Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

QUOTE(krisliuke @ 2010 04 15, 10:12)
Nelabai suprantu, kaip galima neskalbti unsure.gif  Juk lentynose jie pragulėję, daugybės žmonių nučiupinėti... Aš dabar taip įpratau visus naujus mažiukės drabužėlius skalbti, kad net savo naujus kai kuriuos skalbiu - nebemalonu rengtis, kai nežinai, kas prieš tave tą drabužį matavosi  ax.gif
Ir lyginu visus be išimties, nors kartais atrodo, kad daugiau nieko ir neveikiu- tik skalbiu ir lyginu doh.gif

Kol tik viena kudiki turite, tai dar turite laiko "terliotis" skalbimais ir lyginimais kiekvieno naujo rubelio. biggrin.gif
Pas mane visa kompanija, nebera laiko tiek. schmoll.gif Be to, nemanau, kad apsaugosi nuo kiekvienos dulkes ir pan. Daznai pastebiu, kad mamos alpsta del nauju rubeliu skalbimo, o kai vaikiukas pradeda vaikscioti ir krenta ant zemes, voliojasi, tom paciom rankom braukia per veideli, kisa i burna pirstus, tai neatrodo nehigieniska ir nesvaru, ziuri ir sypsosi, ka cia tas mano vaikelis isdarineja. doh.gif
Nors ir kaip labai megstu svara ir tvarka, bet nei vieno savo vaikiuko naujo rubelio neskalbiau ir nieko neatsitiko. Islyginau karstais garais ir uzteko.
Beabejo, cia kiekvienos mamos savas pasirinkimas, kiekviena darom taip, kaip mums atrodo teisinga ir reikalinga.
Atsakyti
Naujus rubelius visad isskalbiu,nes ir savo visus pirktus daiktus perskalbiu,nemegstu,matyt iprotis biggrin.gif ...lygint,kaip kada,kartais lyginu,kartais ne...
Atsakyti
Na as dar su nestuke.gif bet jau pasiruošiau ir savo ir beibio drabuželius į ligoninę. Skalbiau drabuželius ir lyginau. Vien del to kad neaišku kur tie darbuželiai buvo sandėliuojami ir be to manau tikrai reik išplauti gamyklinius dažus ir kitokius nešvarumus . Manau naujagymio drabužėliam tai svarbu yra. blush2.gif
Atsakyti
Butinai skalbti reikia,nebent jei kokia subyte nupirksi,tai nemanau,kad butina nes yra velkama ant kitu drabuzeliu ir nekontaktuoja su kunu.Bet cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 04 10, 13:50)
Su didele karsta garu srove islyginu ir viskas. Lyginti visada lyginu, lyginau ir lyginsiu. Nes visai kitaip ziurisi islygintas rubelis.  smile.gif O skalbiu vaikiskus rubelius su Neutral milteliais.

Lyg mano žodžiai thumbup.gif
Tik naujus rūbelius būtinai skalbiu. Man taip ramiau smile.gif O jei tenka vaiką apvilkti nelygintu rūbeliu-graužia sąžinė : ))
Atsakyti
Naujus rubelius ploviau tik apatinius, o virsutiniu tikrai ne ax.gif
O lyginu tai visus, kkaip ir minejo kad visai kitaip rubelis atrodo islygintas thumbup.gif Skalbiu su AMWAY firmos vaikiskiems rubeliams specialiai. thumbup.gif
Atsakyti
Na nezinau man atrodo nehigieniska kudikio drabuzeliu neskalpt ir nelygint,pati galiu nesiot bet ka ,bet kai vaikelio tokia jautri odele kuria reikia saugot tai kazkaip gaila butu ja sugadint nuo kudikystes...
Atsakyti
As skalbiau pirktus naujus rubelius 4u.gif
Atsakyti
O as skalbiau naujus drabuzelius kol bambute uzgijo. Dabar tik karstais garais perlyginu 4u.gif
Atsakyti
o as neskalbiu... tik pirma menesiuka pirmus rubelius tongue.gif
Atsakyti
Aš visad naujus rūbus skabiu,išskyrus striukes,paltus,nors ir trys bernaičiai namuose,man nesudaro sunkumo biggrin.gif nes skabimai vyksta vos ne kiekvieną dieną,ir nematau ,kad tai būtų sunku,juk dėl savo ir vaikų gerovės 4u.gif
Atsakyti
TAIP SKALBTI BUTINA, NE TIK MAZILIU, BET IR BET KURIUOS DRABUZIUS NET IR SAU PIRKTUS NAUJUS.
Atsakyti