Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

as anksciau net nesusimastydavau, reikia skalbt ar ne, kazkaip atrode is parduotuves ir taip rubut svaru hihihi.gif bet dabar kai esu nestuke.gif kazkodel net nekyla klausimu...zinoma, skalbsiu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida N. @ 2008 08 28, 16:07)
As taip pat skalbsiu savo vaikio rubelius  smile.gif . Nusipirkau "Ringuva" muila - specialiai kudikiu rubeliams, sutarkuosiu ji ir su drozlem plausiu (kazkur skaiciau, kad taip geriausiai)  thumbup.gif  .

Bet Ringuva tik rankom skalbti galima g.gif
Atsakyti
As taip pat skalbiau visus rubelius: dovanotus ir naujus, bei lyginau is abieju pusiu.
Atsakyti
Visi drabuzeliai ir pataliukai jau perskalbti laukia maziaus:) Dar pries pat gimdyma pralyginsiu,kad jau garantuotai buciau rami g.gif
Atsakyti
As naujus tik perskalbiu 30 laipsniu vandenyje, o visokius atiduotus - devetus 90 laipsniu vandenyje.
Atsakyti
as irgi visus rubukus skalbsiu, maza kas juos ciupinejo murzinais taukuotais pirstais g.gif
net jau nusizurejau specialaus ploviklioi masina, gal persil ar kaip vadinas, primirsau,
tik galvoju kaip del lyginimo, kitur tokia medziagyte kad neiseis jos lyginti...
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2009 01 17, 00:14)
as irgi visus rubukus skalbsiu, maza kas juos ciupinejo murzinais taukuotais pirstais g.gif
net jau nusizurejau specialaus ploviklioi masina, gal persil ar kaip vadinas, primirsau,
tik galvoju kaip del lyginimo, kitur tokia medziagyte kad neiseis jos lyginti...


As tik po pirmo plovimo islyginau, veliau esu tikra, kad pritruks kantrybes man 4u.gif
Atsakyti
as irgi skalbsiu net naujus cool.gif
Atsakyti

Aisku kas skalbti 4u.gif tik neskalbkit su bet kokiais milteliiais, nes neduok die jusu zuikuciai bus alergiski.Ir labai atsargiai naudokite miltelius Bobas, mus jie alergizavo 4u.gif
Atsakyti
Manau kad rubelius parsinesus namo butina isskalbti, ir beabejo islyginti. Juk tiek bacilu parsinesam is visu parduotuviu schmoll.gif
Siltnamio salygu ir nesukurtumete noredamos namuose lotuliukas.gif
Bacilu cia pilna kur bepasisuksi,bet taip ir turi buti, juk ne operacine kurioje ir grindys ir sienos antiseptikais plaunamos. rolleyes.gif

Papildyta:
parasykit jei netingesit kada kaip jus uzsidejot ta nuostabia skale "laukiuosi tiek ir tiek laiko,..." niekur nerandu info verysad.gif
Atsakyti
http://supermama.lt/.../view/3730/141/ smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat manau, kad naujus reikia perskalbti, nes tikrai per daug rankų jie praeina ax.gif 4u.gif
Atsakyti