Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

Butinai reikia skalbti ir lyginti kol uzgis bambute. Skalbiau su BOBAS milteliais, su jais skalbiu ir iki siol. Jokiu berimu, jokiu alergiju, o lyginau rubelius iki puses metuku mirksiukas.gif
Atsakyti
Del milteliu tai as renkuosi Neutral skalbimo miltelius,aisku,brangus,bet savo brangenybei negaila rolleyes.gif O be to jo rubelius skalbiu atskirai nuo musu,a savus su persil kaip ir visada 4u.gif
Atsakyti
o as isskalbiau visus rubelius su riesutais.
jie lyg turetu buti ekologiski, nes naturaliai auga.
http://www.rasakila....iesutai-843.htm

gal kas jau bandet juos? ar nealergizuoja vaikucio?
Atsakyti
Pirmosios dukros naujų rūbų neskalbiau, užaugom sveikos. Antros jau skalbiau, irgi sveikos. Skalbiu bendrai visų rūbus, tais pačiais milteliai (ariel). Kai auginį pirmą daugiau baimių dėl nežinojimo ir nepatirties, po to jau viskas atrodo paprasčiau mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Barbaryta @ 2009 10 16, 12:05)
Butinai reikia skalbti ir lyginti kol uzgis bambute. Skalbiau su BOBAS milteliais, su jais skalbiu ir iki siol. Jokiu berimu, jokiu alergiju, o lyginau rubelius iki puses metuku mirksiukas.gif


O man rankas paciai suelergizavo sitie milteliai:( Tai idomu ar kudikio neerzins. As visada skalbdavau rankomis be pirstiniu(tik kitokiais milteliais), bet si kart oda isbere:( visus likusius rubelius isskalbiau su perwol, nors jis ir neskirtas kudikiams.
As visus naujus rubelius , iskaitant ir tuos kuriuos pati numezgiau, skalbiau. Tik nelyginau.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(tyliai_tyliai @ 2009 11 01, 00:28)
o as isskalbiau visus rubelius su riesutais.
jie lyg turetu buti ekologiski, nes naturaliai auga.
http://www.rasakila....iesutai-843.htm

gal kas jau bandet juos? ar nealergizuoja vaikucio?

na sudominai mane 4u.gif
Atsakyti
spirgiux tai gal lenkiski skalbimo milteliai buvo?Nes labai daug s**o veza is lenkijos ir tikrai kokybe nekokia,nes gali buti,kad jie daryti podpolno kaip sakant,ziurejau per TV kaip moterys pirkdamos pigiau lenkiska produkcija,spjaudosi ir verkia,nes rankos tampa baisios,chemines priemones negalima pirkti is lenkijos schmoll.gif
Atsakyti
visada naujus kudikio drabužius praskalbdavau .

dėl lenkišku miltelių galioja tas pats kas ir su lietuviškom kuo pigiau tuo...


nereiki varyt ant lenkiškos produkcijos iš lempos .. tiesiog nepamiršt pigiausia preke niekada nebus geriausia ..
Atsakyti
As irgi skalbiau naujus rubelius, maza kas ten jos ciupinejo parduotuvese, turejau ir Neutral ir lenkisku milteliu, visi buvo man neblogi
Atsakyti
Skalbiau naujus ir lyginau.
Kadangi sau naudojam Neutral, tai leliuko drabuzeliams nieko kito ir neieskojau.
Atsakyti
Visus rubelius perskalbsiu su Neutral. Paskui pabandysiu Bobą.
Atsakyti
Skalbti zinoma bigsmile.gif
Skalbem visus (ir savo) su Amwei milteleis thumbup.gif Esu pati elergiska o siti nealergizuoja
Atsakyti