Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

QUOTE(Inga28 @ 2007 04 18, 17:54)
seip beveik visi nauji rubai pas mane (ypac apatinis trikotazas) pirmiausia keliauja i skalbykle... nezinau kodel taip darau bet darau smile.gif


Turbut ir as taip darysiu, paciai ramiau miegot bus ax.gif be to, kia kurie, kad ir nauji, bet tokie siurkstus, nemalonus atrodo, tai gal skalbimas kiek suminkstintu? g.gif
Atsakyti
as tai irgi isploviau drabuzelius, juk ir parduotuvese dulkiu visokiausiu pilna g.gif
Atsakyti
aš irgi skalbsiu rubelius leliaus drinks_cheers.gif , galvoju pirkt neutral miltelius g.gif
Atsakyti
Aš ir rūbelius, ir pataliukus skalbsiu 4u.gif
Šiaip ir savo rūbelius visada prieš naudojimą stengiuosi išplauti, parduotuvėje gi juos daug kas čiupinėti gali, matuojasi, brr ir t.t.
Tik leliui plausiu su milteliais Neutral.
Atsakyti
as manau kad reikia butinai, nes nezinai kur jie keliavo, kas liete, gal kas apciaudejo g.gif o isplauni tokie mieli pasidaro, islygini dar thumbup.gif as tai plaunu su Ringuvos drozlemis nededu jokiu minkstikliu schmoll.gif ir visai nieko, nera siurkstus.
Atsakyti
butinai reik skalbt rubelius,skalbiu su neutral milteliais ir tapati minkstikli naudoju nestuke.gif
Atsakyti
aš irgi skalbiau ir gražiai išlyginau, bet kol kas tik tuos, kurių reiks pirmomis dienomis. smile.gif
Atsakyti
na as irgi manu,kad reiktu iskalbti.bet vis neprisiruosiu blush2.gif
Atsakyti
Na pas manes nauju tik keli rubeliai, bet as juos iskalbsiu. Is pigiu rubu kur perku, tai net du kartus iskalbiu: pirma karta su arieal paprastais, kad demes isimtu isbalintu, antra karta su specialiu ariel skalbikliu, kury rekomenduoja pampers ir skirtas jautria oda turintiems zmonems ir naudoju neutral minkstikly. Po to specialaus ariel skalbiklio rubeliai labai minskti, svelnus kaip tik lelytei 4u.gif
Atsakyti
as visus rubelius ploviau vistiek naujagimiui geriau jau plauti smile.gif
Atsakyti
Gytytojai rekomenduoja naujus rūbelius prieš naudojant išskalbti.
Atsakyti
Jaučiu pasmerksit mane, bet naujų rūbelių tikrai neskalbiau blush2.gif Tikrai nemanau, kad tai kažkas baisaus schmoll.gif
Atsakyti