Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

naujus kudikio drabuzelius perskalbsiu, ne del bakteriju, bet del elementarios svaros ... juk drabuzelius siuva ne steriliuose fabrikuose, pats pluostas iki siuvimo kol apdorojamas pereina per n masinu, be to jeigu rubeliai spalvoti juos merkia i dazus ir t.t... kai rinkotes drabuzelius maziukui parduotuvese juos lietet, ziurejot ar minkstuciai ir t.t, taip daro ir kiti... juk sliauztukai, marskineliai ne visi net ipakuoti buna, o tiesiog kabo ant pakabu.... na issiliejau... fuuu.... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo det: 09 liepos 2008 - 14:29
Nu ash visa pirma reisa drabuzzeliu ishskalbiau, taip sake paskaitoj, kad reikia, tai ir paklausiau. dbr cia paskaiciau, tai gal kitu taip jau perdetai neshvarinsiu. na, nezinau. kudikiai kur kaime auga, ar kad ir ash maza kai buvau, nei ten kas ka dare, nei ka ir nieko. ax.gif
Atsakyti
as viska visada perskalbiu, net ir sau...neaisku kas siuvo, kas matavosi ir pan....
Atsakyti
sveikos, as ir visus rubelius ruosiuos skalbti ir pataliukus, ir siaip labai viska valau, kad tik kuo nerealesenese ir svaresnese salygose pasitikti leliu thumbup.gif ir taip turi buti, gerai, kad tom kur nieko endare nieko neatsitiko, bet geriau apsisaugoti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
skalbiam ir lyginam smile.gif
Atsakyti
Neskalbsiu ir nelyginsiu smile.gif nebent jei bus atiduotų drabužėlių. O šiaip tai vakume vaiko neauginsiu, nuo bakterijų neapsaugosiu, miegos gimęs kartais ir mano lovoj kuri nėra steriliai dezinfekuota biggrin.gif tai kažkaip taip va.. bloga mama būsiu tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
būtinai. ir skalbiau ir lyginau, ypač naujagimiui. argi tai sunku šiais laikais? rolleyes.gif ką aš žinau, o gal tas drabužėlis buvo nukritęs ten, kur trepsėjo kažkieno koja, prieš tai įmynusi į skręplį ar kakį, ir pan. schmoll.gif rolleyes.gif
zitlali, tikiuosi neteks gailėtis, kad ketini būti bloga mama ir dar tuo didžiuojiesi mirksiukas.gif
beje, šiaip ar taip paskutiniais mėnesiais nėštukei dažniausiai savaime užeina noras tvarkytis, viską švarinti ir sterilizuoti mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 10 rugpjūčio 2008 - 17:43
QUOTE(Zitlali @ 2008 08 10, 17:35)
Neskalbsiu ir nelyginsiu smile.gif nebent jei bus atiduotų drabužėlių. O šiaip tai vakume vaiko neauginsiu, nuo bakterijų neapsaugosiu, miegos gimęs kartais ir mano lovoj kuri nėra steriliai dezinfekuota biggrin.gif tai kažkaip taip va.. bloga mama būsiu  tongue.gif  4u.gif


bent jau isskalbt tada doh.gif nezinai kur tie drabuziai nera pabuve iki kol iki namu atkeliauja, juk paziurek net perkant sau patalyne ar ranksluoscius, o ir uzsieni ant leliuku drabuziu buna parasyta, isskalbti pries naudojima, matyt nebe reikalo mirksiukas.gif
Atsakyti
visus rubelius isskalbiau ir islyginau karstu lygintuvu mirksiukas.gif , nes nzn kas ten parduotuveje juos ciupinejo ir su kokiomis rankomis...
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2008 08 10, 18:35)
Neskalbsiu ir nelyginsiu smile.gif nebent jei bus atiduotų drabužėlių. O šiaip tai vakume vaiko neauginsiu, nuo bakterijų neapsaugosiu, miegos gimęs kartais ir mano lovoj kuri nėra steriliai dezinfekuota biggrin.gif tai kažkaip taip va.. bloga mama būsiu  tongue.gif  4u.gif


bent jau etiketes nuimk biggrin.gif
Atsakyti
as rosuosi viska skalbti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(w.o.w. @ 2008 08 10, 19:40)
bent jau isskalbt tada doh.gif  nezinai kur tie drabuziai nera pabuve iki kol iki namu atkeliauja, juk paziurek net perkant sau patalyne ar ranksluoscius, o ir uzsieni ant leliuku drabuziu buna parasyta, isskalbti pries naudojima, matyt nebe reikalo mirksiukas.gif

Ačiū, savo galva vadovaujuosi, patarimų nereik smile.gif

QUOTE(Isila @ 2008 08 12, 09:44)
bent jau etiketes nuimk biggrin.gif

Kaip juokinga tai net graudu smile.gif
Atsakyti