Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

as ir skalbiu visus naujus drabzelius ar patalyne smile.gif
Atsakyti
visada skalbiu naujus drabuzelius, patalyne ir pan. ir visada lyginu ne tik savo pacios, bet ir vaiko rubelius, man lygintas rubelis svelnesnis ir mielesnis prie kuno ax.gif net ranksluoscius isslyginu rolleyes.gif
Atsakyti
as skalbiau naujus rubelius nes kai pagalvoji kaip ten juos pasiutus siuvykloje meto ant dulkinu stalu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutukas25 @ 2010 06 11, 16:29)
as ir skalbiu visus naujus drabzelius ar patalyne  smile.gif

as taip pat isskalbiu ir islyginu. smile.gif
Atsakyti
Pirmuosius ir skalbiau ir lyginau, dabar tik praskalbiu nauja rubeli, ir tai ne vidada... ax.gif
Atsakyti
Visada skalbiu naujus rubelius, juk kas ten zino kur jei voliojosi ir kas purvinom rankom juos liete unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! Sorry kad cia truputi ne i tema, bet
turiu klausimeli: vaziuoju i mamu vasaros stovykla, as ir mano mazylis, gal kas dar nori prisijungti? nes nuolaida duoda kai su drauge vaziuoji, o mano draugės nei viena negali sad.gif
daugiau info siame puslapyje facebooke Mamų Stovykla
arba man i az smile.gif lauksiu ziniu!
Atsakyti
Visada skalbiam naujus drabuzelius su neutral skalbikliais pries ruosiantis deveti. Naujagimiui manau butina naujus drabuzelius ir isskalbti ir islyginti.
Atsakyti
mes neskalbem ne karto... ir viskas ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eddie_1 @ 2010 08 04, 21:15)
mes neskalbem ne karto... ir viskas ok smile.gif

mes irgi ne smile.gif
Atsakyti
Visada naujų drabužėlių išimu etiketes, kad nedraskytų ir išskalbiu. Netgi būna ant kai kurių drabužėlių parašyta vidinėje etiketėje "prieš naudojant išskalbti" smile.gif
Jukk siuvykloj jie patrinami, pavoliojami, paguli ant žemės, o dar jei spalvoti, tai ir tie visi dažai, po to pakuoja juos kažkas, dar jei parduotuvėj jei pakabinti, bala žino, kiek rankų juos liečia, nesinori tokių rūbelių rengti neskalbtų.. ax.gif
Atsakyti
Neesmė,kad nauji drabužiai kažkur pavoliojami ar dulkėsi guli.Esmė yra ta,kad drabužius "pervaro" su spec.chemikalais,kad "prekinę išvaizdą" turėtų. Man asmeniškai netgi kvapas keistas dažnai būna naujų drabužėlių ax.gif
Atsakyti