Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

Kiek pamenu, netgi ant patalėlių ir rūbelių informacinių lapelių būdavo užrašyta, kad prieš pirmą panaudojimą reikia išlauti. Taigi prieš pasitinkant lelių viską buvau išplovusi, o vėliau jau kaip išeidavo wink_3.gif .
Atsakyti
as tai viska be isimciu skalbiau. tiesa, ne rankomis, o skalbimo masina. idomu tik, kad Vokietijoje nera specialiu milteliu vaikiskiems drabuzeliams.
Atsakyti
Butinai skalbti, nes niekas nezino, kas ir kokiom rankom tuos rubeliusn ciupinejo gamybos metu, sandeliuose ir parduotuvej.
Atsakyti
Kaip žmogus ilgą laiką dirbęs lengvojoje pramonėje pasakysiu- BŪTINA. Siuvėjos gal ir nenučiupinėjo taip, kad rūbas taptų nehigieniškas, bet klausimas kaip ir kokia chemija buvo taurintas audinys. Ar tikrai apdailos metu buvo išskalbti visi chemikalai? Net jei etiketėj nurodyta, kad gaminys pagaminitas tarkim Vokietijoje, tai visai gali būti, kad iš Turkijoje ar Korėjoje austo/megsto audinio...
Atsakyti
QUOTE(mazule2 @ 2005 01 09, 23:56)
blink.gif Pirma karta girdziu tokia nesamone......... doh.gif
Nei sklabdavau naujus, nei lyginau, nei virinau........esam ne karto nebertos thumbup.gif
Kazkokiu apsisaugojimo priemoniu galima imtis tik tuo atveju, jei vaikiukas neisnesiotas, ligotas, ar drabuziukai bei kiti daiktai is antru ranku wink_3.gif

Pritariu mazulei ,kad nauju rubeliu skalbt nereikia schmoll.gif ,as tik islyginau wink_3.gif ir nieko neatsitiko vaikui ,kad naujus rubelius uzdejau neskalbtus o tik islygintus.
Atsakyti
O geras. Net nebuciau pagalvojusi. Reikes isskalbti ar bent islyginti. blink.gif
Atsakyti
sveikos!
kaip tik mano močiutė siuva patalynės užvalkaliukus, bet net juos žadu skalbti prieš vilkdama. apie Maximoj&pan. pirktus drabužėlius net nekalbu - skalbsiu cool.gif
bet norėjau paklausti kitko - kokias skalbimo priemones patariate? esu girdėjusi, kad Ringuvos ūkinio muilo drožlės yra gerai. o tie visi Neutral, Bebe&pan. geri? (dėl Neutral neabejoju, bet kaip dėl tų kitų?) Ar užtenka naudoti miltelius, ar reikia minkštiklio? 2.gif
Atsakyti
Labai neblogai skalbia "Bobas" skalbiamieji milteliai. Dar man patiko rusiski milteliai vaikisku rubeliu skalbimui. Nealergizuoja, o ir skalbia gerai. smile.gif
Atsakyti
Kaip tik vakar nupirkau pirmus rūbelius savo 2.gif

Tikriausiai dabar jau laikas paieškoti ir jiems tinkamų skalbimo priemonių yess.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 11 sausio 2005 - 11:31
Aš absoliučiai visus vaikiškus rūbelius skalbiau ir skalbiu. Naudoju Neutral miltelius ir minkštiklį. Man patinka, kai išskalbti rūbai neneša dirbtiniais aromatais, rožėm ir pušim ten visokiom schmoll.gif
Atsakyti
Nebuciau tokia kategoriska, kaip mazule 2...Juk katik gimes kudikelis nera jabai atsparus...
As pirmus (naujus ir atiduotus) leliaus rubus skalbiau..ir iki menesio jo rubus skalbiau juos atskirai, su vaiku rubeliams skirtom skalbimo priemonem.
Dabar gi vaiko rubus skalbiu bendrai su visais rubais, taciau naujus rubelius ir dabar perskalbiu...
Atsakyti
QUOTE(Upsiukas @ 2005 01 11, 13:15)
Dabar gi vaiko rubus skalbiu bendrai su visais rubais, taciau naujus rubelius ir dabar perskalbiu...

O blink.gif As tada turbut pasirodysiu maniake, nes vis dar skalbiu mazes drabuzius atskirai su spec. milteliais .... siaip neisivaizduoju, kada jau juos galima skalbti su paprastais skalbimo milteliais "pagal protokola". Bet kadangi as pati alergiska, tai kazkaip vis bijau kad ir dukryte gali tureti polinki, turbut dar ilgai atskirai skalbsiu biggrin.gif doh.gif

O naujus rubelius visus isskalauju, is pradziu su Ringuvos drozlemis perskalbdavau, dabar tiesiog vandenyje pamirkau, isskalauju ir paskui islyginu isdziovinusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistule: 11 sausio 2005 - 17:15