Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

Kol kudikis dar naujagimis, tai ne tik pati skalbdavau naujus rubelius su antialerginiais Neutral milteliais, bet dar ir pralygindavau, ypac visus apatinius rubelius. Po to stengiausi visada skalbti, bet va lyginau jau ne taip saziningai kaip pardzioj blush2.gif
Atsakyti
o kur jūs, merginos, randate tus vaikiškus skalbimo miltelius?ar jų taip ir būna pirkti Maximose? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(giedras dangus @ 2010 02 06, 13:06)
o kur jūs, merginos, randate tus vaikiškus skalbimo miltelius?ar jų taip ir būna pirkti Maximose? blink.gif


As iskalbiau visa kudikelio krauteli thumbup.gif

Maximoj parsiduoda - Bobas ir Neutral, o Rimi as pirkau - Jelp, jie man labiausiai ir patiko.. Super skalbia, drabuzeliai balti kaip sniegas thumbup.gif na, bent jau man.... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(giedras dangus @ 2010 02 06, 14:06)
o kur jūs, merginos, randate tus vaikiškus skalbimo miltelius?ar jų taip ir būna pirkti Maximose? blink.gif


kadangi ir man arteja tas laikas kai teks pradeti skalbti mazylio rubelius, tai pradejau dometis apie skalbimo miltelius. Kol kas daugiausia pliusu surinko ekologiski augalines kilmes muilo riesutai. Ka domina, tai klaipedoje ju radau pirkti vaiku mieste. Pakuotes po 450 g, kaina 36 lt. pazystamos juos perka sveriamus, tai kaip pasakojo, 1 kg kaina 65 litai ir triju asmenu seimai uztenka apie 8-10 menesiu. Na aisku, tai priklauso nuo skalbiniu kiekio kiekvienoje seimoje. smile.gif matysiu, kiek man uzteks. g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedras dangus @ 2010 02 06, 14:06)
o kur jūs, merginos, randate tus vaikiškus skalbimo miltelius?ar jų taip ir būna pirkti Maximose? blink.gif

as pirkau Norfoje Balance skysti skalbimui. cia lietuviu gamybos, parasyta kad tinka vaikam, alergiskiems zmonems ir pan. skalbia gerai ir patiko kad nelieka kvapu kurie gali alergizuoti lotuliukas.gif dar maciau toks pat mikstiklis yra, tai gal kokiem megstukam reiks nusipikrti pabandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2010 01 24, 11:09)
Laba,

turiu klausimą. Skalbiu drabužiukus su Neutral'u, bet man jie tokie kieti po to atrodo išdžiūvę. Minkštiklio tai kažkaip jokio nesinori naudoti, net ir to paties Neutral'o, vistiek juk neišplauta chemija bus.
Ar palyginus drabužiukus jie suminkštės nors kiek? Ir kaip tokius mažiukus lyginti?

Zinok suminksteja po lyginimo tikrai 4u.gif
Atsakyti
Skalbiu su bobas arba neutral ir naudoju minkstikli neutral. Ne karto nieko nelyginau, o nauju t.p. neskalbiu. Vaikiukui jokiu alergiju nebuvo, tai nemaciau reikalo. Tiesa, drabuzelius, kuriuos atidave nenaujus, visus skalbiau.
Atsakyti
O man per busimu teveliu kursus kaip ikale i galva: jog kazkas siuva nuciupineja, kazkas pakuoja, kazkas parduotuvese apziurineja ir t.t. neaisku ar tie ciupinetojai rankas plove paruke ar dar po kokiu reikalu.. o paskui mes parsinesam ir neskalbe tuos nuciupinetus drabuzelius savo kudikiams maunam.. zodziu, ikale man sita reikala i galva, tai dabar viska ka parsitempiu, nors ir ipakuota, tai is kart skalbiu 4u.gif
Atsakyti
Viska issiskalbiau ir islyginau. Kai bambute sugijo nebelyginu.
O skalbimo miltelius Bobas naudoju. Perku juos assorti parduotuveje, ten pigiausi.
Atsakyti
Aš skalbdavau arba su garais gerai praeidavau smile.gif
Atsakyti
naujagimiui visus skalbiau
Atsakyti
naujagimiui visus drabuzelius, pataliukus, ranksluostukus ir merliukus isskalbiau ir islyginau. veliau iskalbtu nelygindavau. taciau jei ka nuperku maziuliui ar atiduoda drabuzeliu butinai isskalbiu, kartais ir islyginu. Skalbiu su Bobas milteliais.
labai pritariu Lazdu_mama wink.gif
Atsakyti