Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

Daugiau ar mažiau- skirtumo nėra, nes oda net pas mažylius jau yra stiprus organizmo barjeras prieš išorinius mikroorganizmus. Atsarga gėdos nedaro bet ir naudos jokios...
Atsakyti
QUOTE(goshke @ 2008 08 21, 10:46)
Daugiau ar mažiau- skirtumo nėra, nes oda net pas mažylius jau yra stiprus organizmo barjeras prieš išorinius mikroorganizmus. Atsarga gėdos nedaro bet ir naudos jokios...

drinks_cheers.gif tikrai taip.
Atsakyti
Apatinius drabužėlius būtinai skalbsiu. Vistiek labai daug dulkių susikaupia audinyje, kol išaudžia kol pasiuva. Per labai daug rankų ta medžiagėlė "pereina" ax.gif
Atsakyti
As skalbiau ir lygynau, nes taip rekomendavo neonatologe kursuose...
Atsakyti
Aš visus naujus drabužius skalbiu. Juk neaišku kur jie yra pabuvoję ir kas apčiupinejęs. O kūdikiui tuo labiau.
Atsakyti
Pacius pirmus skalbiau, o po to tik lygindavau
Atsakyti
QUOTE(vilmele @ 2008 08 26, 12:59)
Aš visus naujus drabužius skalbiu. Juk neaišku kur jie yra pabuvoję ir kas apčiupinejęs. O kūdikiui tuo labiau.

Aš ir, drinks_cheers.gif
Atsakyti
As taip pat skalbsiu savo vaikio rubelius smile.gif . Nusipirkau "Ringuva" muila - specialiai kudikiu rubeliams, sutarkuosiu ji ir su drozlem plausiu (kazkur skaiciau, kad taip geriausiai) thumbup.gif .
Atsakyti
Neskalbiau ir niekuom nesusirgo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2008 08 28, 16:11)
Neskalbiau ir niekuom nesusirgo biggrin.gif

maniškis irgi rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Neskalbiau niekada nauju ir dabar nesiruosiu skalbti,,,,kazkaip nematau prasmes....neturejom jokiu problemeliu... g.gif
Atsakyti
neskalbiau, tik islyginau ir viskas... cool.gif
Atsakyti