Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

mergytes o jus naudojat minkstikli? ir koki... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 05 23, 20:43)
mergytes o jus naudojat minkstikli? ir koki... ax.gif

Sveika,as tai nenaudojau minkstiklio,nors yra visokiausiu leliukams...Apsiribojau tik skalbimo milteliais.Nors minkstiklis manau butu ne pro saly...
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 05 23, 21:43)
mergytes o jus naudojat minkstikli? ir koki... ax.gif


Aš naudojau ir skalbimo miltelius ir minkštiklį Neutral firmos, bet čia tik pradžioje. Kai baigiau tas pakuotes, pabandžiau išskalbti rūbelius su Ariel su Souplin minkštikliu (baltu), bet įjungiau dvigubą skalavimą, žiūriu, kad viskas ok, neberia mažiuko, tada skalavau tik vienu skalavimu, žiūriu vėl viskas ok. Tai dabar skalbiu viską tais pačiais skalbimo milteliais ir minkštikliu.
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2006 05 25, 07:39)
Aš naudojau ir skalbimo miltelius ir minkštiklį Neutral firmos, bet čia tik pradžioje. Kai baigiau tas pakuotes, pabandžiau išskalbti rūbelius su Ariel su Souplin minkštikliu (baltu), bet įjungiau dvigubą skalavimą, žiūriu, kad viskas ok, neberia mažiuko, tada skalavau tik vienu skalavimu, žiūriu vėl viskas ok. Tai dabar skalbiu viską tais pačiais skalbimo milteliais ir minkštikliu.

o tas minkstiklis turi koki kvapa ar bekvapis g.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2006 05 01, 13:35)
O apsigimimus sukelia todėl, kad neva sumaišoma net iki 20 skirtingų cheminių medžiagų, kurios veikia sinergiškai, todėl galutinis jų veikimo rezultatas neaiškus..O jeigu leliuko kūnelis visas tokiuose "išminkštintuose" drabužėliuose, tai tos medžiagos kaupiasi leliaus kūnely ir gali atsiliepti leliuko leliukams.. Fu kaip baisu fear.gif


Na taip iki begalybes gali prisigalvoti ir kvepuot nustosi nes tai kam nors gali pakenkti.
As visus drabuzelius ir patalelius pirma karta perskalbiau, man geriausias variantas pasirode Ringuvos muilas, tiesa kvapelis tai ne super, islyginau.
Veliau manau nebelyginsiu, bet skalbsiu vistik su specialiais milteliais.
Atsakyti
Visus naujai pirktus rūbelius, palutes, patalėlius išskalbiau. Dabar graži krūvelė lyginimo laukia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuneR @ 2006 09 18, 10:25)
Visus naujai pirktus rūbelius, palutes, patalėlius išskalbiau. Dabar graži krūvelė lyginimo laukia mirksiukas.gif


as kiek mama nupirko tiek isskalbiau ir izlyginau, jau sulankstyti ir i spinta padeti ax.gif savo eiles laukia biggrin.gif
Atsakyti
Siandien visus rubelius iskalbiau, praskalavau su minkštikliu ir dabar laukiu kada išdžius. Oi lyginsiu išsišiepus. Begalo daug rūbelių vyro puske atsiuntė, tai kol išploviau, odabar kol išlyginsiu....

Bet minkštikli aš vistiek naudoju, dar kol mažyli reikės tais drabužėliais aprengti tai ir kvapas gal daugiau nusigaruos, nes kiek teko girdėti tai leliukams ne į nauda stipresni kvapai.
Atsakyti
QUOTE(zilile.c @ 2006 09 18, 16:41)
Siandien visus rubelius iskalbiau, praskalavau su minkštikliu ir dabar laukiu kada išdžius. Oi lyginsiu išsišiepus. Begalo daug rūbelių vyro puske atsiuntė, tai kol išploviau, odabar kol išlyginsiu....

Bet minkštikli aš vistiek naudoju, dar kol mažyli reikės tais drabužėliais aprengti tai ir kvapas gal daugiau nusigaruos, nes kiek teko girdėti tai leliukams ne į nauda stipresni kvapai.


Aš visus rūbelius skalbiau su dvigubu skalavimu..Bet va minkštiklio tai nenaudojau..Pabijojau kažkaip schmoll.gif schmoll.gif Gal vėliau naudosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zilile.c @ 2006 09 18, 15:41)
Bet minkštikli aš vistiek naudoju, dar kol mažyli reikės tais drabužėliais aprengti tai ir kvapas gal daugiau nusigaruos, nes kiek teko girdėti tai leliukams ne į nauda stipresni kvapai.

Ne kvapas yra minkštiklio blogybė. Jei kūdikį beria nuo pačios minkštinamosios medžiagos, tai net jokie bekvapiai bespalviai netinka.
Mano abi mergytes nuo jo bėrė, su pirma tai vos galvos nenusisukau, kol išsiaiškinau, į ką tas vaikas taip reaguoja. doh.gif schmoll.gif
Manau, pirmus rūbelius vaikiukui reikėtų išskalbti be minkštiklio, o paskui, jei to minkštiklio taip norisi, po truputį pabandyti. Tikrai ne visi kūdikiai jam jautrūs.
O aš jau seniai visus mūsų rūbus skalbiu be minkštiklių, ir visai man jų netrūksta. tongue.gif Vienintelė išimtis - vyro marškiniai: po minkštiklio jie lengviau lyginasi.
Papildyta:
Beje, kūdikio (o ir vaikų) rūbelius po pirkimo reikia perskalbti ne todėl (arba ne tik todėl), kad juos kažkas čiupinėjo, o todėl, kad juos gaminant vardan prekinės išvaizdos medžiaga dažniausiai apdorojama tam tikrais chemikalais. Juk turbūt pastebėjot: tie nauji tokie gražūs, lygūs, stangrūs ir t.t. ir pan., o po pirmo nešiojimo dažnas rūbas visas susiklaipo. g.gif
Atsakyti
Nauju is parduotuves drabuzeliu niekada neskalbiu,nebent tik jei kas atiduoda,ar is skuduryno.Mum pasiseke-vaiko neberia nei nuo skalbimo milteliu,nei nuo minkstiklio ax.gif
Atsakyti
naujagimiams ir naujus iš parduotuvės pirktus rūbelius reikia išskalbti, bent ligoninėse to reikalauja, prieš aprengdamos seselės klausė, ar išskalbti ir akušerė su kuria tariausi apie tai įspėjo.
Atsakyti