Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

as skalbiau visus naujus drabuzelius. 4u.gif
Atsakyti
as visus naujus rubelius isskalbiau milteliais Bobas, o po to karstu lygintuvu viska islyginau, dar gerai pakaitindama..
kazkaip didelis noras belaukiant uzejo viska susitvarkyti ir paruosti.. wub.gif
Atsakyti
O kokios temperatūros vandenyje jūs skalbiate? Aukštos, kad "išsivirintų" ar kaip sau apie 60 laipsnių? Bijau, kad neišbluktų, nesusigadintų...O dar išgręžus, kad nesusitrauktų g.gif

Kokius naudojate miltelius skalbimui? Specialius Bobas (o jie tinka automatinėms skalbimo mašinoms) ar kokius kitus? lens.gif
Atsakyti
QUOTE(vvvvv @ 2006 11 26, 22:22)

kazkaip didelis noras belaukiant uzejo viska susitvarkyti ir paruosti..  wub.gif


pas mane irgi tokia pati situacija drinks_cheers.gif .... vyras net neleidzia tiek tvarkytis, nes tipo pervargsiu ir anksciau pagimdysiu dar ax.gif , o as negaliu nusedeti ramiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vvvvv @ 2006 11 26, 22:22)
as visus naujus rubelius isskalbiau milteliais Bobas, o po to karstu lygintuvu viska islyginau, dar gerai pakaitindama..
kazkaip didelis noras belaukiant uzejo viska susitvarkyti ir paruosti..  wub.gif


tuos rubelius, kur jau turiu, irgi visus isskalbiau ir islyginau. lyginau labai kruopsciai, nors lyginimas man pats nekenciamiausias darbas gun_bandana.gif
Atsakyti
na aš tai net nežinau, sakiau gal tik apatinius drabužiukus išskalpsiu o viršutinius tik išlyginsiu g.gif bet dabar susimeciau.
O kaip del patalynes? Ar jus ja skalbiat?
Atsakyti
QUOTE(daisi @ 2006 11 27, 21:57)
na aš tai net nežinau, sakiau gal tik apatinius drabužiukus išskalpsiu o viršutinius tik išlyginsiu  g.gif bet dabar susimeciau.
O kaip del patalynes? Ar jus ja skalbiat?


viska iskalbt verta. atsarga gedos nedaro.
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2006 11 27, 09:24)
O kokios temperatūros vandenyje jūs skalbiate? Aukštos, kad "išsivirintų" ar kaip sau apie 60 laipsnių? Bijau, kad neišbluktų, nesusigadintų...O dar išgręžus, kad nesusitrauktų  g.gif
Kokius naudojate miltelius skalbimui? Specialius Bobas (o jie tinka automatinėms skalbimo mašinoms) ar kokius kitus?  lens.gif


ant mano medvilniniu rubeliu temperatura nurodyta 30-40 laipsniu, tad taip ir skalbiau.. manau lygintuvas atlieka "virinimo" funkcija.. taip gerai pakaitina, kad galima sakyti "issivirina" biggrin.gif o 60 tai jau gana didele temperatura.. as net savo rubu tokioj neskalbiu g.gif

milteliai kiek maciau yra dveji: Bobas (pigesni) ir Neutral (brangesni).. manau jie abu tinka automatams..

QUOTE(Nerytė @ 2006 11 27, 12:13)
pas mane irgi tokia pati situacija  drinks_cheers.gif .... vyras net neleidzia tiek tvarkytis, nes tipo pervargsiu ir anksciau pagimdysiu dar  ax.gif , o as negaliu nusedeti ramiai  ax.gif


va va... tas atsirades motiniskas rupestelis.. kurio anksciau kazkaip nebuvo lotuliukas.gif

QUOTE(Astarta @ 2006 11 27, 20:48)
tuos rubelius, kur jau turiu, irgi visus isskalbiau ir islyginau. lyginau labai kruopsciai, nors lyginimas man pats nekenciamiausias darbas  gun_bandana.gif


anksciau ir man lyginimas nemielas buvo.. bet dabar kazkaip wub.gif
kai zinau kam lyginu tai net malonu darosi.. ir vyro greta palyginu, nes anksciau kiekvienas savo lygindavom..

QUOTE(daisi @ 2006 11 27, 20:57)
na aš tai net nežinau, sakiau gal tik apatinius drabužiukus išskalpsiu o viršutinius tik išlyginsiu  g.gif bet dabar susimeciau.
O kaip del patalynes? Ar jus ja skalbiat?


paskirk tam dienele ir pamatysi kokia savim patenkinta busi, kad tiek daug gero del savo stebukliuko padarei.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vvvvv @ 2006 11 27, 23:31)
ant mano medvilniniu rubeliu temperatura nurodyta 30-40 laipsniu, tad taip ir skalbiau.. manau lygintuvas atlieka "virinimo" funkcija.. taip gerai pakaitina, kad galima sakyti "issivirina"  biggrin.gif o 60 tai jau gana didele temperatura.. as net savo rubu tokioj neskalbiu  g.gif

milteliai kiek maciau yra dveji: Bobas (pigesni) ir Neutral (brangesni).. manau jie abu tinka automatams..


Aš kažkaip nepagalvojau, kad ant kūdikių rūbelių temperatūra bus parašyta doh.gif Na, tada ir aš išskalbus išlyginsiu ir bus good.gif

Milteliais dar pasidomėsiu, o manot tie Ariel, Dosia ir Tide kūdikiams netinka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(daisi @ 2006 11 27, 21:57)
na aš tai net nežinau, sakiau gal tik apatinius drabužiukus išskalpsiu o viršutinius tik išlyginsiu  g.gif bet dabar susimeciau.
O kaip del patalynes? Ar jus ja skalbiat?


As viska skalbiu ir apatinius ir virsutinius ir palutes ir merliukus ir patalyne mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Smulkmena @ 2006 11 28, 09:37)


Milteliais dar pasidomėsiu, o manot tie Ariel, Dosia ir Tide kūdikiams netinka?  g.gif


manau, kad jie gali alergizuoti kudikio odele g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2006 11 28, 08:37)
Milteliais dar pasidomėsiu, o manot tie Ariel, Dosia ir Tide kūdikiams netinka?  g.gif

tikrai jie netinka.. jie per stiprus..
tikrai siulau nusipirkti spec.. pirk Bobas.. jie pigesni..
Atsakyti
As tai skalbsiu ir lyginsiu tik tuos kurie lieciasi su kudikio odele, mums ir per kursus taip pat sake ax.gif
Atsakyti