Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

QUOTE(daivazek @ 2010 02 04, 12:18)
Kol kudikis dar naujagimis, tai ne tik pati skalbdavau naujus rubelius su antialerginiais Neutral milteliais, bet dar ir pralygindavau, ypac visus apatinius rubelius. Po to stengiausi visada skalbti, bet va lyginau jau ne taip saziningai kaip pardzioj blush2.gif


Išsakytos mano mintys drinks_cheers.gif Viską taip pat darydavau, tik skalbiu su Amway milteliais "SAb 8 baby " smile.gif Man jie patys geriausi (čia ne reklama), nors išbandžiau ir Neutral ir Bobas, netgi ir natūralias muilo drožles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratka @ 2005 01 08, 19:51)
Sveikos esamos ir būsimos mamytės, noriu paklausti, ar jūs plovėte naujus kūdikio drabužėlius prieš važiuojant į ligoninę (gimdyti)?

Taip skalbiau ir dar lyginau rubelius, kurie lietesi prie kunelio ax.gif
Atsakyti
Skalbiu butinai, ka ten gali zinoti, kur jie parduotuvej voliojosi ir kas juos kokiom rankom liete...
Atsakyti
taip skalbiu, bet jau nevisus lyginu
Atsakyti
As visus drabuzius skalbiu ir visus lyginu, nes oda turime jautroka ir sausa doh.gif Be to naudojame skalbimo miltelius Neutral, alergiskiems zmonems, nes kiti kazkaip netiko schmoll.gif
Atsakyti
as kudikio rubus visada skalbiau su kudikiui skirtais milteliais, bet niekada nelyginau nei siaustinuku nei sliauztuku. Kiekviena mamyte pasirenka kiek reikia skirti demesio rubeliams. thumbup.gif
Atsakyti
skalbiam rūbelius maždaug kas antra diena rankom, nes neįsivaizduoju kiek reiktų prikaupti skalbiankei... naujų tai neskalbiau g.gif , tik iš kuistuko ,,naujus" skalbiau... o lyginam praktiškai visus... man kažkaip gražiau išlygintas rūbelis.. bet tai čia neįsižeiskit tos kurios nelyginat... čia kiekvienos nuomonė ir reikalas...
lyginime ir skalbime dar ir MB patalkina thumbup.gif
ai, tiesa, skalbiam su Bobu... o klausykit, nežinau nuo ko , gal nuo lygintuvo, atsirado ant kai kurių rūbelių tokių rudų neišskalbiamų taškelių.... nu ant savų tai dzin, bet ant tų, kur reiks vėl atiduoti draugei... kažkaip nepatogu... vat iš to per didelio tvarkingumo irgi negerai doh.gif
O jūs virinat pvz šliaužtus? ar čia turbūt jau atgyventa, kai mes augintos neatskalbiamose palutėse? aš tai nieko nevirinu... bandžiau kartą virinti savo maikę, nieko ji ten neatsivirino, netgi su tom Ringuvos drožlėm doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 09 balandžio 2010 - 02:21
Naujus drabužėlius visada skalbiu. Juk net gamintojai kartais patys rekomenduoja prieš pirmą dėvėjimą perskalbti. O drabužių tai nevirinu ir niekad to nedariau. O kam? Ir šiaip visada skalbiu skalbyklėje su jautriai odai skirtomis priemonėmis. reakcijos dar nėkart nebuvo. Tiesa, vyresnėliui, kai jam buvo gal 4 mėnesiai, sureagavo odytė. Bet tada atsekiau, kad mano skalbiankė subludijo-blogai pasileido programa. Tai dabar visada pastoviu prie skalbyklės, kad normaliai pasileistų reikiama programa, o po skalbimo apuostau, ar tikrai gerai išskalavo. smile.gif Jei kyla įtarimų, tai dar perskalauju rankom. Bet taip buvo tik koks kartas kitas.
Atsakyti
As visad skalbiu visus naujus rubelius tiek savo,tiek kudikio tuo labiau. Na tik striukiu kokiu nauju neskalbiu savo, visa kita tai butinai. Kudikiui naudoju paprastus skalbimo miltelius, tai Bobas arba Dzizius ir skalbiu jo rubelius visad atskirai smile.gif
Atsakyti
Nauju rubeliu niekada neskalbiau, nei vienam savo vaikiukui. Su didele karsta garu srove islyginu ir viskas. Lyginti visada lyginu, lyginau ir lyginsiu. Nes visai kitaip ziurisi islygintas rubelis. smile.gif O skalbiu vaikiskus rubelius su Neutral milteliais.
Atsakyti
Nelabai suprantu, kaip galima neskalbti unsure.gif Juk lentynose jie pragulėję, daugybės žmonių nučiupinėti... Aš dabar taip įpratau visus naujus mažiukės drabužėlius skalbti, kad net savo naujus kai kuriuos skalbiu - nebemalonu rengtis, kai nežinai, kas prieš tave tą drabužį matavosi ax.gif
Ir lyginu visus be išimties, nors kartais atrodo, kad daugiau nieko ir neveikiu- tik skalbiu ir lyginu doh.gif
Atsakyti
Naujus rūbelius skalbiau tik pirmą mėnesį blush2.gif
Atsakyti