Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

QUOTE(donna bella @ 2010 09 23, 17:35)
Kai laukiaus, gyd. paklausiau, ar skalbti rūbelius vaikui, sakė, kad tikrai nereikia, užtenka tik išlyginti, nes tik karštis užmuša visokius negerumus, net tvarstį jei nori padaryti sterilų, tereikia su karštu lygintuvu iš abiejų pusių išlyginti...


Butinai skalbti! ir ne drl bakteriju/virusu, o del visokiu purvu, tirpikliu, dazikliu, purskikliu, krakmolu ir panasiu medziagu doh.gif
Skalbiu ir savo ir vaiko, ir vyro naujus drabuzius mirksiukas.gif
Atsakyti
nei skalbiau nei lyginau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Swisse @ 2010 10 19, 16:00)
Butinai skalbti! ir ne drl bakteriju/virusu, o del visokiu purvu, tirpikliu, dazikliu, purskikliu, krakmolu ir panasiu medziagu  doh.gif
Skalbiu ir savo ir vaiko, ir vyro naujus drabuzius mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif mūsų keturmečio kojas sualergizavo naujos, neperskalbtos pėdkelnės doh.gif , nors jokių bėdų dėl alergijų ikišiol nebuvo...
Atsakyti
Pirmam vaikui ir skalbiau, ir lyginau karštu lygintuvu, o antrajai ne, nes nespėjau, per anksti gimė reikėjo aprengti o neturėjau kuo, tai nespėjau išskalbti.
Aš manau kad reiktų ir skalbti ir lyginti, taip sveikiau vaikučiui būtų.
Atsakyti
Mazajai as tik nupirktus ir skalbiu ir lyginu, o vyresneliui jau nebe, gal mazdaug nuo treju metuku.
Atsakyti
Pirma menesi ir skalbiau ir lyginau, dabar tik skalbiu. Beje, ant kai kuriu etikeciu net buna parasyta, kad pries vartojima isskalbti unsure.gif
Atsakyti
Visus rūbelius ir skalbiu ir lyginu ir dar ilgai taip darysiu, man pačiai kažkaip nemalonu kūdikėliui nelygintą susiglamžiusį rūbelį dėti, o dėl skalbimo neįsivaizduoju kitaip, mano nuomone būtina išskalbti visus naujus rūbelius 4u.gif
Atsakyti
Pirmuosius menesius skalbiau ir lyginau 4u.gif
Atsakyti
aš naujų neskalbiu ax.gif
Atsakyti
Skalbiau ir lyginau visus naujus rubelius ir patalyne smile.gif Kai kurie net stebejosi matydami, kaip su pilvu begioju ir nesioju vis i lauka dziaustyti mazu rubeliuku - kam? Is parduotuves juk svarus! sakydavo... O ka as zinau, kiek jie ten dulkejo, kaip sandely buvo laikomi...
Nesu pamisusi del svaros, bet manau, kad bent jau tuos rubelius, kurie prie odeles lieciasi reikia isskalbti ir islyginti g.gif
Atsakyti
visus naujus rubelius skalbiu ir lyginu, net ir savo/vyro naujus rubus isskalbiu, nes nezinosi kur tie rubai buvo
Atsakyti
Taip, skalbiu del visu dazikliu ir panasiu brudu biggrin.gif
Atsakyti