to vandenuko - virinti ar ne.... kiek zomniu tiek ir nuomoniu cool.gif
Atsakyti
man dar palas reik lygint...o patalyne isgarint smile.gif
del vandens virinimo - kaip prisipratinsit vaika - ar vakuume, ar realiam gyvenime - taip ir turesit wink.gif
Atsakyti