Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

QUOTE(Jambala @ 2009 08 07, 21:17)
O man lyginti labai sudetinga buvo  biggrin.gif  tokie mazi rubiukai, taip sunku keravot su lygintuvu  biggrin.gif


tikra tiesa doh.gif maziuku zmogeliuku mazi ir rubeliai ax.gif
Atsakyti
Butinai skalbsiu ir lyginsiu su vaikiskais milteliais,ir dar karta praskalausiu biggrin.gif Maza ka...Parduotuvese nors ir nauji drabuzeliai,daznai metosi ir nukrenta ant zemes,o ten tiek mikrobu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(valerija90 @ 2009 08 27, 13:13)
Butinai skalbsiu ir lyginsiu su vaikiskais milteliais,ir dar karta praskalausiu biggrin.gif Maza ka...Parduotuvese nors ir nauji drabuzeliai,daznai metosi ir nukrenta ant zemes,o ten tiek mikrobu doh.gif



pritariu smile.gif butinai skalbsiu.. vienjau kiek ziuretoju ciupinetoju praeina pro tuos rubelius parduoptuvese, kol savuosius namucius atranda, bent jau mano tokia nuomone, kad reikia skalbti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(valerija90 @ 2009 08 27, 15:13)
Butinai skalbsiu ir lyginsiu su vaikiskais milteliais,ir dar karta praskalausiu biggrin.gif Maza ka...Parduotuvese nors ir nauji drabuzeliai,daznai metosi ir nukrenta ant zemes,o ten tiek mikrobu doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
butinai reikia skalbti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2009 09 06, 18:32)
butinai reikia skalbti  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
As skalbiau. ax.gif
Atsakyti
o kodel? ar negalima skalbti naujagimio rubeliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2009 09 06, 17:32)
butinai reikia skalbti  4u.gif


o kokius miltelius renkates? g.gif
ka manote apie BOBAS? ax.gif
Atsakyti
butinai viska perskalbiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirbliuks @ 2009 10 01, 16:29)
o kokius miltelius renkates?  g.gif
ka manote apie BOBAS? ax.gif



as jau daug ka susipirkusi,ir kaip masciau ar reikia plauti ar ne g.gif ir stai radau sita temele smile.gif ta pasiskaiciau,ir nusprendziau kad viska skalbsiu.esu nusipirkusi kaip tik milteliu,BOBAS,.tikiuos jie neblogi.manau svarbiausia kad jie skirti jautria oda turintiems vaikams,bei suaugusiems g.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirbliuks @ 2009 10 01, 16:29)
o kokius miltelius renkates?  g.gif
ka manote apie BOBAS? ax.gif


As butinai perskalbiuvisus ir renkuoesi ne miltelius, o skysta skalbikli Dzycius thumbup.gif
Atsakyti