Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

Skalbiau visus naujus rubelius,bet va nieko niekada nelyginau ne vieno vaiko rubelio schmoll.gif Skaiciau, kad jei lyginima ypac apatinius vaiko rubelius yra uzlyginamos medziagoje esancios oro skylutes ir vaiko odelei yra sunkiau kvepuoti. Kiek tame tiesios as nezinau, bet tikrai nelyginau. Viska skalbiau su Fairy Non Bio skalbimo tebletemis(LT tokiu dar nera).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Kamuoliukė_: 19 vasario 2009 - 16:10
QUOTE(_Kamuoliukė_ @ 2009 02 19, 16:09)
Skalbiau visus naujus rubelius,bet va nieko niekada nelyginau ne vieno vaiko rubelio schmoll.gif Skaiciau, kad jei lyginima ypac apatinius vaiko rubelius yra uzlyginamos medziagoje esancios oro skylutes ir vaiko odelei yra sunkiau kvepuoti. Kiek tame tiesios as nezinau, bet tikrai nelyginau. Viska skalbiau su Fairy Non Bio skalbimo tebletemis(LT tokiu dar nera).


tai jau čia kažkaip netiesa su tom skylutėm. pvz., higienistai net rekomenduoja kuo karštesniu lygintuvu išlyginti ties siūlėmis, kampus ir pan.
-----------
aš ir naujus perskalbiu, ir dabar viską perskalbsiu, kas nuo pirmo vaiko antram liko. nors švarūs sudėti, bet vis tiek sudulkėję bus.
Atsakyti
Aš visus rūbelius skalbiu ir virinu su specialiais Amway Baby milteliai be jokių minkštiklių.

O dėl lyginimo, tai planuoju tik kol bambutė sugis. Po to tai tikrai nesivarginsiu smile.gif Su pirmu visai nelygindavau ir nieko nenutiko tongue.gif
Atsakyti
Aš tai skalbsiu visus rūbelius, tiek naujus, tiek padovanotus. Nusipirkau skalbimo miltelius Bobas, tik kažkur čia perskaičiau kad sualergizavo vaikelį kažkam unsure.gif norėjau paklaust ar dar kam taip yra buvę, gal tada geriau kitokios priemonės paieškot g.gif pvz Neutral?
Atsakyti
QUOTE(Natėja @ 2009 03 03, 14:17)
Aš tai skalbsiu visus rūbelius, tiek naujus, tiek padovanotus. Nusipirkau skalbimo miltelius Bobas, tik kažkur čia perskaičiau kad sualergizavo vaikelį kažkam unsure.gif norėjau paklaust ar dar kam taip yra buvę, gal tada geriau kitokios priemonės paieškot g.gif pvz Neutral?

Nu Bobas tai man žiaurūs milteliai... net pakelio nepraplėšus dvokia, Neutral tikrai geriau bet brangūs. Tiksliai nepamenu, kažkokius lyg ir SureCare pirkdavau, o gal atvirkščiai, jau susimaišiau kurie brangesni doh.gif
Dar nepradėjau šį kart skalbtis, dar turiu laiko mirksiukas.gif nestuke.gif
O dėl lyginimo, tai tikrai skaičiau, kad rankšluosčių nepatariama lyginti, nes ten specifinis siūlų audimas ir susiploję jie praščiau sugeria drėgmę, bet šio patarimo tikrai netaikyčiau kūdykių rūbeliams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Kamuoliukė_ @ 2009 02 19, 16:09)
Skalbiau visus naujus rubelius,bet va nieko niekada nelyginau ne vieno vaiko rubelio schmoll.gif Skaiciau, kad jei lyginima ypac apatinius vaiko rubelius yra uzlyginamos medziagoje esancios oro skylutes ir vaiko odelei yra sunkiau kvepuoti. Kiek tame tiesios as nezinau, bet tikrai nelyginau. Viska skalbiau su Fairy Non Bio skalbimo tebletemis(LT tokiu dar nera).

kad kaip tik visi gydytojai pataria leliuku rubelius,kol bambute sugys lygint,ir is abieju pusiu 4u.gif
Atsakyti
O kokias skalbimo priemones perkate savo esamam/būsimam mažiukui? Visų prima girdėjau, kad reikia, jog būtų skystos ir Sensitive, bet gal kas galit konkrečiau dėl firmos ir kvapo patart?
Atsakyti
QUOTE(Axxa @ 2009 03 06, 15:55)
O kokias skalbimo priemones perkate savo esamam/būsimam mažiukui? Visų prima girdėjau, kad reikia, jog būtų skystos ir Sensitive, bet gal kas galit konkrečiau dėl firmos ir kvapo patart?

Turėtų būti bekvapiai ir kuo natūralesni, o minkštikliai Sensitive ir su vaikučiais nupieštais visai netinka schmoll.gif Neutral, SurCare man patinka, minkštiklių visai nenaudoju.
Atsakyti
QUOTE(acte @ 2009 03 06, 15:13)
Turėtų būti bekvapiai ir kuo natūralesni, o minkštikliai Sensitive ir su vaikučiais nupieštais visai netinka  schmoll.gif  Neutral, SurCare man patinka, minkštiklių visai nenaudoju.


sveikos mamytės 4u.gif
kadangi didelį kraitelį gavau is seses tai kad ir svarus rubeliai tai viska plaunu po truputuka ir lyginu (nezinau pati ar tas butina, bet kadangi mano sesuo su vyru abu medikai tai jais pasitikiu blush2.gif ax.gif ) ir naujus zadu perplauti, kad zinociau, jog paskutine juos lieciau as biggrin.gif
o del priemoniu tai...nusipirkau Ringuvos muilo drozliu..na ka galiu pasakyti,gal jie ir nealergizuoja ir t.t.,bet jau kvapalis toks ne kks kad net vyras ikiso juos giliau i spintele biggrin.gif
Atsakyti
As naujai nusipirktus drabuzelius skalbiu. Miltelius pirma karta pirkau Babas, kai pasibaige pabandziau Dzidzius - ir vieni ir kiti neblogi, gal antrieji labiau kvepia. Kazkaip kitokiu milteliu vaiku drabuzeliams tuo mometu parduotuveje nemaciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliukas81 @ 2009 03 07, 17:50)
As naujai nusipirktus drabuzelius skalbiu. Miltelius pirma karta pirkau Babas, kai pasibaige pabandziau Dzidzius - ir vieni ir kiti neblogi, gal antrieji labiau kvepia. Kazkaip kitokiu milteliu vaiku drabuzeliams tuo mometu parduotuveje nemaciau  ax.gif


As viska isskalbiau su Bobu, nenaudojau jokiu minkstikliu, skalavau skalbenkej du kartus. Islyginau is abieju pusiu.
Procedura ne is trumpiausiu, sakyciau karsta.gif karsta.gif karsta.gif
dabar tam turiu laiko, bet kai gims vaikelis, kazin, ar tiek lyginsiu doh.gif
Atsakyti
naudoju bobas miltelius ir man jie bekvapiai o minkstikliu nemanau kad reikia naujagimiui. na bet cia tik mano nuomone. kol vaikiukas dar pilvelyje tai laiko yra tai ir skalbiu ir lyginu. bet tikrai nemanau kad bus tiek laiko prie tu skalbiniu kai vaikutis bus gimes. g.gif
Atsakyti