Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

o as girdejau, kad lyginti drabuzelius kartais negerai g.gif nes atseit uzsiklijuoja esatys medziagoje tarpeliai ir odeliai sunkiau kvepuoti blush2.gif
Atsakyti
manau reikia skalbti, nes jie visvien visu ciupinejami...
Atsakyti
as visus rubelius skalbiau vaikiskais milteliais ir islyginau. taip pat visus zaislus, ciulptukus, zindukus ir buteliukus ploviau ir sterializavau (galima ir su verdanciu vandieniu). visa pasiruosta kraiteli pasiruosiau ir issiplovaiu dar budama nescia, nes kaip atsirado leliukas zymiai maziau laiko lieka ax.gif , taciau visvien viska plaunu ir lyginu smile.gif skalbiu prie 60 laipsniu, nes taip zusta visos bakterijos ir butina islyginti. sekmes mamytes 4u.gif
Atsakyti
aisku kad ne, juk neimanoma taip steriliai gyventi
Atsakyti
As skalbiu ir lyginu visus rubelius tiek savo, tiek ir busimo kudikelio 4u.gif
Atsakyti
Kai supirkau kraiteli savo maziukei-viska skalbiau ir lyginau -kad viskas butu sterilu,svaru.juk parduotuvese drabuzeliai ir padulkyja,ir juos nuciupineja unsure.gif
Atsakyti
as irgi lyginaun ,o skalbiau su rankomis ir specialiais kudikiu milteliais pirma menesi.veliau-skalbianke.
Atsakyti
atsiprasau, visos temos neperskaiciau gali ir buvo jau kaskur rasyta, su kuo skalbti leliuko rubelius, ar reikia spec miltelius nealerginius pirkti ? ax.gif
Atsakyti
naujagimiui skalbiau, o dabar nebe ax.gif
Atsakyti
visus naujus kudikio rubelius skalbiau.lr savo naujus rubus taip pat skalbiu.mano vyras taip pat-juk nezinai kas juos pries tai matavosi ar liete...O tuo labiau mazo kudikelio naujus rubelius manau,kad butina isskalbti.Lyginti lyginau tik tuos,kuriuos reikejo lyginti,nes buvo susiglamze ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Viska isskalbiau ir islyginau. Darbelio buvo daug, ypac nestuke.gif , bet uztau buvau rami kad mano kudikelis negaus dazu chemijos ir papildomu bacilu.
Atsakyti
QUOTE(laputaitė @ 2008 01 08, 14:56)
Viska isskalbiau ir islyginau. Darbelio buvo daug, ypac  nestuke.gif , bet uztau buvau rami kad mano kudikelis negaus dazu chemijos ir papildomu bacilu.

pritariu, as irgi ta daryti zadu, iseisiu i dekreta ir uzsiimsiu sterilizavimu mirksiukas.gif tik nezinau ar geriau vaikisku muilu ar milteliais skalbti, gal tie vaikiski milteliai be jokiu priedu tikekimes g.gif
Atsakyti