Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

As pirmaji menesi irgi viska be isimties skalbiau ir lyginau (naujus, bovanu atnestus ir nesvarbu kad pvz. mama sake namie jau skalbiau ir lyginau)
po to lyg ir aprimau ir laiko maziau pasidare nes vaikas dienom nermiegaliukas pasitaike... bet naujus visad islyginu is gerosios ir vidines puses...
Atsakyti
Kiek pazystu besilaukianciu ar jau esamu mamu,tai visos nupirktus drabuzius pirma skalbia,pries vaikui apmaunant.As ir taip darysiu...skalbiu as ir sau pirktus rubus,nezinia kas matavosi ir kaip ir kas.Vistiek maloniau svaru ruba apsivilkti.Tas pats ir su vaiku rubeliais,juk jie per pakavimus apciupinejami,paskui mamu,kurios renkasi tuos rubus,ar dar kokiam tai konteineri isguleje.Ka cia gali zinot. ax.gif
Atsakyti
As irgi visus rubelius skalbiu ir lyginu iš blogosios ir iš gerosios pusių. Ir nesvarbu kad drabužėliai buvo nauji ir supakuoti. juk juos vis tiek kažkas jau čiupinėjo. Šiais laikais, kai yra automatinės skalbimo mašinos, tai didelių problemų tikrai nesukelia. O pakenkti tai tikrai nepakenks.
Atsakyti
o as niekad apie tai net nepagalvojau g.gif bet daba susimasciau kad gal tikrai reik?
Atsakyti
Aš manau, kad kūdikėlio drabužėlius (bent iki metų amžiaus) be išimties reikia perskalbti, nors jie ir nauji. Reikia supažindinti su savomis bacilomis tongue.gif Na, tik visokių striukių tai nepuldavau skalbti..
O dabar savo trimetukui perskalbiu visus apatinius drabužėlius. Bala nematė.

Tiesa, neseniai skaičiau Lietuvos Ryte, kad visokie minkštikliai a la LENOR ir kiti, sukelia apsigimimus..Nors niekada jų ir nenaudojau, bet žinau, kad kai kurios mamos tiesiog dievina tą minkštumą po skalbimo.. O man jie smirda..
O apsigimimus sukelia todėl, kad neva sumaišoma net iki 20 skirtingų cheminių medžiagų, kurios veikia sinergiškai, todėl galutinis jų veikimo rezultatas neaiškus..O jeigu leliuko kūnelis visas tokiuose "išminkštintuose" drabužėliuose, tai tos medžiagos kaupiasi leliaus kūnely ir gali atsiliepti leliuko leliukams.. Fu kaip baisu fear.gif
Atsakyti
man rodos net ir naujus rubelius ypac apatinius ir palutes reikia perskalbti 4u.gif .kadangi jie prduotuvese kaba ar guli lentynose ilgai o be to juos ciupineja daug zmoniu 4u.gif 4u.gif gal rimto skalbimo nereikia bet bent jau perskalauti tai tikrai mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
manau, kad labai jau saziningai tai nereikia nauju rubeliu skalbt, bet bent perskalaut ir islygint reiktu
Atsakyti
man tai atradimas, kad reikia skalbti naujus drabužėlius, bet kai pagalvoji – juk tikrai labai neaišku kur jie gulėjo ir kas čiupinėjo g.gif . ačiū, mamos, už patarimą rolleyes.gif !
Atsakyti
schmoll.gif man net mintis nebuvo kilusi kad galima neskalbtais drabuzeliais savo mazyle vilkti, ir skalbti juk reikia spec.skirtais tik vaikams skalbikliais, ir be jokiu ten lenor.
Atsakyti
naujus pirktus, dovanotus ir kt. drabužėlius - visus skalbiu prieš rengdamą sūnų, juk bet kokiom rankom gali būti jie apčiupinėti - bent jau perskalauju
Atsakyti
na, as irgi pritariu daugumos mamyčių nuomonei. nors ir labai gražūs ir švarūs atrodo nauji rūbeliai, bet net minties nebuvo jų neperskalbti. užtenka įsivaizduoti, kaip prisirūkiusi pardavėja neplautom rankom dėlioja drabužėlius......
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif Na as tai visus be isimties skalbiau su spec,leliukams skirtais milteliais.Dabar beliko islyginti,bet vis po truputy ir pabaigsiu... biggrin.gif As visom keturiom uz skalbima..
Atsakyti