Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

QUOTE(henika @ 2008 09 06, 14:37)
aš neskalbiau... tiesiog visus rūbelius, rankšluostėlius ir kt. kruopščiai išlyginau ant karščiausios temperatūros ir garais. manau tokiu atveju visos bacilos žūsta. nes temperatūra gal netgi karštesnė negu skalbiant gaunasi. skalbimas tam, kad rūbeliai būtų švarūs, o lyginimas su garais juos itin gerai dezinfekuoja.

drinks_cheers.gif As taip pat dariau. Nes naujo drabuzio perskalbimas 40 laipsniu temperaturoj jokios naudos neduoda, tik tai kad tu ji isskalbei ir juose jau yra daugiau ar maziau like skalbimo milteliu chemikalu smile.gif todel tikrai daug geriau ir naudingiau islyginti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goshke @ 2008 09 02, 14:57)
Tai čia teorija, bet realiai ar yra kuriam nors kūdikiui kasnors pasidarę nuo naujų neperplautų rūbelių  mastau.gif

Na as tai zinau viena jau ne visai naujagimi, kuris po neperskalautos patalynes atsikele su melyna kakta biggrin.gif . Patalyne nudaze blink.gif Pakol tevai suprato nuo ko vaiko galva melyna, tai biski streso turejo lotuliukas.gif
Atsakyti
Viska skalbiau ir dar islyginau 4u.gif Neaisku, kur , kas ir kokiom rankom tuos rubelius liete blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*LiLu* @ 2008 09 23, 21:27)
Viska skalbiau ir dar islyginau  4u.gif Neaisku, kur , kas ir kokiom rankom tuos rubelius liete  :

drinks_cheers.gif as taip pat
Atsakyti
QUOTE(*LiLu* @ 2008 09 23, 21:27)
Viska skalbiau ir dar islyginau  4u.gif Neaisku, kur , kas ir kokiom rankom tuos rubelius liete  blush2.gif



Žinoma 4u.gif Tiktai už tai, kad išskalbt ir išlygint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2008 09 02, 15:37)

Vaikiškus rūbelius reikia skalbti tik su milteliais, skirtais alergiškiems žmonėms, juose mažiau kenksmingų medžiagų , jie bekvapiai. ................. brangiau tai brangiau


O dar geriau senoviškai- virinti pribėrus ūkiško muilo drožlių

QUOTE(goshke @ 2008 09 02, 15:57)
realiai ar yra kuriam nors kūdikiui kasnors pasidarę nuo naujų neperplautų rūbelių  mastau.gif Manot toj pačioj ligoninėj, kurioj aprengia naujagymius, rūbeliai yra skalbiami ar skalaujami kokiom nors "NEUTRAL" skalbimo priemonėm? Manyčiau jie skalbia pigiausiom papraščiausiom skalbimo priemonėm  unsure.gif ir vienodai jiem šviečia tuo klausimu... blink.gif


Pritariu.
Daugelį veikia amžiaus mąstymas :"visur mus supa baubai ..." blink.gif

QUOTE(henika @ 2008 09 06, 15:37)
aš neskalbiau... tiesiog visus rūbelius, rankšluostėlius ir kt. kruopščiai išlyginau ant karščiausios temperatūros ir garais.


Man atrodo tai protingiausia ir veiksmingiausia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*LiLu* @ 2008 09 23, 20:27)
Viska skalbiau ir dar islyginau  4u.gif Neaisku, kur , kas ir kokiom rankom tuos rubelius liete  blush2.gif


Aš tik išskalbiu, nes skaičiau, kad lyginant sumažėja audinio pralaidumas orui ir jis "nekvėpuoja". ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*LiLu* @ 2008 09 23, 21:27)
Viska skalbiau ir dar islyginau  4u.gif Neaisku, kur , kas ir kokiom rankom tuos rubelius liete  blush2.gif

Skalbiau visus apatinius rubelius ir lyginau is abieju pusiu 4u.gif
Atsakyti
As kai laukiuos pirmosios tai iki 4 men viska lygindavau. Dabar turbut tik pirma karta visus isplausius ir pralyginsiu ax.gif Antra nestuma lengviau ziuriu i viska blush2.gif as uz lyginima, bet kazkaip neskalbtus deti kudykiui, net nezinau, kazkaip nesmagiai man atrodo...
Atsakyti
QUOTE(goshke @ 2008 09 02, 13:57)
Tai čia teorija, bet realiai ar yra kuriam nors kūdikiui kasnors pasidarę nuo naujų neperplautų rūbelių  mastau.gif


Na kaip čia pasakius, vistiek su bambutės gijimu geriau jau neregt visokiais kur nežinia kur voliojosi ir kas kokiom rankom čiupinėjo.

Rankos tai nenukris nuo vieno perskalbimo, o ir kaina jau ne tokia milžiniška, bet bent jau tikrai žinai kad bacilos nuknekcintos. Plius ir dėl visų dažų ir kitokių chemikalų, po skalbimo kažkiek tos chemijos nusiskalbia, o vistiek mažiukui daug kas į burną pakliūna, negerai jeigu pričiulps kokių medžiagos dažų.
Atsakyti
Sveiki,
aš tai skalbsiu visus drabužėlius. Nes kiek kas juos parduotuvėje apčiupinėja. Vien norint pažiūrėti koks dydis turi paliesti. Pati kol rinkausi ne viena ir ne du kartus apčiupinėjau.
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2008 10 01, 11:13)
Sveiki,
aš tai skalbsiu visus drabužėlius. Nes kiek kas juos parduotuvėje apčiupinėja. Vien  norint pažiūrėti koks dydis turi paliesti. Pati kol rinkausi ne viena ir ne du kartus apčiupinėjau.

Pritariu.Man irgi kažkaip nesinori vilkti kątik gimusiam žmogučiui neaišku kieno apčiupinėtus rūbelius, o ypač apatinius.
Atsakyti