Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

As perskalbiau atiduotus ir naujus ruosiuos perskalbti ir islyginti smile.gif
Skalbiu su NEUTRAL milteliais, tai atiduotus rubelius gerai isskalbe mirksiukas.gif
Atsakyti
Skalbiau ir lyginau naujus ir jau panesiotus drabuzelius smile.gif
Atsakyti
Skalbiau ir lyginau ir naujus, ir nenaujus. 2 kartus biggrin.gif Nes kraustemes, tai atseit apdulkejo, bet daugiau del malonumo - juk taip gera tuos miniatiurinius sliauztukus lankstyti, delioti wub.gif
Atsakyti
Ir aš kaip dauguma čia rašančių, skalbiau ir lyginau ir naujus, ir dėvėtus rūbelius 4u.gif
Atsakyti
Ruosiuosi perskalbti visa kraiteli ir Neutral firmos priemonem smile.gif Apie juos girdejau daugiausiai geru atsiliepimu g.gif Pirksiu ir skysto pavidalo ir miltelius, miltelius naudosiu aukstesneje temp. good.gif
Atsakyti
Sveikutes nestuke.gif . Na as taip pat ruosiuos visa kraiteli skalbt ir nesvarbu, kad tai nauji drabuziukai smile.gif , as ir sau nupirktus drabuzius pirmiausia isskalbiu (tuos kurie lieciasi tiesiogiai prie kuno), o po to nesioju blush2.gif biggrin.gif , man taip maloniau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikasiene @ 2008 09 29, 18:07)
Aš tik išskalbiu, nes skaičiau, kad lyginant sumažėja audinio pralaidumas orui ir jis "nekvėpuoja".  ax.gif

neliginau nekarto,nei su pirmu nei su antru schmoll.gif
Atsakyti
Na nauju is pradziu nesiruosiau skalbti,bet per paskaiteles sake,kad rekomenduojama isskalbti,nes neaisku per kiek ranku jie praeje kol atsidure parduotuvej.Tai dabar sakiau perskalbsiu.
Atsakyti
QUOTE(cukinija26 @ 2009 07 07, 18:36)
Na nauju is pradziu nesiruosiau skalbti,bet per paskaiteles sake,kad rekomenduojama isskalbti,nes neaisku per kiek ranku jie praeje kol atsidure parduotuvej.Tai dabar sakiau perskalbsiu.



Kadangi pati dirbu mazuju rubeliu parduotuveje, tai tikrai patariu perskalbti, nes patikekit kiek kartu ir su kokiom rankom ciupinejami drabuzeliai.
Atsakyti
Skalbiau visus drabuzelius ir lyginau smile.gif
Atsakyti
skalbt, tai isskalbiau, bet nelyginau... ax.gif labai nemegstu lyginimo...
Atsakyti
Skalbti tai manau tikrai butina, nes neaisku kas kuom sirgdamas galejo tuos rubelius liesti doh.gif o as ir lyginau su laabaai karstu lygintuvu, kad tikrai visas bakterijas "uzmustu" 4u.gif
Atsakyti