Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbti naujus kūdikio drabužėlius?

QUOTE(Inga28 @ 2007 03 27, 18:23)
nereikia tai nereikia smile.gif

o kazin ten pvz vystiklus, marliukus irgi reikia su tais spec vaikiskais skalbt?

Tai tuo labiau mirksiukas.gif Gi merliuku ir burnyte valai ir taip daznai buna arti veiduko. O tie spec milteliai yra tiesiog jautriai odai, asmininkams ir pan. Jodziu padidinto jautrumo zmonems, nesukeliantys alergiju.
Atsakyti
QUOTE(dovillee @ 2007 03 26, 20:20)
zinoma kad yra specialus milteliai leliukam,tu kur savo rubus skalbi tai vaikam negalima  blink.gif  o va del minkstiklio tai nezinau ,manyciau kad jo gal geriau nereikia  schmoll.gif


minkštiklį naudoju su užrašu "Sensitive" mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, turiu toki klausimeli, gal jau cia ir rase kasnors, bet nepykit jei pasikartosiu. Galvoju, ar vaikiuko drabuzelius skalbt rankom ar skalbimo masina? kai kurie skalbia rankom, kaikurie skalbianke. Rankom skalbti labai pavargsta mamos, o su skalbianke, tai yra toks dalykas... Viena kart pastebejau savo skalbimo masinoj toki dalyka: istraukiau ta dezute, kur idedi miltelius, ir dar ten giliau paziurejau, o ten toks gumulas susidares is slapiu nepanaudotu miletiu blink.gif Tai isploviau, isvaliau, bet ka gali zinot, gal ten dar kurnors yra tokiu likuciu... Tai pagalvojau, dek nedejes tu vaikisku skalbimo miletliu, vistiek iskalbs kartu ir su kitais milteliais, o po to suksi galva, kodel mano vaiko odyte elergizuoja blink.gif , juk naudoju vaikiskus miltelius. O skalbimo masina mano tik metu senumo, plauna gerai, negenda (ptiu ptiu ptiu), todel manau, cia visose skalbiankese gali but tokiu dalyku...
Atsakyti
QUOTE(Viktut @ 2007 04 03, 08:42)
Sveikutes, turiu toki klausimeli, gal jau cia ir rase kasnors, bet nepykit jei pasikartosiu. Galvoju, ar vaikiuko drabuzelius skalbt rankom ar skalbimo masina? kai kurie skalbia rankom, kaikurie skalbianke. Rankom skalbti labai pavargsta mamos, o su skalbianke, tai yra toks dalykas... Viena kart pastebejau savo skalbimo masinoj toki dalyka: istraukiau ta dezute, kur idedi miltelius, ir dar ten giliau paziurejau, o ten toks gumulas susidares is slapiu nepanaudotu miletiu  blink.gif Tai isploviau, isvaliau, bet ka gali zinot, gal ten dar kurnors yra tokiu likuciu... Tai pagalvojau, dek nedejes tu vaikisku skalbimo miletliu, vistiek iskalbs kartu ir su kitais milteliais, o po to suksi galva, kodel mano vaiko odyte elergizuoja  blink.gif , juk naudoju vaikiskus miltelius. O skalbimo masina mano tik metu senumo, plauna gerai, negenda (ptiu ptiu ptiu), todel manau, cia visose skalbiankese gali but tokiu dalyku...

nu cia dabar... aisku, kad skalbk masina mirksiukas.gif buna ten stalciuj ir pas mane milteliu likuciu, bet bugne ju tikrai nelieka schmoll.gif jei pergyveni tik del to, tai po skalbimo uzdek dar papildoma skalavima mirksiukas.gif
as skalbiu Amway firmos vaikiskais skalbimo milteliais ir pilu juos tiesiai i bugna, net ne i stalciu, man tada geriau sudukus isplauna, na jei nutinka tokia beda blush2.gif
SEKMES skalbiant!!!
Atsakyti
QUOTE(Dalytė @ 2007 04 03, 23:58)
nu cia dabar... aisku, kad skalbk masina mirksiukas.gif  buna ten stalciuj ir pas mane milteliu likuciu, bet bugne ju tikrai nelieka schmoll.gif  jei pergyveni tik del to, tai po skalbimo uzdek dar papildoma skalavima mirksiukas.gif
as skalbiu Amway firmos vaikiskais skalbimo milteliais ir pilu juos tiesiai i bugna, net ne i stalciu, man tada geriau sudukus isplauna, na jei nutinka tokia beda blush2.gif
SEKMES skalbiant!!!


nu va as ir galvoju, kad nesu pasiruosus rankom skalbt... ne nesusimasciau istikruju.... smile.gif o miltelius visada as irgi i bugna pilu... kazkaip taip ipratau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktut @ 2007 04 03, 08:42)
Sveikutes, turiu toki klausimeli, gal jau cia ir rase kasnors, bet nepykit jei pasikartosiu. Galvoju, ar vaikiuko drabuzelius skalbt rankom ar skalbimo masina? kai kurie skalbia rankom, kaikurie skalbianke. Rankom skalbti labai pavargsta mamos, o su skalbianke, tai yra toks dalykas... Viena kart pastebejau savo skalbimo masinoj toki dalyka: istraukiau ta dezute, kur idedi miltelius, ir dar ten giliau paziurejau, o ten toks gumulas susidares is slapiu nepanaudotu miletiu  blink.gif Tai isploviau, isvaliau, bet ka gali zinot, gal ten dar kurnors yra tokiu likuciu... Tai pagalvojau, dek nedejes tu vaikisku skalbimo miletliu, vistiek iskalbs kartu ir su kitais milteliais, o po to suksi galva, kodel mano vaiko odyte elergizuoja  blink.gif , juk naudoju vaikiskus miltelius. O skalbimo masina mano tik metu senumo, plauna gerai, negenda (ptiu ptiu ptiu), todel manau, cia visose skalbiankese gali but tokiu dalyku...


jei jau ta baimė tokia didelė tai tada visos šeimos rūbus skalbk vaikiškais milteliais, šiaip ar taip gi mažylis vistiek turės kontaktą ir su tavo drabužiais ir tavo patalyne blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Opusas @ 2007 04 10, 12:03)
jei jau ta baimė tokia didelė tai tada visos šeimos rūbus skalbk vaikiškais milteliais, šiaip ar taip gi mažylis vistiek turės kontaktą ir su tavo drabužiais ir tavo patalyne  blink.gif

Nu jo, istikruju...
Atsakyti
Manau reiketu perskalbti, bet siaip geriau naudoti ligoninej duodamus, jie super sterilus, o del tu keliu galima ir su negraziais pabut:)
Atsakyti
Manau, kad reikia išskalbti ne vien kūdikio, bet ir vaiko drabužėlius tam skirtomis priemonėmis. Ypač apatinius drabužėlius. O laukiantis tai dar vienas malonumas juos lyginti ir apžiūrinėti, džiaugtis savo nestuke.gif ...
Atsakyti
Pediatres nuomone (isgirsta kursuose): skalbkit masina, bet nustatykit papildomo skalavimo rezima. Vietoj milteliu geriau vartuoti skystas priemones".
Atsakyti
Iki metuku perskalbdavau naujus rubelius,dabar jau nebe.
Atsakyti
QUOTE(gretux @ 2007 04 18, 13:52)
Iki metuku perskalbdavau naujus rubelius,dabar jau nebe.


seip beveik visi nauji rubai pas mane (ypac apatinis trikotazas) pirmiausia keliauja i skalbykle... nezinau kodel taip darau bet darau smile.gif
Atsakyti