Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

na, jokiais virinimais neuzsiimsiu, bet isskalbsiu tai tikrai tikrai.o lygint nelyginsiu manau. blush2.gif man labai nepatinka paciai lygintus drabuzius rengtis ar islygintoj patalynej miegot(aisku nekalbu apie drabuzius, kurie privalo but islyginti pagal savo paskirti), tai ir su maziuko patalyne bei drabuzeliais taip pat darysiu.
Atsakyti
Iš parduotuvės pirktus neskalbiau schmoll.gif ,o jau visus kitus visada skalbiau ir lyginau user posted image
Atsakyti
As tai visus rubelius skalbiu, net ir parduotuvej pirktus, juk neaisku kiek pirstu juos liete, o ir paciam mayliui nemalonu tokisu sustyrusius (na kol nauji jie ne okis minksti) rubelius prie kunelio jausti. Tai jau 2 skalbimo masinas iskalbiau dar liko 1 biggrin.gif
Atsakyti
Hmm mastau.gif as nauju rubeliu neperskalbdavau kudikeliui... kazkaip net minties nekilo kad gal kazkas nuciupinejo, bakteriju uznese ir pan... ne tokie jau lepus tie kudikiai.
is skudurynu pirkti rubeliai- jau kitas reikalas..
Atsakyti
Sveikos, na va as kaip tik dabar ruosiu savo leliukui kraiteli nestuke.gif , tai vystyklus zadu skalpti, o nauju rubeliu tai neskalpsiu, o pralyginsiu su garais ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
As naujus skalbiu nes nezinia kiek laiko praguleje parduotuvej pilni dulkiu.Ir pirmam skalbiau ir siam skalbiu.Atsarga gedos nedaro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidute2: 16 rugpjūčio 2008 - 11:31
naujagimiui manau reiktų skalbti rūbelius. ir pačiai ramiau, ir vaikui sveikiau smile.gif
Atsakyti
Ir rubelius, ir patalyne, ir visokius pledukus - viska skalbiau. Juk juose pilna bakteriju, kol pasiuva, kol pakuoja, po to ispakuoja, neaisku kur jie metosi, kas juos ciupineja ir pan. Manau perskalbti butina.
Atsakyti
Bakterijų neišnaikinsit perskalbusios, jos žūsta tik verdant. Tad nauda tik tokia, kad kvepės minkštikliu ir išsiplaus nešvarumai jei tokie yra smile.gif galit pasikonsultuoti su medikais.
Atsakyti
Na taip, bakterijas tik karštis išnaikins, bet aš skalbsiu viską, juk nučiupinėti jie būna pardėse. O bakterijoms kitą priešą pajungsiu- lygintuvą biggrin.gif
Atsakyti
Aš vistiek manau kad nėra būtinybės perplauti naujų rūbelių (nekalbu apie "naujus" iš skudurynų). Juk kas liečia bakterijas, tai perplovus ir išlyginus ant rūbelius ant jų taip pat nusėda visos ore esančios bakterijos. Po dviejų valandų nuo gimimo kūdikio oda jau ir taip būna aplipusi visais ore esančiai mikrobais. O milteliai ir minkštikliai greičiau sukels neigiamą odos reakciją nei uždėti nauji, gražūs švarūs rūbeliai.
Atsakyti
QUOTE(goshke @ 2008 08 20, 20:19)
Aš vistiek manau kad nėra būtinybės perplauti naujų rūbelių (nekalbu apie "naujus" iš skudurynų). Juk kas liečia bakterijas, tai perplovus ir išlyginus ant rūbelius ant jų taip pat nusėda visos ore esančios bakterijos. Po dviejų valandų nuo gimimo kūdikio oda jau ir taip būna aplipusi visais ore esančiai mikrobais. O milteliai ir minkštikliai greičiau sukels neigiamą odos reakciją nei uždėti nauji, gražūs švarūs rūbeliai.


na išplauti ir iš namų bus su mažesniu kiekiu bakteriju nei nauji iš parduotuvės g.gif
Atsakyti