Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

As visus drabuzelius skalbiau ir lyginau ax.gif Po puses metu mazdaug nustojau lyginti blush2.gif bet plauti nenustojau 4u.gif
Atsakyti
Aš už tai, kad naujus rūbelius reikia perskalbti, net jei perkate supakuotus.
Maždaug iki metų vaikui skalbdavau viską, po to ir iki šiol tik apatinius, pižamas. Lyginau ir lyginsiu visus rūbelius ax.gif . Nemanau, kad tokiu būdu vaikas yra auginamas šiltnamio sąlygom.
Pirmagimiui rubelius skalbėme rankomis gan ilga laiką, o antrojo, manau, bus skalbiama skalbykleje.
Vaiko rūbelius skalbiu atskirai nuo mūsų, naujagimio rūbelius nemaišysiu su vyresnėlio rūbeliais.
Atsakyti
as irgi kraiteli visa isskalbiau smile.gif
Atsakyti
Perskalbdavau visus naujus rūbelius iki maždaug 3 mėnesių. Dabar jau naujų neskalbiu. Visus išskalbtus lyginu.
Atsakyti
Viską išsiskabiau ką tik įmanoma smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,
bet ar reikia skalbti ir lyginti? Nes aš lyginti labai nemėgstu ir beveik nieko nelyginu. Jei reikia, tai reikia. Teks aukotis. Bet kas nusprendė, kad reikia plauti naujus drabužėlius o juo labiau juos lyginti? Ar čia yra vienas iš daugelio prietarų, susijusių su nėštumu, ar tai yra būtinybė? kas gali pareikšti kompetetingą nuomonę?
Atsakyti
Iki dabar visada plaunu skalbykleje, atskirai nuo musu drabuziu, su Neutral milteliais. Naujus taip pat visada islaunu, gi niekada nezinai, kiek ir kas parduotuvel ciupinejo doh.gif Lyginu irgi visus drabuzelius, man taip graziau ir tvarkingiau atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Josa @ 2009 01 27, 22:02)
Aš už tai, kad naujus rūbelius reikia perskalbti, net jei perkate supakuotus.
Maždaug iki metų vaikui skalbdavau viską, po to ir iki šiol tik apatinius, pižamas. Lyginau ir lyginsiu visus rūbelius  ax.gif . Nemanau, kad tokiu būdu vaikas yra auginamas šiltnamio sąlygom.
Pirmagimiui rubelius skalbėme rankomis gan ilga laiką, o antrojo, manau, bus skalbiama skalbykleje.
Vaiko rūbelius skalbiu atskirai nuo mūsų, naujagimio rūbelius nemaišysiu su vyresnėlio rūbeliais.

PRITARIU, IR DAR KAIP MANOT SU KUO GERIAU SKALBTI,SU MAILIUKU(JEI RANKOMIS), JEI SKALBIMO MASINOJ,TAI AR VERTA PIRKTI SPEC MILTELIUS? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saturnija @ 2009 02 04, 16:00)
Sveikos mamos,
bet ar reikia skalbti ir lyginti? Nes aš lyginti labai nemėgstu ir beveik nieko nelyginu. Jei reikia, tai reikia. Teks aukotis. Bet kas nusprendė, kad reikia plauti naujus drabužėlius o juo labiau juos lyginti? Ar čia yra vienas iš daugelio prietarų, susijusių su nėštumu, ar tai yra būtinybė? kas gali pareikšti kompetetingą nuomonę?

Nemanau, kad čia kokie prietarai, tiesiog nežinai kas kokiomis rankomis tą rūbelį čiupinėjo, gal ant žemės nukritęs buvo, maža kokių bacilų gali būti... Beto man mieliau kai jie kvepia savų namų kvapu, kad ir bekvapiais milteliais išskalbi, o ne įpakavimo celofanu. O jei nebuvo įpakuoti tai net nekyla minčių neskalbti, gal nusičiaudejo, nusikosėjo koks džiovininkas praeidamas unsure.gif Čia gal biškutį žiauriai, bet kad būtų aiškiau kodėl mano sprendimas- skalbti smile.gif O lyginti aš irgi labai nemėgstu, bet pirmus mėnesius lyginau ir lyginsiu, nes rūbeliai pasidaro minkštesni ir dėl sterilumo. Ir neskykit kad sterilumo nereikia, ypač kol bambutė neužgijusi.
Atsakyti
As irgi uz tai, kad butinai reikia naujus rubelius praskalbti, juk vienas zmogus medziagas ciupinejo, kitas siuvo, kitas pakavo ir dar neaisku kiek zmoniu ji apziurinedami liete...Tai kam gi rizikuoti.
Atsakyti
Butinai reikia isskalbti ir islyginti naujus drabuzelius
Atsakyti
ech... tuomet dar vienas darbelis nusimato 4u.gif
Atsakyti