Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

Būtinai visus naujus rubelius reikia išskalbti 4u.gif Geri vaikiški rusiški milteliai yra " Ushastij njanja" parduodami Maximoj, 0,8 kg kainuoja virš 5lt. Aš juos nu gimimo naudoju, nes pataria mamos su patirtim 4u.gif
Atsakyti
Nors dar neturiu nė vieno rūbelio, bet kai įsigysiu būtinai user posted image ir user posted image
Atsakyti
As kazkaip nesusimasciau, kad naujus rubelius reikia issklabti, kol vyras apie tai man nepasake.. O va dar pasiskaiciau cia, ir jau nebeabejoju..
Tik klausimas: pirma karta skalbiant naujus is parduotuves rubelius reikia sklabti rankomis ar galima ir skalbimo masina? Ir kokia jusu nuomone del "Neutral" skalbiklio ir minkstiklio?
Bet isskalbti rubeliai jau nebeatrodys tokie grazus kaip nauji...
Atsakyti
QUOTE(spokasz @ 2006 09 20, 08:34)
As kazkaip nesusimasciau, kad naujus rubelius reikia issklabti, kol vyras apie tai man nepasake.. O va dar pasiskaiciau cia, ir jau nebeabejoju..
Tik klausimas: pirma karta skalbiant naujus is parduotuves rubelius reikia sklabti rankomis ar galima ir skalbimo masina? Ir kokia jusu nuomone del "Neutral" skalbiklio ir minkstiklio?
Bet isskalbti rubeliai jau nebeatrodys tokie grazus kaip nauji...



Naudoju "Neutral" skalbikli ir minkstikli thumbup.gif , isskalbti drabuzeliai neturi specifinio milteliu kvapo (kaip buna skalbiant iprastais milteliais), man patinka. Tik tiek, kad brangoki, bet kaina verta tos kokybes.

P.S.Visus drabuzelius skalbiu skalbimo masina
Atsakyti
QUOTE(Gytr @ 2006 09 20, 11:47)
Naudoju "Neutral" skalbikli ir minkstikli thumbup.gif , isskalbti drabuzeliai neturi specifinio milteliu kvapo (kaip buna skalbiant iprastais milteliais), man patinka. Tik tiek, kad brangoki, bet kaina verta tos kokybes.

P.S.Visus drabuzelius skalbiu skalbimo masina


Aciu uz atsakyma 4u.gif
Nes galvojau, jei su rankom.. doh.gif
O del "Neutral" kainos as nezinau, tiesiog vyras nupirko ir skalbikli, ir minkstikli..
Pasake, kad tokio reikia, ir viskas! mirksiukas.gif
Atsakyti
As visus rubeliu skalbiau ir naujus, ka tik is parduotuves, ir istrauktus is spintos, kurie yra like nuo mano mazyliu, vistiek keleta meteliu stovejo spintoj...

[/QUOTE]Naudoju "Neutral" skalbikli ir minkstikli , isskalbti drabuzeliai neturi specifinio milteliu kvapo (kaip buna skalbiant iprastais milteliais), man patinka. Tik tiek, kad brangoki, bet kaina verta tos kokybes.

P.S.Visus drabuzelius skalbiu skalbimo masina[QUOTE]

As si sklabikli ankciau naudojau, nusivilti neteko, tai ir dabar jo nusipirkau.
Atsakyti
Naujus rūbelius išskalbdavau skalbimo mašinoje su "Surcare" milteliais. Vėliau skalbdavau kartais mašina, kartais rankomis su vaikišku muilu ar ūkiniu tinkamu vaikų rūbeliams. Minkštiklį pradėjau naudoti, kai sūnui buvo beveik metukai.
Atsakyti
Ir skalbti, ir lyginti butina! Jei norit zaisti skalbdamos rankom, tai prasom, bet kam gaisti laika ir kankinti nugara, jei viska padaro skalbimo masina? Pasitikejimui galit uzsistatyti pakartotina skalavima. O jokiu minkstikliu tikrai nereikia, cia jau ismislas. O skalbiu BOBAS milteliais. Net ir patalyne nauja...viska...juk laiko dar yra bigsmile.gif
Atsakyti
Aš irgi skalbimo mašina su BOBAS milteliais skalbiu. Jokių minkštiklių ar priemonių skalavimui nedėjau. O milteliai jokių pašalinių kvapų neturi.
Atsakyti
QUOTE(juratka @ 2005 01 08, 17:51)
Sveikos esamos ir būsimos mamytės, noriu paklausti, ar jūs plovėte naujus kūdikio drabužėlius prieš važiuojant į ligoninę (gimdyti)?

Oho!!! Pirmakart apie tai girdziu! unsure.gif g.gif Ar galeciau suzinoti, del ko sis triusas? Naujus drabuzius skalbti??? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sesuoToma: 24 rugsėjo 2006 - 11:13
QUOTE(sesuoToma @ 2006 09 24, 12:07)
Oho!!! Pirmakart apie tai girdziu!  unsure.gif  g.gif Ar galeciau suzinoti, del ko sis triusas? Naujus drabuzius skalbti??? rolleyes.gif

Gamintojas daznai net etiketese nurodo, kad isigijus drabuzeli kudikiui pries pradedant naudoti butina isskalbti. Drabuzeliai buvo transportuojami daznai neaisku kokiom salygom, iki tol, kol papuole i tavo namus, gulejo sandeliuose ir parduotuves lentynose, kur neaisku kokios rankos juos liete ir ka ant ju paliko.... Skalbti butina! Gaila tik, kad kai kurie rubeliai iskart po pirmo (net ir svelnaus) skalbimo labai pakeicia savo isvaizda, issitampo dar nensioti schmoll.gif
Atsakyti
as tai iki dabar visus naujus vaiko drabuziukus pirma isskalbiu ir isliginu tik po to rengiu.
Atsakyti