Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

Sveikos. Mano dukrytei jau 11 men, bet vistiek ikisiu savo trigrasi:) As skalbiau ir lyginau visus rubelius, ar nauji buvo pirkti ar dovanoti drauges. Gimdziau pernai rugpjuti, buvo ziaurus karstis, tai apatiniai marskineliai mano busvo trumpom rankovytem, bet jau antra diena po gimdymo prasidejo lietus, o isbuvom ligoninej KMUK 7 dieneles. Visus rubelius turejau savo, nes ligonines tokie baisus tarybiniai buvo sad.gif Tai teko vyrui lekti i parduotuve marskineliu ilgom rankovytem pirkti ir aprengiau juos neskalbtus, neperlygintus. Nieko neatsitiko 4u.gif Mergina auga sveika, stipri, jau zengia pirmus zingsnelius. smile.gif

Beje gal zinote kokia busima ar jau esama mamyte, kuriai reikia rubeliu-dovanociau visa maisa, tame tarpe ir graziu zieminiu kombinezoniuku, batuku. Na nuo 0 iki 10 men. Gyvenu Taurageje
Atsakyti
Ačiū Noanoa už atsakymą. Reikėjo patyrusios mamytės pritarimo smile.gif
Atsakyti
su pirmaja kai buvau nescia tai buvau visus persiskalbusi ir issilyginusi rubelius. ir tai dariau mazdaug iki 1menesiuko, o po tik skalbiau su kudikiams skirtais milteliais, nes tiesiog nespeji visko padaryti, tai gi buvo jie nelyginti, ir nieko mergyte sveika mirksiukas.gif . aisku yra ir tokiu mamyciu kurios leliukus laiko siltnamio salygom, zinau kad mano drauge jos mama maude virintame vandeny iki 5 metu, tai dabar is alergiju neislipa doh.gif . na bet mano galva vaikui irgi reikia bakteriju, juk neuzaugom ne viena be zemes ragavimo ir zemino obuolio kasnio mirksiukas.gif cia aisku mano asmenine nuomone tongue.gif
Atsakyti
Skalbiu visus naujus rūbus, ne tik vaikų, bet ir sau kai ką nors naujo nusiperku - būtinai bent jau išskalauju smile.gif
Atsakyti
Be abejo skalbti, jug nezinia nei kas juos ciupinejo nei kur jie voliojosi, ne tik skalbti bet ir lyginti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš skalbiu naujus rubelius ir lyginu.
Atsakyti
QUOTE(Rozeta @ 2007 07 06, 13:21)
Sveikos. Mano dukrytei jau 11 men, bet vistiek ikisiu savo trigrasi:) As skalbiau ir lyginau visus rubelius, ar nauji buvo pirkti ar dovanoti drauges. Gimdziau pernai rugpjuti, buvo ziaurus karstis, tai apatiniai marskineliai mano busvo trumpom rankovytem, bet jau antra diena po gimdymo prasidejo lietus, o isbuvom ligoninej KMUK 7 dieneles. Visus rubelius turejau savo, nes ligonines tokie baisus tarybiniai buvo sad.gif Tai teko  vyrui lekti i parduotuve marskineliu ilgom rankovytem pirkti ir aprengiau juos neskalbtus, neperlygintus. Nieko neatsitiko 4u.gif Mergina auga sveika, stipri, jau zengia pirmus zingsnelius. smile.gif

Beje gal zinote kokia busima ar jau esama mamyte, kuriai reikia rubeliu-dovanociau visa maisa, tame tarpe ir graziu zieminiu kombinezoniuku, batuku. Na nuo 0 iki 10 men. Gyvenu Taurageje


Pasiulyk tuos rubelius skelbimu skyriuje, manau atsiras susidomejusiu g.gif As siaip irgi laukiuosi leliuko, dar nieko nepirkau, bet jau ruosiuosi, tai gal yra kam labiau ju reikia, gal kam sunkiau su pinigeliais ar ka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2007 07 22, 13:07)
su pirmaja kai buvau nescia tai buvau visus persiskalbusi ir issilyginusi rubelius. ir tai dariau mazdaug iki 1menesiuko, o po tik skalbiau su kudikiams skirtais milteliais, nes tiesiog nespeji visko padaryti, tai gi buvo jie nelyginti, ir nieko mergyte sveika  mirksiukas.gif . aisku yra ir tokiu mamyciu kurios leliukus laiko siltnamio salygom, zinau kad mano drauge jos mama maude virintame vandeny iki 5 metu, tai dabar is alergiju neislipa  doh.gif . na bet mano galva vaikui irgi reikia bakteriju, juk neuzaugom ne viena be zemes ragavimo ir zemino obuolio kasnio  mirksiukas.gif  cia aisku mano asmenine nuomone  tongue.gif


Del bakteriju drinks_cheers.gif
As nei karto nelyginau rubeliu (isskyrus tuos, kuriuos butina lyginti del didelio glamzymosi ir tuos, kuriuos pacius pirmuosius vaikiui apvilko ligoninej) ir nelyginsiu. Bet isskalbt tai isskalbiu viska pries apvilkdama, nes nezinia, kas juos parduotuvej ciupinejo (o gal koks dziovininkas apskrepliavo bijau.gif ). Drabuzelius keiciu kasdien, nes apsispjaudo gi mazius ir seilem, ir pieneliu, rugsta skysciai jam ant drabuzeliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziwiliux: 01 rugpjūčio 2007 - 22:47
Kiek turiu sukaupus ir nusipirkus kudikio drabuzeliu, visus isskalbiau su vaikisku ukisku muilu (baltarusisku) ir islyginau..o veliau turbut skalbisu masinoj su spec. milteliais
Atsakyti
Žinoma, kad reikia skalbti. Ant kai kurių rūbelių net ant etiketės būna užrašas- Prieš pirmą dėvėjimą būtina išskalbti.
Aš skalbiu su spec. vaikams skirtais milteliais automatinėje mašinoje, papildomai skalauju, o lyginu ne visada. Bet jei vakas būtų alergiškas, tai tektų lyginti visus rūbelius. smile.gif
Atsakyti
Ir skalbiu,ir lyginu viska...net ir sau kai nusiperku,t.p. plaunu mirksiukas.gif O lyginu ne del to,kad alergija ar dar kas...tiesiog negaliu pakest susiglamziusiu rubu...O skalbiu vaikiskais milteliais...Suneliui jau tuoj 2bus,tai iki metu skalbiau atskirai,o velaiu pradejau kartu skalbti..
Atsakyti
QUOTE(Žiezdrė @ 2007 08 05, 17:18)
Žinoma, kad reikia skalbti. Ant kai kurių rūbelių net ant etiketės būna užrašas- Prieš pirmą dėvėjimą būtina išskalbti.
Aš skalbiu su spec. vaikams skirtais milteliais automatinėje mašinoje, papildomai skalauju, o lyginu ne visada. Bet jei vakas būtų alergiškas, tai tektų lyginti visus rūbelius. smile.gif


pilnai drinks_cheers.gif , nes ar kuri matet, kaip tie rubeliai gaminami, kaip zmones, uzsidenge nuo chemikalu veidus, dazo tuos drabuzius? Aisku, jei perkami rubeliai is kokio cool gamintojo, tai esu radusi, kad parasyta, kad rubeliai isskalbti spec. ir paruosti naudoti kudikiams.
Va neseniai ant greicio viena sliauzta paemiau gerai neapziurejus, tai parejus apuosciau blush2.gif , tai toks kliju kvapas, ir tas rubelis made in china. Tai kas gali garantuoti, kad ten saugios chemines medziagos naudotos ir panasiai?
mano supratimu kudikiams rubelius reikia skalbti butinai, lyginti - g.gif priklauso nuo mamos.
Atsakyti