Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

Skalbiau ir lyginau visus naujus drabuzelius 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, 4u.gif

Nepykite, kad isiverziau i jusu pasnekesius blush2.gif
As taip pat neseniai susilaukiau vaikelio. Jusu laukia daug dziaugsmingu akimirku

Poreikiui esant mes su vyru sukureme internetine svetaine www.mamosturgelis.lt , kur patogu pirkti/parduoti/dovanoti vaikiskus daiktus/rubelius.
siandiena pirmoji diena kai sis puslapis veikia. Tikiuosi si ideja Jums patiks ir galesite siuo puslapiu pasinaudoti.

Linkiu garziu akimirku 4u.gif
Atsakyti
Skalbiau ir islyginau.Zinau,kad tai svarbu,taip reikia... smile.gif
Atsakyti
as irgi skalbiau ir lyginau.skalbiau su specaliais milteliais,nes sake kad nuo paprastu vaikuj gali buti alergija
Atsakyti
Ir man ir mano mazyliui buvo didiziausia alergija butent nuo vaikisku milteliu. Dabar sakbiu su paciais paprasciausiai suaugusiu milteliais, tik uzdedu papildoma skalavima skalbimo masinai. unsure.gif
Atsakyti
As tai perskalbiau ir islyginau visus rubelius, kad butu svarus. Butent del to, kaip jau minejo, kad neaisku kas ir kaip juos siuvo ir pakavo 4u.gif
Atsakyti
As visus skalbiau ir dar islyginau. mirksiukas.gif
Atsakyti
As ir skalbiau ir lyginau smile.gif Malonu skalbti savo vaikui smile.gif
Atsakyti
Aš tiek naujus tiek atiduotus visus skalbiau su Neutral milteliais +dvigubas skalavimas ir tada dar išlyginau biggrin.gif aišku nugarėlę paskausta prie lyginimo lentos bet man taip ant širdies lengviau o tai neaišku kas tuos rubelius čiupinėjo doh.gif
Atsakyti
Drabuziukus tai skalbiau su Ringuvos muilu vaiku drabuzeliams, o patalinei skalbti pirkau Neutral. smile.gif
Atsakyti
as neskalbsiu, tik islyginsiu (gal net ir garais) ir taip zus visos bakterijos mirksiukas.gif
Atsakyti
O man lyginti labai sudetinga buvo biggrin.gif tokie mazi rubiukai, taip sunku keravot su lygintuvu biggrin.gif
Atsakyti