Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

Rubelius naujagmiams tikrai reikia skalbti ir lyginti, ypatingai tik naujus nupirktus is kur jus zinote kur jie buvo iki pateko ant parduotuves lentynos?
Atsakyti
Mes jau po truputi perkame drabuzelius, ruosiames wub.gif
Kai drabuzeliu turesime daugiau uzsiimsiu ju "sterilizacija" biggrin.gif
Isskalbsiu specialiomis priemonemis ir islyginsiu, manau tai butina. Ir siaip po kiekvieno skalbimo lyginsiu drabuzelius, jie svelnesni pasidaro, minkstesni kuneliui, visos bakterijos lyginimo metu susinaikina. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lena.lt @ 2008 04 16, 20:37)
Mes jau po truputi perkame drabuzelius, ruosiames  wub.gif
Kai drabuzeliu turesime daugiau uzsiimsiu ju "sterilizacija"  biggrin.gif
Isskalbsiu specialiomis priemonemis ir islyginsiu, manau tai butina. Ir siaip po kiekvieno skalbimo lyginsiu drabuzelius, jie svelnesni pasidaro, minkstesni kuneliui, visos bakterijos lyginimo metu susinaikina.  wub.gif



Sveikutės.
Rūbelius jau visus išskalbiau, išlyginau. Kai liūdna patampa - imu ir džiaugiuosi jais. Stengiuosi įsivaizduoti savo Mažiuką tuose rūbeliuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2008 04 13, 12:08)
As neseniai skaiciau kazkokia brosiura apie kudikiu alergijas. Buvo parasyta, kad naujus rubelius butinai reikia isskalbt specialiomis priemonemis. Apie lyginima nieko nerase... Ar butinai visus tuos mazucius rubelius ir islygint reikia?... Ir taip kiekviena karta po skalbimo?... Nekenciu lyginimo...  mega_shok.gif


bent jau vidinę pusę palygink, vaikiukui bus maloniau liestis prie tokio rūbelio.
Atsakyti
mergin0s 0 kaip su t0m vidinem etiketem? ar j0s nebraizys ar neerzins naujagimi0 kuneli0,ka su j0mis daryti,gal jus kirp0t ar palik0t


user posted image
Atsakyti
QUOTE(andzelikab @ 2008 05 20, 21:48)
mergin0s 0 kaip su t0m vidinem etiketem? ar j0s nebraizys ar neerzins naujagimi0 kuneli0,ka su j0mis daryti,gal jus kirp0t ar palik0t
user posted image


aha, kai kurie protingi gamintojai prisiuva etiketę iš išorės, o kiti iš vidaus doh.gif
aš tai žinok iškarpiau jas, kad ir kaip nusibodo man tas darbelis. Ai, galvoju, aš pati savo rūbuose kai kuriuose tai irgi etiketes iškerpu, jei jaučiu, kad diskomfortas, o čia leliukas... jis tai nepasakys, kad jam trina etiketė. Geriau jau apsaugoti jį nuo to...
Atsakyti
as viska skalbiu ka is parduotuves parsinesu, kaskaip as taip geriau jauciuosi, o busimam leliukui taip pat viska isskalbiau, islyginau, ne tik drabuzelius, bet ir vezimo, autokedutes detales kurios nusiema ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2008 05 21, 07:45)
as viska skalbiu ka is parduotuves parsinesu, kaskaip as taip geriau jauciuosi, o busimam leliukui taip pat viska isskalbiau, islyginau, ne tik drabuzelius, bet ir vezimo, autokedutes detales kurios nusiema  ax.gif


Viskas. Visus turimus rūbelius ir patalynę jau išskalbiau. Ryt einu "galiukų" nupirkti - visko, ko trūksta (draugė, turinti dvi pupas, žadėjo padėti), tad penktadieniui vėl skalbimas ir lyginimas numatomas. Bet.. kai stengiuosi dėl Mažučio - viskas taip lengvai ir greitai gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(trudeme @ 2008 05 22, 01:04)
Viskas. Visus turimus rūbelius ir patalynę jau išskalbiau. Ryt einu "galiukų" nupirkti - visko, ko trūksta (draugė, turinti dvi pupas, žadėjo padėti), tad penktadieniui vėl skalbimas ir lyginimas numatomas. Bet.. kai stengiuosi dėl Mažučio - viskas taip lengvai ir greitai gaunasi  biggrin.gif


zinai ir man tas skalbimas ir lyginimas kolkas toks malonus, as net vezimo skalbiamas dalis isploviau smile.gif viska skalbiu kas tik skaliasi biggrin.gif
Atsakyti
ka turiu tai viska ploviau su bobos milteliais ir lyginau is abieju pusiu, taip skaiciau knygoje, manau tikrai reikia bent jaukeleta menesiu, juk nesunku, kol kas tik vienas malonumas i tuos rubelius ziureti, kol nepabodo mastau.gif
Papildyta:
tik kol kas mano kraitelis nedidukas, dar ruosiames tam didziajam apsipirkimui
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2008 05 22, 09:18)
zinai ir man tas skalbimas ir lyginimas kolkas toks malonus, as net vezimo skalbiamas dalis isploviau  smile.gif  viska skalbiu kas tik skaliasi  biggrin.gif



Vėžimėlį žadu tik antradienį pirkti. Kažkaip nedrąsu jį skalbti. Jau vienas sėkmingas skalbimas man pasitaikė - lenkiška paklodė su klijuote perpus sumažėjo. Bijau.. kad vežimėlis į žaislinį nepavirstų. Na, jei bus duktė.. tai ilgainiui turės su kuo lėles vėžyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Mum per paskaitas Mažylyje pasakojo, kad skalbti nereikia, o išlyginti reikia iš vidinės pusės. Taip ir darau 4u.gif

Mamytės, kaip manot, kada jau galima pakloti būsimo mažiuko lovytę? ar tik prieš pat jam atvažiuojant į namus?
Atsakyti