Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

QUOTE(brilly @ 2007 08 24, 09:59)
sveikos nestuke.gif as dar tik laukiu savo pirmo stebukliuko todel buvo labai idomu ir naudinga pasiskaitinet jusu, labiau patyrusiu, nuomone kuri man labai pravers 4u.gif
dar noreciau isgirsti jusu nuomone apie man iskilusi klausima-mano mama yra palikus nemazai mano ir jaunesnio brolio kudikisku drabuzeliu, kurie jau gana ilga laika stovi ir dulka spintoj. sako:"prisireiks kada nors, gaila tokius grazius ir nenunesiotus ismest". va jiems ir atejo laikas ax.gif  manau reiketu juos perskalbti skalbinkej ir islyginti, bet ar ne per anksti? mano leliui dabar 5men, tai dar 4men drabuzeliai uzsistoves spintoj ir vel per nauja plaut?  g.gif doh.gif
patarkit mergytes, nes as cia dar visai "zalia" 4u.gif

nieko neatsitiks jei laikysi supakuotus, be to jei pries pat gimdyma jausiesi gerai, praskalbsi ir sulyginsi dar kart mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu uz patarimus 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(brilly @ 2007 08 27, 14:27)
aciu uz patarimus 4u.gif  mirksiukas.gif

Smagu jei tik padejo mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nesuprantu mamu, kurios rengia vaikuti neskalbtais drabuzeliais, net jeigu jie ir supakuoti. Juk nezinai kokiom rankom siuvo, pakavo, kur iki supakavimo voliojosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agnita @ 2007 08 21, 20:53)
Naujų neskalbsiu  4u.gif


Sveikos mamytes,
Mano maziukas turetu spalio viduri gimti tongue.gif
jau skalbiuosi visus drabuzelius, patalu uzvalkaliukus, nesvarbu, ar jie Kinijoje gaminti ar kur kitur...
esu dirbus prie siuvimo priedu ir maciau kokiose salygose laikomos medziagos... gi sandeliuose dulkes, turbut tas pats kaip lauke, o medziagos dar ir ant zemes buna pasivolioja, toj pacioj patalpoj ir su autokaru vazineja, tai vel visokio brudo nuseda, o kur dar ir tie visokie dazymai ir ciupinejimas, gal dar koks cheminis apdorojimas....
na bent jau dabar, tai dar ir lengvai pralyginu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amir'a @ 2007 09 25, 16:24)
Sveikos mamytes,
Mano maziukas turetu spalio viduri gimti  tongue.gif
jau skalbiuosi visus drabuzelius, patalu uzvalkaliukus, nesvarbu, ar jie Kinijoje gaminti ar kur kitur...
esu dirbus prie siuvimo priedu ir maciau kokiose salygose laikomos medziagos... gi sandeliuose dulkes, turbut tas pats kaip lauke, o medziagos dar ir ant zemes buna pasivolioja, toj pacioj patalpoj ir su autokaru vazineja, tai vel visokio brudo nuseda, o kur dar ir tie visokie dazymai ir ciupinejimas, gal dar koks cheminis apdorojimas....
na bent jau dabar, tai dar ir lengvai pralyginu ax.gif

drinks_cheers.gif skalbti visus naujus privaloma. su grudinimu ar sterilizavimu tai neturi nieko bendra. chemija, dazai, dulkes... fui, vaikiukui tooooki bruda rengti!
Atsakyti
As kai laukiausi dukrytes irgi visus skalbiau su vaikiskais skalbimo milteliais, ir lyginau.
Atsakyti
Nors mums dar tik 31 sav. visi rubeliai (ir is nauju pirkti, ir draugiu ar giminaiciu atiduoti; beje, ir nuo sesers, kuriai dabar 20 metu sis tas grazaus yra like) jau vaikiskais skalbikliais (o geriausia RINGUVOS muilo drozlemis) iskalbti, islyginti ir vaikelio komoda sudeti. Naujus skalbti ir islyginti pirmaji karta butina - kad "uzsimustu" svetimos bakterijos ir daikteliai "apsisetu" gerosiomis, naminemis bakterijomis. Vakar kaip tik buvome www.gerapradzia.lt kudikio prieziuros kursuose ir butent apie tai kalbeta buvo. Naujagimiui svarbiausia ne STERILUMAS, o SVARA!
Papildyta:
Blogai adresiuka nurodziau: www.sveikapradzia.lt. Beje, lyginti po sekanciu skalbimu rubeliu nebereikia! Tik ta pirmaji karta, kai is parduotuves ar turgaus parsinesat.
Atsakyti
As tik uz skalbima! 4u.gif
Atsakyti
Manau ,net neturi kilti abejoniu,kad reikia issiskalbti. smile.gif
Atsakyti
As maziuko drabuzelius visus skalbiau ir lyginau is abieju pusiu iki 1 men, siaip visus dabuzelius skalbiau iki 5 men rankom, va jau dabar uz mane daro masina tongue.gif
Atsakyti
na neploviau as nei pirmo vaikelio nauju rubeliu nei antro nesiruosiu plauti...tik islyginau su karstu lygintuvu ir garais... blush2.gif
na gal todel kad pazystama man tuos rubelius siuvo... mirksiukas.gif
Atsakyti