Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

Uzauginau 2 dukras , bet net i galva neatejo mintis naujus rubelius skalbti. Uzaugo sveikos ir grazios ir nealergiskos blush2.gif . Perku treciajai viska , bet irgi neskalbsiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš neskalbiau, bet išlyginau iš abiejų pusių smile.gif
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif
as irgi leliuko rubelius skalbiu skalbimo masinoje spec. kudikiams kirtais milteliais, po skalbimo butinai dar karta papildomai isskalauju. Lyginti visus mazylio rubelius zadu iki 1 men., o jei uzteks kantrybes - ir ilgiau. Sekmes visoms mamytems ir jusu maziukams 4u.gif
Atsakyti
Aš naujus drabužėlius mažės sumečiau į sklabyklę ir išskalbiau be miltelių. O taip padariau tam kad išskalbti rūbai geriau sugeria prakaitą ir drėgme. Čia tas pats variantas kaip ir su naujais rankšluoščiais mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif as ir pries skalbima ir uz skalbima,kiek zmoniu mirksiukas.gif tiek ir nuomoniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Naujų neskalbsiu 4u.gif
Atsakyti
Aš neskalbiu, tik išlyginau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ziwiliux @ 2007 08 01, 23:46)
parduotuvej ciupinejo (o gal koks dziovininkas apskrepliavo  bijau.gif ).


Bet džiovininkas gali apskrepliuoti daug ką, tik išėjus į lauką, į viešą vietą, netgi į tą pačią gydymo įstaigą unsure.gif

QUOTE(Audrey @ 2007 08 08, 20:31)
pilnai  drinks_cheers.gif , nes ar kuri matet, kaip tie rubeliai gaminami, kaip zmones, uzsidenge nuo chemikalu veidus, dazo tuos drabuzius? Aisku, jei perkami rubeliai is kokio cool gamintojo, tai esu radusi, kad parasyta, kad rubeliai isskalbti spec. ir paruosti naudoti kudikiams.
Va neseniai ant greicio viena sliauzta paemiau gerai neapziurejus, tai parejus apuosciau  blush2.gif , tai toks kliju kvapas, ir tas rubelis made in china. Tai kas gali garantuoti, kad ten saugios chemines medziagos naudotos ir panasiai?
mano supratimu kudikiams rubelius reikia skalbti butinai, lyginti -  g.gif priklauso nuo mamos.



O ar tie chemikalai, dažai, kuriais dažyta, išsiskalbia? g.gif Kiek žinau, jie nuolat tada veikia odą, skalbk kiek nori...
Atsakyti
As skalbiu, ir lyginu, man labai nemalonu pagalvojus kiek ranku ta ruba ciupinejo, visokie zmones, purvinom rankom, ar kur ant grindu kur buvo nukrites, nu ne, as viska nauja skalbiu, kazkaip net mintis nekilo neskalbt schmoll.gif
Atsakyti
Nu sau nieko neskalbiu, ką perku..
BEt jūs čia visos tokios užtikrintos..Baigiat įtikinti, turbūt išskalbsiu dėl šventos ramybės ax.gif
Atsakyti
Kai pirmąjį auginau, tai net ant kūdikių rūbelių etiketės būdavo užrašas, kad prieš naudojimą reikia išskalbti. Tai reikalinga, kad pasišalintų dažų likučiai ir kitos gamybos priemaišos, be to neaišku, kiek tie drabužėliai parduotuvėje dulkėjo. Vyresniam skalbiu tik naują apatinį trikotažą. rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos nestuke.gif as dar tik laukiu savo pirmo stebukliuko todel buvo labai idomu ir naudinga pasiskaitinet jusu, labiau patyrusiu, nuomone kuri man labai pravers 4u.gif
dar noreciau isgirsti jusu nuomone apie man iskilusi klausima-mano mama yra palikus nemazai mano ir jaunesnio brolio kudikisku drabuzeliu, kurie jau gana ilga laika stovi ir dulka spintoj. sako:"prisireiks kada nors, gaila tokius grazius ir nenunesiotus ismest". va jiems ir atejo laikas ax.gif manau reiketu juos perskalbti skalbinkej ir islyginti, bet ar ne per anksti? mano leliui dabar 5men, tai dar 4men drabuzeliai uzsistoves spintoj ir vel per nauja plaut? g.gif doh.gif
patarkit mergytes, nes as cia dar visai "zalia" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brilly @ 2007 08 24, 11:59)
sveikos nestuke.gif as dar tik laukiu savo pirmo stebukliuko todel buvo labai idomu ir naudinga pasiskaitinet jusu, labiau patyrusiu, nuomone kuri man labai pravers 4u.gif
dar noreciau isgirsti jusu nuomone apie man iskilusi klausima-mano mama yra palikus nemazai mano ir jaunesnio brolio kudikisku drabuzeliu, kurie jau gana ilga laika stovi ir dulka spintoj. sako:"prisireiks kada nors, gaila tokius grazius ir nenunesiotus ismest". va jiems ir atejo laikas ax.gif  manau reiketu juos perskalbti skalbinkej ir islyginti, bet ar ne per anksti? mano leliui dabar 5men, tai dar 4men drabuzeliai uzsistoves spintoj ir vel per nauja plaut?  g.gif doh.gif
patarkit mergytes, nes as cia dar visai "zalia" 4u.gif

Jei išskalbtus rūbelius sandariai į maišą supakuosi, nieko jiems neatsitiks rolleyes.gif
Atsakyti