Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

As skalbiau viska su muilu arba su eko priemonem, na o tuos rubelius kuriuos pirkau Rasakiloj, is eko vilnos, man kaip ir sake kad nebutina skalbti, bet kazkaip visi parduotuvej juk liecia tai perskalbiau.
Del lyginimo girdejau visokiu nuomoniu, bet pradziai kol guli spintoj tai man graziau kad islyginti smile.gif
Atsakyti
Skalbiau Neutral milteliais. Man svarbiau buvo ne tai, kad visi liečia, o tai.. kiek ten chemijos pridėta, kad apčiupinėjus tiek žmonių, rūbai lieka "it švarūs".
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kas LT zinote, kur parduoda is uzsienio atvestus skalbimo tabletes Fairy Non Bio? Rasykit man i AZ, busiu labai dekinga. 4u.gif
Atsakyti
Skalbiau abiejų vaikučių drabužėlius ir naujus ir padovanotus. Kai gimė sūnus pirkau Neutral miltelius, labai patiko, švariai išskalbdavo ir atpylimus ir jei sauskelnes prakakodavo, dukrelei gimus skalbiau Bobas, Dzidzius, vieną kartą pirkau Neutral skystą skalbiklį, bet jis man nelabai patiko, kai kurio maisto dėmes neišskalbė, tada tik ant pakuotės paskaičiau, kad kilmės šalis Olandija, o ne Danija, kaip buvo su Neutral milteliais, tai net nežinau ar tai įtakojo kokybę, nes milteliai sūnaus drabužius išskalbdavo be priekaištų. O dėl lyginimo, kol dukrelė buvo maža ir nįlįsdavo į spintą savo garderobo "patikrinti" lygindavau visą stintą, kai išdžiūdavo, o dabar į spintą sudedu nelygintus, tik prieš rengiant išlyginu, nes kitaip būt tik dvigubas darbas.
Atsakyti
As skalbiau visus pirktus ir gautus rubelius. O lyginau tol, kol bambukes neuzgijo. Veliau - nebe. Tiesa, kai kuriuos rubelius lyginu ir dabar, bet tik tam, kad nebutu susilamde.
Atsakyti
Skalbiau visus tik ka isigytus rubelius su skalbimo milteliais bobas ir buvo labai gerai. Jie pigesni uz neutral, bet nemanau, kad labai blogesni.
Atsakyti
QUOTE(ARN Paukstes @ 2009 04 09, 19:03)
Skalbiau visus tik ka isigytus rubelius su skalbimo milteliais bobas ir buvo labai gerai. Jie pigesni uz neutral, bet nemanau, kad labai blogesni.


As manau, kad reiktu isskalbti drabuzelius, juk vistiek nezinia kur jie guli , kol nepatenka i parduotuve smile.gif ir seip buna zmones ziurineja , paliecia, o gal jie kokiais niezais pvz serga , tai geriau isskalbti, as ir sau nusipirkus nauja rubeli isskalbiu pris nesiodama smile.gif
Atsakyti
O as neskalbiau nauju rubeliu blush2.gif Ir kazkaip nieko blogo neatsitiko 4u.gif
Atsakyti
Aš skalbiu ir lyginu. ax.gif Viena tai nežinai kur tas rūbelis voliojosi nuo pat pradžios (siūlai, audinys, pasiūtas rūbelis ir pan.), o kita tai nežinia kas buvo naudoda jį skalbiant, dažant, paruošiant pardavimui. Kūdikio odelė jautri, tai ir kas normalu suaugusiam gali suerzint odą naujagimui ir pan.

Galų gale, taigi ne tiek jau ten to darbo išskalbt ir išlygint... ax.gif O paskui tai jau vistiek teks daug skalbt ir lygint, tai kaip sakant galima pradėt pratintis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ARN Paukstes @ 2009 04 09, 18:03)
Skalbiau visus tik ka isigytus rubelius su skalbimo milteliais bobas ir buvo labai gerai. Jie pigesni uz neutral, bet nemanau, kad labai blogesni.

Bobas miltelių pagrindinis minusas - jais galima skalbti nuo 40 laipsnių temp. Jei skalbi 30 laipsnių, milteliai neištirpsta. O vis vien pasitaiko koks nors rūbelis, kurį galima tik šaltam vandeny skalbti (na čia jau ne apatiniai, dažniau kokie nors viršutiniai rūbai). O ir šiaip, mes išvis perėjom tik prie kūdikiškų (Neutral, Surcare)miltelių - man pačiai mieliau rengtis rūbus ar gulti į bekvapę patalynę, o ne sintetiniais miltelių kvapais atsiduodančią.
Atsakyti
kol kas dar neskalbiau nauju,bet kaip matau,kad jus visos beveik skalbiat biggrin.gif jauciu reiks ir man isplauti.O siaip skalbiu Bobas milteliais
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2009 04 23, 15:22)
Bobas miltelių pagrindinis minusas - jais galima skalbti nuo 40 laipsnių temp. Jei skalbi 30 laipsnių, milteliai neištirpsta. O vis vien pasitaiko koks nors rūbelis, kurį galima tik šaltam vandeny skalbti (na čia jau ne apatiniai, dažniau kokie nors viršutiniai rūbai). O ir šiaip, mes išvis perėjom tik prie kūdikiškų (Neutral, Surcare)miltelių - man pačiai mieliau rengtis rūbus ar gulti į bekvapę patalynę, o ne sintetiniais miltelių kvapais atsiduodančią.

Nezino sito g.gif as ir naudoju Bobas miltelius. Bet is tiesu neskalbiu 30laipsniu, visus skalbiu 40 arba 70laipsniu. SKaiciau, kad iki 60 temper neuzmusa mikrobu g.gif
Atsakyti